Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaplumbağlar ve benim kambuşum (3 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

bu resimler benim kambuşumun resimler...

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
DAMLACIĞIM,KAMBUŞUNLA SANA MUTLU VE HUZURLU NİCE YILLAR DİLERİM..:H
YA BU KAPLUMBAĞALAR DA PEK KÜÇÜK OLUYOLAR..NASIL SEVİYORSUN ONU..OKŞADIĞINDA SEVİLDİĞİNİ ANLIYOR MU..SENİ GÖRÜNCE,SANA YAKLAŞIYOR MU...:K
BİZLERLE KAMBUŞUNUN FOTOJENİK RESİMLERİNİ PAYLAŞTIĞIN İÇİN :T
SELAM VE DUALARIMLA..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
DAMLACIĞIM,KAMBUŞUNLA SANA MUTLU VE HUZURLU NİCE YILLAR DİLERİM..
YA BU KAPLUMBAĞALAR DA PEK KÜÇÜK OLUYOLAR..NASIL SEVİYORSUN ONU..OKŞADIĞINDA SEVİLDİĞİNİ ANLIYOR MU..SENİ GÖRÜNCE,SANA YAKLAŞIYOR MU...:K
BİZLERLE KAMBUŞUNUN FOTOJENİK RESİMLERİNİ PAYLAŞTIĞIN İÇİN :T
SELAM VE DUALARIMLA..

teşekkür ederim fotojeniktir benim kambuşum ne yaklaşması sabah uyandığımda yanına gitmeyim biraz geç gidiyim hemen kapris yapıyor bana arkasını dönüyor yuvasına çekiliyor yemini illa elimden yiyor seviyorum sevdiğimde neşeli oldugundan akvaryumun içinde bir ordan bir oraya koşuyor çok seviyorum :D:D çok tatlı ama dimi

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim fotojeniktir benim kambuşum ne yaklaşması sabah uyandığımda yanına gitmeyim biraz geç gidiyim hemen kapris yapıyor bana arkasını dönüyor yuvasına çekiliyor yemini illa elimden yiyor seviyorum sevdiğimde neşeli oldugundan akvaryumun içinde bir ordan bir oraya koşuyor çok seviyorum :D:D çok tatlı ama dimi
HER CANLIYA NAZAR DEĞERMİŞ..
O NEDENLE BEN MAŞALLAH DİYORUM..ALLAH CC NAZARLARDAN KORUSUN..

ÇİÇEKLER DAHİ SEVİLDİKÇE GÜZELEŞTİĞİNE GÖRE,
SENİN KAMBUŞUNUN YAPTIĞI TAVIR VE HAREKETLER DE SENİ ANLAYABİLDİĞİNİN Bİ BELİRTİSİ..:K
RABBİM AYRILIK YAŞATMASIN..
SELAM VE DUALARIMLA..:H

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
HER CANLIYA NAZAR DEĞERMİŞ..
O NEDENLE BEN MAŞALLAH DİYORUM..ALLAH CC NAZARLARDAN KORUSUN..

ÇİÇEKLER DAHİ SEVİLDİKÇE GÜZELEŞTİĞİNE GÖRE,
SENİN KAMBUŞUNUN YAPTIĞI TAVIR VE HAREKETLER DE SENİ ANLAYABİLDİĞİNİN Bİ BELİRTİSİ..:K
RABBİM AYRILIK YAŞATMASIN..
SELAM VE DUALARIMLA..:H

amin aman ayrılık olmasın...
biz çok güzel anlaşıyoruz :D çok yemek yiyor ben gibi birbirimiz bulduk yani :D
aman nazar filan degmesin maşallah diyelim
rabbimize emnaetsin inşalah canım kardeşim
selam ve dua ile inşallah

Kaan Erdem

Yönetici
ne güzel...gerçekten sevimli hayvanlar......bizde senelerce akvaryum balığı besledik...yemlerini vereceğimizi anladıklarında suyun üstüne çıkarlardı...çok akıllı oluyor...

şimdi bu aralar geçmişte olduğu gibi bir köpek almayı düşünüyoruz...''çakal'' adında köpeğimiz vardı...çok akıllı ve çok cana yakın bir hayvan..annem hep derdiki bu hayvan artık evimizin sırlarını bile öğrendi...eyer bir üzüntü bizlerde mevcutsa gerçekten anlıyor ve ses çıkarmıyordu...

bizleri aileyi hatta evimize gelip gidenleri bile tanıyordu...kişiye göre havlama durumu:K

oturduğumuz yerde herkesin evi bahçe içersindedir..burada yazın çoğu insan dışarıdan gelenler fazla olduğu zamanlarda yaz günlerinde kahvaltılar ve akşam yemekleri ile oturmalar genelde bahçe ve balkonlarda fazlaca olur...(bu yüzden bize bahane olarak bir kaç şey söylediler ister istemez ses çıkaramadık.)

etraf köpeğimizin havlamasını yada farklı bir takıp durumlarını problem yaptılar..rahat oturamadıklarını söylediler...(hepsi abartmadan ibaret)
bizde rahatsızlıklara haklı yada haksız bilemiyoruz kulak verdik..hayvanı başka bir siteye verdik..ne yaptı biliyormusunuz kaçtı geldi..zinciri koparıp..kapımızda bize sitem edercesine ağladı...havlaya havlaya ortalığı ayağa kaldırdı..bir baktık ki çakal gelmiş..çok duygulanmıştık...farklı bir şey hayvan sevgisi..sevgi ve ilgi ile beslemek ve onların dilinden anlamak çok güzel...

inanın şimdi almak istediğimiz köpeğimiz içinde aynısını yaşama ihtimali çok ama farklı tedbir ve önlemler alacağız inşALLAH..

selam ve dua ile kalın..farkında olmadan dertleştim..kaptırdım gitmişim.:K
selam ve dua ile kalın selametle...

fuzgunm

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. damla
cok severim kablumbalari. benimde 2tane vardi. yaklasik birsene baktim sonra birisi hasta oldu, vermek sorunda kaldim:A:A yaklasik dört ay önce verdim kablumbalarimi ve hala rüyamda görürüm onlari. cok seviyorum yaa

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel...gerçekten sevimli hayvanlar......bizde senelerce akvaryum balığı besledik...yemlerini vereceğimizi anladıklarında suyun üstüne çıkarlardı...çok akıllı oluyor...

şimdi bu aralar geçmişte olduğu gibi bir köpek almayı düşünüyoruz...''çakal'' adında köpeğimiz vardı...çok akıllı ve çok cana yakın bir hayvan..annem hep derdiki bu hayvan artık evimizin sırlarını bile öğrendi...eyer bir üzüntü bizlerde mevcutsa gerçekten anlıyor ve ses çıkarmıyordu...

bizleri aileyi hatta evimize gelip gidenleri bile tanıyordu...kişiye göre havlama durumu

oturduğumuz yerde herkesin evi bahçe içersindedir..burada yazın çoğu insan dışarıdan gelenler fazla olduğu zamanlarda yaz günlerinde kahvaltılar ve akşam yemekleri ile oturmalar genelde bahçe ve balkonlarda fazlaca olur...

etraf köpeğimizin havlamasını yada farklı bir takıp durumlarını problem yaptılar..rahat oturamadıklarını söylediler...(hepsi abartmadan ibaret)
bizde rahatsızlıklara haklı yada haksız bilemiyoruz kulak verdik..hayvanı başka bir siteye verdik..ne yaptı biliyormusunuz kaçtı geldi..zinciri koparıp..kapımızda bize sitem edercesine ağladı...havlaya havlaya ortalığı ayağa kaldırdı..bir baktık ki çakal gelmiş..çok duygulanmıştık...farklı bir şey hayvan sevgisi..sevgi ve ilgi ile beslemek ve onların dilinden anlamak çok güzel...

inanın şimdi almak istediğimiz köpeğimiz içinde aynısını yaşama ihtimali çok ama farklı tedbir ve önlemler alacağız inşALLAH..

selam ve dua ile kalın..farkında olmadan dertleştim..kaptırdım gitmişim.:K
selam ve dua ile kalın selametle...

evet kambuşumda illa elimden yiyor akvaryuma atıyoruz almıyor çok kaprisli ama ben çok seviyorum bazen çok kaçırıyor spor yapıyoruz evin içinde :D

köpekleride çok severim ama köpek besleme imkanım yok bizim sitede yasak ses çıkarması durumunda hemen itiraz gelir :(
sizi çok sevmiş o zaman çakal gerçekten alıştıkdan sonra siz onların herşeyi oluyorsunuz bencede kesin o abartmadır :D

teşekkür ederim paylaştıgın için keşke çakalın fotografını koysaydın
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. damla
cok severim kablumbalari. benimde 2tane vardi. yaklasik birsene baktim sonra birisi hasta oldu, vermek sorunda kaldim:A:A yaklasik dört ay önce verdim kablumbalarimi ve hala rüyamda görürüm onlari. cok seviyorum yaa

aleykum selam çok üzüldüm:A gerçekten çok hasaslar bazı kimseler mikrop kaparım diye eline elmazlar ama asıl kaplumbaglar onlardan mikrop kapıyor çok kişiye oynatmasaydınız keşke
keşke vermeseydin seviyorsun ben kimseye vermeye göz alamam versem bile üzüntüden ölür sanırım

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Nur Damlam..Emeğine, güzel yüreğine sağlık canım kardeşim..Çok tatlı, çok sevimli maşallah.....Allah c.c razı olsun paylaştığın için Can Damlam..Rahman ve Rahim olan Mevlamıza emanetsin canım kardeşim..Bu da benden, kambuş :)Selam, daimi dualar ve baki muhabbetle inşallah kardeşim..B)B)

Vista%205342%20-%20Green%20Sea%20Turtle.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nur Damlam..Emeğine, güzel yüreğine sağlık canım kardeşim..Çok tatlı, çok sevimli maşallah.....Allah c.c razı olsun paylaştığın için Can Damlam..Rahman ve Rahim olan Mevlamıza emanetsin canım kardeşim..Bu da benden, kambuş Selam, daimi dualar ve baki muhabbetle inşallah kardeşim..B)

Vista%205342%20-%20Green%20Sea%20Turtle.jpg

aleykum selam gül tanem benim
resimdeki de çok güzel gül tanem teşekkür edrim ellerine güzel yüreğine saglık can kardeşim benim
rabbimize emanetsin inşalah gül tanesi
selam dua ve muhabbetle inşallah

buda benden ve kambuştan bensen sana:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleykum selam gül tanem benim

resimdeki de çok güzel gül tanem teşekkür edrim ellerine güzel yüreğine saglık can kardeşim benim
rabbimize emanetsin inşalah gül tanesi

buda benden ve kambuştan bensen sana

Selamün Aleyküm Nur Damlam..Senden de kambuşumuzdan da kabul ettim bu güzel gülleri..Çok da teşekkür ettimB) Emeğine güzel yüreğine sağlık canım kardeşim..Bu da benden sana olsun inşallah...Benim kambuşum yok ama kedim var:D Kedim ve benden olsun..Rabbimize emanetsin inşallah Nur Damlası..Selam, dua ve muhabbetle inşallah canım kardeşim..B)

00031.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Nur Damlam..Senden de kambuşumuzdan da kabul ettim bu güzel gülleri..Çok da teşekkür ettimEmeğine güzel yüreğine sağlık canım kardeşim..Bu da benden sana olsun inşallah...Benim kambuşum yok ama kedim var:D Kedim ve benden olsun..Rabbimize emanetsin inşallah Nur Damlası..Selam, dua ve muhabbetle inşallah canım kardeşim..

aleykum selam gül tanem
önemli degil kambuşum çok kibardır :D
lale çok güzel gül tanem çok teşekkür ederim
kedinin resmini koyabilirmisin gültanem bakalım benim kambuşum gibi fotojenik mi:D
güzel rabbimize emanetsin inşallah

kursun kalem

Kayıtlı Kullanıcı
kambuşuna bayıldım.
benimde 3 adet muhabbet kuşum var.. birde sokakta beslediğim kedilerim ve balkonda beslediğim serçeler , güvercinler , kumrular var :).. arada sırada uğrayan kargalar :)) sokaktaki köpeklerimi unutmuşum.. onlarda var.

hayvanlar muhteşem güzel yaratıklar..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
kambuşuna bayıldım.
benimde 3 adet muhabbet kuşum var.. birde sokakta beslediğim kedilerim ve balkonda beslediğim serçeler , güvercinler , kumrular var .. arada sırada uğrayan kargalar :)) sokaktaki köpeklerimi unutmuşum.. onlarda var.

hayvanlar muhteşem güzel yaratıklar..

:D:D maşallah de kardeşim bayılma aman
oh oh ne güzel maşallah hepsini besliyosun annemde minik serçeler için balkona ekmek kırıntıları koyuyor onlarda alıştı hep bekliyorlar :D çok güzeller çok akıllılar
rabbimiz eemnaetsin inşallah
selam ve dua ile inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt