Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaplumbağlar ve benim kambuşum (2 Kullanıcı)

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

ya akşam akşam varya aklımı kurtlandırdınız, uyuyamam ben şimdi, askerde bi arkadaşımda iguana besliyomuş onun resimlerini göstermişti 1 hafta iştahım kesildi aynı sofrada oturuyolar biri çekirge yiyo biri pilav yiyo allahım allahım

allah size gani gani akıl versin :D:D:D

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum

bacı o akvaryumdan felan çıkamıyosa iyi ben evin bi tarafında öyle dört bacaklı bişey görünce bi hoş olurum ya :D

aleykum selam hayır siz almayın öyle akvaryumda filan durmaz sevmeniz gerekir ben yemini bile elimle veriyorum akvaryumundan çıkarıp normaldede durması gerekir ayrıca bakması gerçekten zor ama alışınca bilemiyorum tabi alın
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile kalın
<<B)>>

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

ya akşam akşam varya aklımı kurtlandırdınız, uyuyamam ben şimdi, askerde bi arkadaşımda iguana besliyomuş onun resimlerini göstermişti 1 hafta iştahım kesildi aynı sofrada oturuyolar biri çekirge yiyo biri pilav yiyo allahım allahım

hım oda güzel ya güzel değilmi ben cok sevdım bunu adı ne acaba :]

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
bana yanında karunun hazinesini versinler yinede elime alamam :D hiç aram yok :( ailem hep böyle genetik herhalde ablam kedi görünce bayılır annem hangi hayvan olursa olsun çığlık atar ona pek farketmiyo bunları görseydi tabir-i caizse sıyırırdı :)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

bilmiyorum kardeşim ben kambuşumu çok seviyorum çogu zaman rabbime tefekkür ettiriyor ben beslemekten memnunum ayrıca senden benden daha çok hassaslar
selam ve dua ile
<<B)>>

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
bana yanında karunun hazinesini versinler yinede elime alamam :D hiç aram yok :( ailem hep böyle genetik herhalde ablam kedi görünce bayılır annem hangi hayvan olursa olsun çığlık atar ona pek farketmiyo bunları görseydi tabir-i caizse sıyırırdı :)

benımde bı kız arkadasım var oda kedıdn korkar kız kedı gördummu aglamaya baslıyor... ben cok severım hayvanları çiçeklerı hepsını cok svıyorum..

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Valla Ne deyim birşeyleri Sevmek güzel Bende seviyorum bütün hayvanları ama benden uzak dursunlar odamı hayvan neki o yav tuba bacı

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
dragon1ut4.jpg

bana böle olcak ne o ufak tefek erkek adamın büyük hayvanı olur :)

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
www.resimcity.com_hayvanlar_iguana.jpg

Allahımmmmmmmm Tüğlerim tiken tiken oldu ben çıkıyorum :D Hayırlı geceler herkese çok vakit öldürdük Cümle mülüman kardeşlerime hayırlı geceler...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
çok şeker.. cnm benım ablana gel... sizede hayırlı geceler...inş

ablacım ama bunu nasıl sevceksinki :)ben korkmadım ama elime alamzdım heralde
size hayırlı geceler kardeşim ellerinize saglık güzel resimler payşatınız rabbim razı olsun
selam ve dua ile
<<B)>>

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım ama bunu nasıl sevceksinki :)ben korkmadım ama elime alamzdım heralde
size hayırlı geceler kardeşim allerinize saglık güzel reimler payşatınız rabbim razı olsun
selam ve dua ile
<<B)>>

nıye yaa baksana kucucuk ne zararı oluckkı elıme alsam öper dururum artık:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt