Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadınlar Neden Daha Çok Konuşur? (3 Kullanıcı)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kadınlar Neden Daha Çok Konuşur?

mavi22 yazdı:
meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
mavi22 yazdı:
s.a
sözlerim yanlış anlaşıldıysa affola. gerekli olduğunda erkeklerde bayanlardan daha fazla konuşabilir değilmi? ama kalıp almış hep kadınlar hep kadınlar. konuşsak suç, konuşmasak suç ne yapalım?

ALEYKÜMSELAM..Estağfurullah..Ama genelde kadınlar Çok konuşur...Bence konuşmasanız suç değil:D

S.A BEN KEYFİM GELİRSE KONUŞURUM KEYFİM GELİRSE SUSARIM TAMAMMIII.ONU ANCAK BEN BELİRLERİM.:D:D

s.a
meftun kardeşim nerelerdesin ya.
kardeşini buralarda yalnız bıraktın.

CANIM BEN SENİ YALNIZ BIRAKIRMIYIM GELDİM.:D

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
hoşgeldin , sefalar getirdin. özletme kendini.B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
mavi22 yazdı:
s.a
sözlerim yanlış anlaşıldıysa affola. gerekli olduğunda erkeklerde bayanlardan daha fazla konuşabilir değilmi? ama kalıp almış hep kadınlar hep kadınlar. konuşsak suç, konuşmasak suç ne yapalım?

ALEYKÜMSELAM..Estağfurullah..Ama genelde kadınlar Çok konuşur...Bence konuşmasanız suç değil:D

S.A BEN KEYFİM GELİRSE KONUŞURUM KEYFİM GELİRSE SUSARIM TAMAMMIII.ONU ANCAK BEN BELİRLERİM.:D:D

İyi abla sen konuş Şuandaki gibiB)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Bu arada bende abimi yanlız bırakmam söylim:D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
s.a
ben konuşarak yapılan iletişim daha iyi kanısındayım. kimse beni 1 hafta susduramaz.

Ama az konuşarak:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
meftun61 yazdı:
aska mecnun yazdı:
meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
aska mecnun yazdı:
Resul_Acer yazdı:
mavi22 yazdı:
s.a resul kardeş,
rabbim muhabbetinizi artırsın. bayanlar neden daha fazla konuşurlar diye soruyorsunuz, maşallah sohbetiniz kendi aranızda iyice koyulaşmış.hani gözümüz yok.yanlış anlamayın. maşallah.

1.si Bu konuyu açan zaten bir bayan..
2.si Biz konu tartışıyoruz..Birbirimizimi kırsaydık?:eek:Hepimiz kardeşiz burda muhabbet edebiliriz dimi?Sizin yorumunuzdan şu ortaya çıkıyor...hem konuyu tartışıyorsunuz hemde kendiniz muhabbet ediosunuz...Yani konuşmayın demek istiosunuz..Ama yanlış düşünüyorsunuzB)B)B)

yaw iyide konuşmadan nasıl uzlaşma antlaşması yapılır ki, Düşüncelerimizi paylaşıcaz tabi... lüzümlu lüzümsüz konuşmalar olmasın, muhabbet ayrı, tartışarak konuşmak ayrı, Ne yani şimdi hiç mi konuşmayalım Konuşmak insanoğlunun en büyük ihtiyacıdır. diğer canlılardan ayıran özellikte düşünüyor konuşuyor olmamızdır... Tartışmalı konuşmadan yana değilim, Sadece abartmalı olmasın çok konuşmadan kasıt herşeye muhalefet olan tıpkı baykal gibi :D:D:D:D

Bende anlamadım...Belki mimiklerimizle karşı tarafları aydınlatabiliriz...Konuşmasakta olur:D

KADINLARI GEÇMİŞLER HABERLERİ YOK.:D:D:D

Konuşmayaı severim ama boş konuşmayı değil herkeslede öyle çok konuşmam daha çok sükut halimi severim.. o zaman pek katmerli oluyor bana yaşam bunun keyfi bir başka oluyor tavsiye ederim...

Ama şuda var benim çok konuşa bilmem için 30 fırın trabzon ekmeği yemem gerekiyor. Bunuda biliyorum neyse selametle:D:D:D:D

Artık yorum yok ahanda konuşmuyorum:(:(:(:(

MUHAMMET ABİ BUNU BİLDİĞİNE SEVİNDİM AMA NEDEN DAHA KONUŞMUYOSUN.NOOOOOOOOLLLLLDDUUUUUUUU ZORUNAMI GİTTİİİİİ:D:D:D:D

:mad:Evet kardeşim senin çok konuşmam benim zoruma gitti:D:D:D:D

Abi bırak yaa biz herzamn haklıyız...Sen biyerlere gitme...Bi sabah bi şu saatlerde girebiliyorum:(sınavişte:(ama okadar girsem bile haklıyız...B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

ishakyakub yazdı:
S.A. arkadaşlar(bey efendiler) siz hanımlar ile çene yarıştırabilirmisiniz. vaz geçin bu sevdadan. bayanlar haklıdır deyin kurtulun..

Aleykümselam...Yarıştırmaya çalışıyoruz...:D

cece

Kayıtlı Kullanıcı
Kadınlar Neden Daha Çok Konuşur?

merhaba.bu sorunuzu görünce önce bir tebessüm ettim.sonra kendimi düşündüm acaba nasıl bende mi çok konuşurum diye.fakat inanın vardığım sonuç şu oldu.hayır ben çok konuşan biri değilim.çünkü okulda bütün gün zaten ders anlatırken konuşur vaziyetteyim.ee dışarıda da konuşmaya dermanım kalmıyor diye bir sonuç çıkardım.
aslında doğru olan yerinde ve öz konuşmaktır.ayrıca bu sorunuz da bir gerçek,kadınların adı çıkmış ama çok konuşan erkekler de yok değil hani...selametle...

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
1- Kadın üzüntülü olduğunda kendini iyi hissetmek için konuşma eğilimindedir. Erkek ise susmayı tercih eder.

2- Kadın yüksek sesle düşünür. Ne söylemek istediğini yüksek sesle araştırır.

3- İçtenlik ve paylaşımcılık hisleri kadını konuşmaya iter. Yakınlık ve yalnız olmama isteği konuşma ihtiyacını arttırır.

4- Kadın bilgi paylaşımı için konuşur. Erkek için ise konuşmak sadece bilgi aktarma işidir.

BENCE ÇOK DOĞRU TESBİTLER....

AMA ERKEKLERDE ÇOK KONUŞUYOR....

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ANLAMLI BİR KONU...

A.E.OL.DUA İLE.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt