Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
sabah namzına üçgündür uyanıyorum maşALLAH.bugnde uyandım abah öğlen ikindi akşam namzları kılındı dualar edildi yatsıyı yarına inşALLAH habr ederim.iyi akşamlar

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
3.Grup :

Sıla1 :
SILA kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. ''
Smyyes
Mavci :..........'' Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz... ''
Zühre_ : .......... '' SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması ''
Kur'ana Sevdalı :....... '' Rabbimden ayaklarımın islamda sabit kalması,şuurlu bir müslüman olmak,sıhhat,afiyet içerisinde Rabbımızın dinine,kitabına daha çok hizmet edebilmek ve de hayırlı,huzurlu bir yuva içerisinde,sevdiklerimle beraber olmak,hayır muradımın gerçekleşmesi ''
Leyla-1.........ALLAH rızası için Hidayete Ermek İçin (Herkesin HAYIR KAPILARININ AÇILMASI HAYIRLI RIZK KISMET KAPILARI HAYIRLI İŞ KAPILARI dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları,Rabbim gönlümde olanı hakkımda hayırlı hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup selamete çıkmak engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması.Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kul olmak. Rabbim bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak
Şeb-i Arus ( AYLİN )
Kardelele

amin amin amin Allahım kabul etsin.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'ın izniyle namazlar kılındı, dualar edildi. Esmalar ve zikirler okundu. ALLAH cümlemizin dualarını kabul eylesin...

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam...

ve aleykümselam...

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü,

değerli kardeş, abla ve abilerim, Rabbim hepinizden razı olsun

hakkınızı helal ediniz, inşAllah bu bir haftada faydalı olabilmişimdir,

bu hafta hepiniz çok çalışkandınız, içimdeki hocalık isteğini körüklediniz, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum :a21:

selam ve dua ile, hayırlı akşamlar, Allah'a cc emanet olun

kayınpederim rahatsızlanmış, hastanedelermiş, şimdi işten izin alıp çıkıyorum, önümüzdeki haftanın sorumlusu MAVCİ abimiz olsun inşAllah, eğer kendisi için de uygunsa,

hayırlı akşamlar, Allah'a cc emanet olun, selam ve dua ile

Selamünaleyküm...

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul edip , en güzel şekilde cevaplandırsın.

CEYLANTUR kardeşim , öncelikle emeklerinize sağlık olsun , bir hafta boyunca bizlere rehberlik ettiniz , emek sarfettiniz.
Rabbim bu çabalarınızın mükafatını kat kat fazlasıyla size nasip etsin.
Ve Kayınpederinize de geçmiş olsun kardeşim , Rabbim en güzel şekilde sifasını nasip etsin.

Mavci abimiz , bir haftalığına DUA kaptanı sizsiniz inşaAllah , tabii kabul ederseniz... :a32:

Hayırlı akşamlar.

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
ceylantur emeğine sağlık... ALLAH emeklerinin karşılığını versin. Kayınpederine çok geçmiş olsun.

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ... hayırlı geceler ...

allah celle celaluhu dualarımızı kabul etsin ... allaha emanet olunuz ...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım bütün kardeşlerimin her daim yardımcısı ol.
kabrimizi,kalbimizi Kur'an-ı Kerim'in nuruyla aydınlandır.
aklımıza ,fikrimize,zikrimize,fiilerimize güzellik ver.
senin memnun olacağın işlerle meşgul et bizleri.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.
selametle..

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım bütün kardeşlerimin her daim yardımcısı ol.
kabrimizi,kalbimizi Kur'an-ı Kerim'in nuruyla aydınlandır.
aklımıza ,fikrimize,zikrimize,fiilerimize güzellik ver.
senin memnun olacağın işlerle meşgul et bizleri.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.
selametle..

amin...bende dualarımı yaptım özellikle sela vaktinde de yaptım..selametle kalın

berat05

Yönetici
Mavci Abimizin duası..

Mavci Abimizin duası..

Allahım!
Yalnız sana inanır yalnız senden yardım dileriz...
Kardeşlerimizin günahsız ağızlar ile yaptıkları duaları kabul eyle...
Bizi de razı olduğun kullarından eyle...
Bizi bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakma...
Bize acı bize merhamet et...
Bizi kendine kul kabul et...
Burada beraber olduğumuz kardeşlerimile cennette de beraber olmayı ve cemalini görmeyi bize nasip eyle...
Senin herşeye gücün yeter...

Rabbim sen açılmış elleri,yapılan ibadetleri hanende kabul eyle

Sen herşeye Kadirsin

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
sabah namazınaaaaa uyandıııııııııııııııııııımmmmmmmmm :) dualrımı yaptım.şimdi ders çalışcam hayırlı sabahlar ümmeti müslimin

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullah

sabah namazınaaaaa uyandıııııııııııııııııııımmmmmmmmm :) dualrımı yaptım.şimdi ders çalışcam hayırlı sabahlar ümmeti müslimin

Maşallah Barekallah Subhanallah
çok sevindim canım:a15:
Rahmanc.c. daim etsin
inşallah
Hayırlı ve bereketli SabahlarB)
sabahın en güzel vakitlerinde ders çalışmakta güzel
daha verimli oluyor;)
Allah c.c. zihin açıklığı versin
İyi derslerB)
Selam ve baki dularımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsin
B)

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullah
Hayırlı ve bereketli SabahlarB)
Dualara
Canı gönülden Amin..Amin..Amin...
Rahman c.c.dualarımızı kabul etsin inşallah
Rahman c.c. bütün kardeşlerimden razı ve hoşnut olsun
İnşallah
Selametle kalınız
Selam ve baki dualarımla
En Güzel'e Rahman c.c. emanetsiniz
B)​

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Tamammmm siz herkesi düşünün...Takım kaptanınızı düşünmeyin..hemde çikolatada....:a13:

Eh ilerki günlerde görüşeceğiz bakalım:a21:

hımm kaptann:a03: ee geçmemiz gereken ilk basamak siz oldunuz şimdi ama çikolatam bu kez seçim dışı yani tuzak değil :a01::a12:

buyrun bu gülü tamam :a26:

çikolataaaaaaaaaa, ne yaptın sen bir_umut kardeşim, benim en büyük zaafımdır :a44:

şimdi işten 10 dk. izin alıp büfeye gideceğim vallahi, dünden beri canım çok istiyordu da rejim yapıyorum diye susuyordum. O güzelim resmi görünceeeeeeeee bende şalterler attı :a21:

Rabbim razı olsun kardeşim, Allah'a cc emanet olun, hayırlı Cumalar, hayırlı günler

:a01::a01:

nelere sebep oldum yahu..ama çikolataya da rejim:a23: zevkle bozarım ben o yasağı;)
Allah cümlemizden razı olsun kardeşim;)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
bu günkü programımız;)

sabah namazı : 2.grup
öğle namazı : 3.grup
ikindi namazı : 4.grup
akşam namazı : 5.grup
yatsı namazı : 1.grup

mavci abimiz görevi görünce kaçtın mı yoksa tamam gel yardımcı oluruz abimize:a26: hatta bakın çikolata da var:a12:

cikolata-ev1.jpg

yalnız hem araba hem ev yakında gerçeği gelirse şaşırmayın..bu güzel evde de ailenizle birlikte hem oturun hem de afiyetle yiyin;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt