Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
dualar yapılmıştır ama bugun cok yogundum her vaktin peşinden yapamadım hakkınızı helal edin

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ...

allah celle celaluhu dualarımızı kabul etsin ...
allaha emanet olunuz ...

berat05

Yönetici
esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah

Hayırlı akşamlar

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Dualarımı yaptım Allah kabul etsin bir kaç gündür yoktum:(
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
15. Şubat.2010-Pazartesi : 3.gün

sabah namazı : 4.grup
öğle namazı : 5.grup
ikindi namazı : 1.grup
akşam namazı : 2.grup
yatsı namazı : 3.grup

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Dualarımı yaptım Allah kabul etsin bir kaç gündür yoktum:(
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

amin..amin..

Leyla kardeşim bir geliyosun pir geliyosun.ağzından bal damlaıyor maşallah..Allah herşeyin en güzelini nasip etsin kardeşim size ;)

leyla-1

Altın Üye
amin..amin..

Leyla kardeşim bir geliyosun pir geliyosun.ağzından bal damlaıyor maşallah..Allah herşeyin en güzelini nasip etsin kardeşim size ;)

Amin Amin Amin
Allah razı olsun canım o senin kalbinin güzelliğinden kaynaklanıyor bu ara sık sık siteye giremiyorum bayağı bir yoğunuz kardeşimin düğün hazılıkları var evde benden başka ilgilenecek kimsede yok anneme kardeşime yardım ediyorum kardeşimin düğünü 20 şubatta az kaldı Allah'ın izniyle atlattık mı inşallah daha sık siteyim inşallah darısı tüm bekarlara olsun inşallah Allah herkese hayırlı eş hayırlı yuvalar nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
3.Grup :

Sıla1 :
SILA kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. ''
Smyyes
Mavci :..........'' Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz... ''
Zühre_ : .......... '' SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması ''
Kur'ana Sevdalı :....... '' Rabbimden ayaklarımın islamda sabit kalması,şuurlu bir müslüman olmak,sıhhat,afiyet içerisinde Rabbımızın dinine,kitabına daha çok hizmet edebilmek ve de hayırlı,huzurlu bir yuva içerisinde,sevdiklerimle beraber olmak,hayır muradımın gerçekleşmesi ''
Leyla-1.........ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları,Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup selamete çıkmak engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması.Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kul olmak. Rabbim bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak
Şeb-i Arus ( AYLİN )
Kardelele

amin amin amin

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Dün yoklama veremedim, dualar edilmiştir. Bugünde ALLAH' ın izniyle yaparız dualarımızı...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

kayınpederim rahatsızlanmış, hastanedelermiş, şimdi işten izin alıp çıkıyorum, önümüzdeki haftanın sorumlusu MAVCİ abimiz olsun inşAllah, eğer kendisi için de uygunsa,

hayırlı akşamlar, Allah'a cc emanet olun, selam ve dua ile

Selamünaleyküm...

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul edip , en güzel şekilde cevaplandırsın.

CEYLANTUR kardeşim , öncelikle emeklerinize sağlık olsun , bir hafta boyunca bizlere rehberlik ettiniz , emek sarfettiniz.
Rabbim bu çabalarınızın mükafatını kat kat fazlasıyla size nasip etsin.
Ve Kayınpederinize de geçmiş olsun kardeşim , Rabbim en güzel şekilde sifasını nasip etsin.

Mavci abimiz , bir haftalığına DUA kaptanı sizsiniz inşaAllah , tabii kabul ederseniz... :a32:

Hayırlı akşamlar.

bu günkü programımız;)

sabah namazı : 2.grup
öğle namazı : 3.grup
ikindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1.grup

mavci abimiz görevi görünce kaçtın mı yoksa tamam gel yardımcı oluruz abimize:a26: hatta bakın çikolata da var:a12:

cikolata-ev1.jpg

yalnız hem araba hem ev yakında gerçeği gelirse şaşırmayın..bu güzel evde de ailenizle birlikte hem oturun hem de afiyetle yiyin;)

selamünaleyküm...

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul etsin.
Hem dünyada hem de ahirette cennet hayatı yaşamayı nasip etsin.
Amin.

Yarının listesini şimdiden verelim inşaAllah.
Mavci abimiz henüz foruma giremedi anlaşılan , görevi kabul ettiğini umuyoruz.:a12:
Kendisi gelene kadar inşaAllah tüm kardeşlerimizin desteğiyle listemizi hatırlatma vazifemizi yerine getirelim..

14.Şubat.2010- Pazar : 2.gün

sabah namazı : 3.grup
öğle namazı : 4.grup
ikindi namazı : 5.grup
akşam namazı: 1.grup
yatsı namazı : 2.grup

Allah CC. razı olsun değerli kardeşlerim...
Hakkınızı helal ediniz...
İlk mesajı görseydim cavap yazardım ama...
Görememişim...
Sizlerden isteğim beni mazur görmeniz...
Her ne kadar kardeşimiz beni yazmış ise de işlerimin yoğunluğu nedeniye, tekip edememe korkusuyla görevi alamıyorum...
GEVHER kardeşimiz ya da Su- Eda Kardeşimiz ya da başka uygun ve ya istekli bir kardeşimiz alırlarsa bu görevi daha uygun olacaktır inşallah...
Tekrar tekrar hakkınızı helal edin inşallah...

Allahım!
Yalnız sana inanır yalnız senden yardım dileriz...
Kardeşlerimizin günahsız ağızlar ile yaptıkları duaları kabul eyle...
Bizi de razı olduğun kullarından eyle...
Bizi bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakma...
Bize acı bize merhamet et...
Bizi kendine kul kabul et...
Burada beraber olduğumuz kardeşlerimile cennette de beraber olmayı ve cemalini görmeyi bize nasip eyle...
Senin herşeye gücün yeter...
AMİN...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah CC. razı olsun değerli kardeşlerim...

Hakkınızı helal ediniz...
İlk mesajı görseydim cavap yazardım ama...
Görememişim...
Sizlerden isteğim beni mazur görmeniz...
Her ne kadar kardeşimiz beni yazmış ise de işlerimin yoğunluğu nedeniye, tekip edememe korkusuyla görevi alamıyorum...
GEVHER kardeşimiz ya da Su- Eda Kardeşimiz ya da başka uygun ve ya istekli bir kardeşimiz alırlarsa bu görevi daha uygun olacaktır inşallah...
Tekrar tekrar hakkınızı helal edin inşallah...

Allahım!
Yalnız sana inanır yalnız senden yardım dileriz...
Kardeşlerimizin günahsız ağızlar ile yaptıkları duaları kabul eyle...
Bizi de razı olduğun kullarından eyle...
Bizi bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakma...
Bize acı bize merhamet et...
Bizi kendine kul kabul et...
Burada beraber olduğumuz kardeşlerimile cennette de beraber olmayı ve cemalini görmeyi bize nasip eyle...
Senin herşeye gücün yeter...

AMİN...

selamün aleyküm abicim

gördüğüm kadarıyla hafta içi aktifsiniz..ben bu görevi yapacağınızdan da eminim..yapacağınız sadece listeyi ekleyip varsa eklemek istediğiniz onlarla süslemek o kadar..ama yine de siz blirsiniz tabi :a26:

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam...

Ve Aleykumselam...

selamün aleyküm abicim

gördüğüm kadarıyla hafta içi aktifsiniz..ben bu görevi yapacağınızdan da eminim..yapacağınız sadece listeyi ekleyip varsa eklemek istediğiniz onlarla süslemek o kadar..ama yine de siz blirsiniz tabi :a26:

Allah CC. razı olsun kardeşim...
Çoğu kardeşimiz haftasonu ve akşamları giriyor...
Ben ise bu vakitlerde burada olamıyorum...:a03:
Mümkünse daha uygun bir kardeşimiz olsun...
Rica ediyorum...
Hakkınızı helal edin inşallah...:a03:

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Allah CC. razı olsun kardeşim...

Çoğu kardeşimiz haftasonu ve akşamları giriyor...
Ben ise bu vakitlerde burada olamıyorum...:a03:
Mümkünse daha uygun bir kardeşimiz olsun...
Rica ediyorum...

Hakkınızı helal edin inşallah...:a03:

est abicim ne hakkı..siz öyle diyorsanız öyle olsun..;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt