Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kambuşum Büyüdü :) (3 Kullanıcı)

elifnur

Kayıtlı Kullanıcı
çok şeker neyle beslediniz benimde var 1 tane yumurta kadar bişey su kaplum bağasi yemi var ama neredeyse hiç yemiyo gibi bişey

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
çok şeker neyle beslediniz benimde var 1 tane yumurta kadar bişey su kaplum bağasi yemi var ama neredeyse hiç yemiyo gibi bişey

kardeşim şimcik bizimki herşeyi yediği için benim öyle sorunum olmadı ama şu günlerde iştahı kapalı... karides alın dicem ama oda biranda büyütüyor ama hiç birşey yemiyorsa bu aralar karides verin sonra tavuğu çok seviyorlar ama mangal olucak yada kızartın :)çiğ yemiyorlar fazla vermeyin önereceğim başka birşey yok gibi mesela haşlanmış mısır verdik biz yani farklı tatlar verin inşallah yardımım dokunur

elifnur

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim şimcik bizimki herşeyi yediği için benim öyle sorunum olmadı ama şu günlerde iştahı kapalı... karides alın dicem ama oda biranda büyütüyor ama hiç birşey yemiyorsa bu aralar karides verin sonra tavuğu çok seviyorlar ama mangal olucak yada kızartın :)çiğ yemiyorlar fazla vermeyin önereceğim başka birşey yok gibi mesela haşlanmış mısır verdik biz yani farklı tatlar verin inşallah yardımım dokunur

saol kardeşim allah razı olsun ama karidesi var şu kurutulmuşundan aldım hiç yemedi
sadece şu yeşil yeşil mamaları var onlardan çok az bişey yiyo onada yedi denirse tabi ama tavuğu hiç denemedim bi deneyeyim saol yardımın için :a26:

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
saol kardeşim allah razı olsun ama karidesi var şu kurutulmuşundan aldım hiç yemedi
sadece şu yeşil yeşil mamaları var onlardan çok az bişey yiyo onada yedi denirse tabi ama tavuğu hiç denemedim bi deneyeyim saol yardımın için :a26:

karidesi bütün kaplumbaglar sever... biliyorum o mamaları onlarda güzel ama karidesi daha bir iştahla yiyorlar inşallah hastalanmamıştır deneyin siz kardeşim birazda ilgilenin biz yemesi için oyunlar yapardık fazla yapınca hemen küsüyor ama inşallah yer hayırlı geceler rabbimize emanetsinz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt