Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

~~işte Fethiye~~ (1 Kullanıcı)

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a 2 yilim gecti orda calis olsun merkez olsun kelebekler vadisi kayakoy oludeniz babadag hepsi cok gusel yerler kasim abi bu arada bereketlide bir yer gordugum kadariyla babadagin yamacindaydim en son kpds sinavi icin merkezden yuksekokula giden tasyaka minibuslerine biniyorduk arkadasimla oyle hatirliyorum ama sali gunu pazari vardi o gun hayatta minibuse binemiyordum:)gecen sene ıst-fethıye metro turızm 45 ytlydı:) cok sıcaktır sımdı orası,bıde boğazda veya karadenizde suya girip akdenizi normal sanan arkadaslar gözlere dikkat yakıyor abi su orda çok tuzlu :) allahaemanet olunuz

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm kasım hadi abi..emeklerine sağlık güzel bir çalışma olmuş....görüntüler muhteşem...
belki birgün oralara gelmek nasip olur dilekleriyle...,
Allaha emanet olun...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a 2 yilim gecti orda calis olsun merkez olsun kelebekler vadisi kayakoy oludeniz babadag hepsi cok gusel yerler kasim abi bu arada bereketlide bir yer gordugum kadariyla babadagin yamacindaydim en son kpds sinavi icin merkezden yuksekokula giden tasyaka minibuslerine biniyorduk arkadasimla oyle hatirliyorum ama sali gunu pazari vardi o gun hayatta minibuse binemiyordum:)gecen sene ıst-fethıye metro turızm 45 ytlydı:) cok sıcaktır sımdı orası,bıde boğazda veya karadenizde suya girip akdenizi normal sanan arkadaslar gözlere dikkat yakıyor abi su orda çok tuzlu :) allahaemanet olunuz

aleykum selam levent.
aynen dedigin gib.
çok güzel ve bereketli bir yer.
sen nasıl bıraktı isen öyle duruyor.
ama hergün güzelleşiyor ve gelişiyor.
belediye başkanı çok iyi çalışıyor.
şimdi dışarısı çok sıcak.ortalık yanıyooooooooooooooooooooor.
ama deniz çok serindir.şiömdi tam zamanı.
ama suyu çok tuzlu.
fethiyeye yine gelirsen beklerim.buyur gel.selametle.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm kasım hadi abi..emeklerine sağlık güzel bir çalışma olmuş....görüntüler muhteşem...
belki birgün oralara gelmek nasip olur dilekleriyle...,
Allaha emanet olun...

aleykum selam kardeşim.
fethiye hakikaten çok güzel
gelip gören hayran kalıyor.
buyrun sizlerde gelin.
fethiyeyi çok begenişrsiniz.
gelenler çok memnun kalıyor.levent gelmiş çok hayran kalmış.öyle yazıyor..cumanız mübarek olsun.selametle

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam levent.
aynen dedigin gib.
çok güzel ve bereketli bir yer.
sen nasıl bıraktı isen öyle duruyor.
ama hergün güzelleşiyor ve gelişiyor.
belediye başkanı çok iyi çalışıyor.
şimdi dışarısı çok sıcak.ortalık yanıyooooooooooooooooooooor.
ama deniz çok serindir.şiömdi tam zamanı.
ama suyu çok tuzlu.
fethiyeye yine gelirsen beklerim.buyur gel.selametle.
:G tesekkur ederım abı allah razı olsun beledıye baskanı ıyı calısıyor dıye duymustum hatta turkce kullanıma epey tesvık edıyordu dukkan sahıplerını galıba. su guseldır abı doru soluyorsun bızıde burda boğaz paklar artık :B hayırlı cumalar

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
:G tesekkur ederım abı allah razı olsun beledıye baskanı ıyı calısıyor dıye duymustum hatta turkce kullanıma epey tesvık edıyordu dukkan sahıplerını galıba. su guseldır abı doru soluyorsun bızıde burda boğaz paklar artık :B hayırlı cumalar

türkçeyi kulalnmaya teşfik ediyor ama bizlerde bir yabancı hayranlıgı varya.
ingilizce sanki büyük bir olaymış gibi dilimizi unuttuk.
tabi illahi bogaz.çalışmayınca olmuyor.ALLAH yardımcın olsun.hayırlı cumalar
selametle:H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt