Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

~~işte Fethiye~~ (2 Kullanıcı)

ticlal

Kayıtlı Kullanıcı
hatıka bi yermiş çok bayendimm emeginize saglık.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Bir Manzara da Benden...

Bir Manzara da Benden...

ÖLÜDENİZ Yamaç Paraşütsüz DÜŞÜNÜLEMEZZZZ...
Seviyorummmm....
:B:G:evet

yamaveldenizud0.jpg

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
s.a abi ben orda 2 sezon kaldım babadağ-ovacık yolunda otelde çalıştım merkezi falanda biraz biliyorum.öncelikle güzel ve bereketli bir yer,bayagıda potansiyeli var.fethiyespor kötü gidiyor neden abi?mustfa ceviz hocamı çalıştırıyor takımı hala?fethiyenin hemen hemen her yeri güzel.ama 12 adalar ile tlos bi ayrı güzel sanırım...seametle

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
s.a abi ben orda 2 sezon kaldım babadağ-ovacık yolunda otelde çalıştım merkezi falanda biraz biliyorum.öncelikle güzel ve bereketli bir yer,bayagıda potansiyeli var.fethiyespor kötü gidiyor neden abi?mustfa ceviz hocamı çalıştırıyor takımı hala?fethiyenin hemen hemen her yeri güzel.ama 12 adalar ile tlos bi ayrı güzel sanırım...seametle

ALEYKUM SELAM KARDEŞİM.
evet fethiye hakikaten çok güzel bir şehir.
fethiye spor ise çok kötü bir sezon geçirmedi ama nedense 2 yarı kötü oynadı .
nedenini tam bilmiyorum. zaten yönetimde istifa etti.hayırlısı olsun.
fethiyeye gelmek isteyenler yanılmaz.çünkü
çok güzel.selametle

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
:B...s.a abi çünkü mustafa hoca calıstıgım otelde kalmıstı biraz muhabbet etmiştim,o sezon 2 lig b'ye cıkmıstı demek sonra yürümedi abi biliorsun orası turızm sehri gelen turistlerden imana gelen falan oldumu böyle ilğinç olaylar varmı bildiğin?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt