Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KANİATIN EFENDİSİNE İTHAF OLUNUR (2 Kullanıcı)

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KANİATIN EFENDİSİNE İTHAF OLUNUR

ben ne yapardım beni görmemesi için elimden geleni yapardım. Vahşi gibi gizli gizli bakmaya çalışırım. Bakamazdım yüzüne. Ne diyecem namazını kılıyon mu? eksik. Sünnetleri yapıyon mu? nerde. Ne yapıyon kuran okuyon mu? ayda yılda bir. Ne konuşacam ne söyleyebilirim. Başımı önüme eğip ağlayabilirsem ağlamaktan başka bişey yapamam.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşim onu görüyor olmak kadar güzel birşey varmı onun huzurunda candan geçilmezmi ahh bir görebilseydik uzaktan bakamaya razıydık ravzasına yüz sürsem o gül kokusunu hisstesem rabbim cümlemize nasip eylesin dua ile

El-Cebbar

Kayıtlı Kullanıcı

Nasıl sevilmez YA Resulallah.Keşke görebilsem.Ona sarılabilsem.Onun kokusunu içime çekebilsem.ALLAH ımdan tek istediğim ona layık bir ümmet olabilmek onun o güzel sünnetini yaşabilmek.Onun gibi adaletle hükmedebilmek.Onun gibi yaşamak,onun gibi sevmek,.Ya Rabbi sen ki OL EMRİN ile herşeyi yoktan var eden Yok OL emri ilede herşeyi bir anda yok etme kudretine sahip olan ALLAH'ım yarabbi.3 sene önce nasip ettin o güzel peygamberi bu aciz kulunun rüyasına getirdin.Yarabbi bense bu güzel rüyayı kullarınla paylaştım.Kulların beni vesvese ye soktu onlar bana dediki,Resulu gördüğünü beşere anlatırsan bir daha rüyana gelmez.Yarabbi o günden beri o güzel nebi bir daha rüyama gelmedi.Şüphesiz sen her şeye hakimsin bu aşkla yanan kalbin şifasınıda bilirsin.Yarabbi senden diliyorum,senden istiyorum.O rüyanın sırlarına vakıf olamadım.Senin bildirdiğinden başka bildiğimde yoktur.Yarabbi o güzel nebinin rüyalarımızı süslemesini nasip eyle,günahlarımızı ört tövbelerimizi kabul ve makbul eyle. AMİN

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

El-Cebbar yazdı:
Nasıl sevilmez YA Resulallah.Keşke görebilsem.Ona sarılabilsem.Onun kokusunu içime çekebilsem.ALLAH ımdan tek istediğim ona layık bir ümmet olabilmek onun o güzel sünnetini yaşabilmek.Onun gibi adaletle hükmedebilmek.Onun gibi yaşamak,onun gibi sevmek,.Ya Rabbi sen ki OL EMRİN ile herşeyi yoktan var eden Yok OL emri ilede herşeyi bir anda yok etme kudretine sahip olan ALLAH'ım yarabbi.3 sene önce nasip ettin o güzel peygamberi bu aciz kulunun rüyasına getirdin.Yarabbi bense bu güzel rüyayı kullarınla paylaştım.Kulların beni vesvese ye soktu onlar bana dediki,Resulu gördüğünü beşere anlatırsan bir daha rüyana gelmez.Yarabbi o günden beri o güzel nebi bir daha rüyama gelmedi.Şüphesiz sen her şeye hakimsin bu aşkla yanan kalbin şifasınıda bilirsin.Yarabbi senden diliyorum,senden istiyorum.O rüyanın sırlarına vakıf olamadım.Senin bildirdiğinden başka bildiğimde yoktur.Yarabbi o güzel nebinin rüyalarımızı süslemesini nasip eyle,günahlarımızı ört tövbelerimizi kabul ve makbul eyle. AMİN
çok içli bir yakarış ne güzel efendimizi rüyada görebilmek eminimki o anın verdiği mutlulukla bunu paylaşmışsınız ama okuduğum bazı kitaplarda yazyordu peygamberimizi rüyasında gören kişi söylemesin diye belki biliyorsunuzdur ama peygamberimizi rüyasında görmek isteyen perşembe gecesi iki rekat namaz kılıp allah rızası için sonrada 1000 adet kevser süresi okursa peygamberimiz onun rüyasına girer deniiliyor bir deneyin kardeşin inş fayda görürsünüz rabbim o gül kokulu yarda ayırmasın dua ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Canan38 yazdı:

ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA RESULALLAH ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA HABIBALLAH ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YASEYYIDEL EVVELINE VEL AHIRIN
Ey kutlu,ey kokusu guzel ve ey tertemiz peygamber...sana salat ve selam olsun ...bu salat ve selam senin ehl ve ashabin üzerine olsun .

Ey herkesin imdadina yetisen Allah sevgilisi .ben hicran arkina düstüm ,uzaklarda kaldim ...Her yani aydinlatan himmetini bekliyorum ,sefaatini diliyorum...

EY kevser cesmesinin maliki ,ey cihanin kiblesi! Hangi dilvardir ki,seni hakkiyla övebilsin ? Hangi kalem vardirki, vasfinin önünde aciz kalmasin ...iste bir sürü acizler yolunu gözlemedeyiz, sefaatini beklemedeyiz...SEFAAT, SEFAAT, SEFAAT ,SEFAAT YA RESÜLALLAH

RABBIMMM ...bizleri habibine bagisla .
RABBIMMM...güneha düsmemize sirsat verme
RABBIMMM...ummeti icin aglayan habibinden bizleri ayirm
günahim cok ben kime gidib yanayim gidilecek tek kapi var oda ALLAHIM.....

ALEYKE YA HABIBALLAH.

gül_i rana~~

Kayıtlı Kullanıcı
Elfü elfi salatin ve elfü elfi selamin aleyke ya rasulallah
Elfü elfi salatin ve elfü elfi selamin aleyke ya habiballah
Elfü elfi selatin ve elfü elfi selamin aleyke ya em ine vahyillah
geldım efendım..geldım...yüzümun karasıyla dilimin yarasıyla huzuruna geldım..icimde hadisi serifindeki ümit ve sıcaklıkla geldım buyurdun ki :benım seffatim ümmetimden büyük gunahları olanlaradır..bıcareyim efendım nefse dunyevı zevklere taama eden uslanmayan nesfı emaremle geldım..sen gıdelı nefsler vurgun yedi efendım seytanlar ebu cehıller kol gezer oldu ..bunlardan kacıp sana geldım gulyuzlum..beni huzuru dergahından kovarmısın..bana layık ummet olamadın dermısn ...benı boylemı sevdın dermısn..deme efendımm vurgun yemıs nefsımı ayaklar altına alıp sana geldım..huzunra durmaya yuzum yok ama senın askından aglayan kütügun aglayan gozlerın sevgısıne dayandımda geldım..ben senı coook sevdım efendım..seffat et su asi ummetıne seffaat et ellerımı bırakma efendım s.a.v....GÜL_İ RANA nın seffatına nail olmayı ALLAH HU TEALA butun kullara nasıp etsın inşaallah....selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt