Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaplumbağlar ve benim kambuşum (1 Kullanıcı)

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
www.resimcity.com_hayvanlar_iguana.jpg

Allahımmmmmmmm Tüğlerim tiken tiken oldu ben çıkıyorum Hayırlı geceler herkese çok vakit öldürdük Cümle mülüman kardeşlerime hayırlı geceler...

:K:K:K.................

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm damlam.allahıom yarabbim nerden bulursun bu sevimli şeyleri allah aşkına:K

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm damlam.allahıom yarabbim nerden bulursun bu sevimli şeyleri allah aşkına:K

aleykum selam ablacım
o sevimli şey benim ablacım ama şimcik çok büyüdü o tatlılıgı yok bir görsen ama çok sevimli bütün gece oynadı :D uyutmadı birde oburlaştı artık benide yicek
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam ablacım

o sevimli şey benim ablacım ama şimcik çok büyüdü o tatlılıgı yok bir görsen ama çok sevimli bütün gece oynadı :D uyutmadı birde oburlaştı artık benide yicek
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile

<<B)>>
şakamı yapıyorsun damlam.seninmi gerçekten.ciddimisin.iyide nu ne kaplumbağamı,tavşanmı anlamadım:K

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
şakamı yapıyorsun damlam.seninmi gerçekten.ciddimisin.iyide nu ne kaplumbağamı,tavşanmı anlamadım:K

sen bıcı bıcı yapanımı sordun ablacım hayır o benim degil ben tüylü hayvanları pek elime alamam hele tavşanları:Dtabiki benim degil o ama ilk sayfadaki kaplumbag benim kambuşum o onu sordun zannettim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt