Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Dünya dua ile ayakta duruyo biz acele ediyoruz ama Rabbimize dualarımızla ulaşabileceğimizide biliyoruz ne güzel sevindim :a21:
Allah razı olsun hafize annnem...bu arada hoşgeldin.sefalar getirdin.
uzun süredir göremiyordum seni annem merak etmiştim...inşallah herşey yolundadır...Rabbime emanetsin :a12:

mir_erhan

Moderator
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve bereaküth...

hamd olsun.. ki Her namazımın ardından o vakitteki gurubumuza duamızı ediyorum inşallah...
Allah CC. dualarımızı kabul eylesin...amin..
Rabbim daim eylesin inşallah...

selam ve dua ile

mir_erhan

Moderator
selamün aleyküm kardeşlerim,
uzun zamandan beri eşimle bir sıkıntımız vardı...büyük bir borcumuz...bu borcun biteceğine ihtimal bile veremiyorduk...3 yıldır her namazdan sonra hep dua ederdim Rabbime...umudumu hiç kaybetmek istemiyordum.hamd olsun Rabbime, borcumuzu ödeme kolaylığı verdi hamd olsun ...nasıl oldu anlıyamadık.bugün, güne hamd olsun çok iyi başladık...Rabbim izin verirse yarın bu borçtan kurtuluyoruz...ben burda yapılan duaların da etkisi olduğunu düşünüyorum ...Rabbim razı olsun tüm kardeşlerimden eşimin de çok selamı var...sevincimizi anlatmam imkansız...Rabbim dularımızı kabul etsin,ellerimizi boş çevirmesin...darda olan tüm kardeşlerimin yardımcısı olsun..

ve aleyküm selam ve rahmetüllahi ve berekatüh...
çok güzel bir haber gerçekten. kadir mevlamız bir daha böyle sıkıntılarla sınamasın inşallah. çektiğiniz sıkıntılarıda kefaret kılsın...
darısı benim gibilerin başına da olur.
kuluna hayırlı kapılar açıp sevindiren Alemlerin Rabbine
Rahman ve RAhim olan Allah C.C. a hamd olsun..

bizden de eşinize saygı ve selam lar. Allah c.c. yuvanıza huzur bereket ve iman lezzeti versin..amin.

selam ve dua ile..

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
degerli kardesim Gevher
ben günde bir defa bugun dua edilecek kardeslerimin hayirli niyetlerini, dualarini kabul eyle Ya Rabbi seklinde dua ediyorum
acaba siz ve diger kardeslerim bu sekilde kabul ederlermi
kul hakkina girmek istemem
Allah'a emanet olun

GEVHER

Yönetici
selamun aleykum
degerli kardesim Gevher
ben günde bir defa bugun dua edilecek kardeslerimin hayirli niyetlerini, dualarini kabul eyle Ya Rabbi seklinde dua ediyorum
acaba siz ve diger kardeslerim bu sekilde kabul ederlermi
kul hakkina girmek istemem
Allah'a emanet olun

ve aleykümselam Gurbette kardşemiz...

Siz toptan yapıyorum diyorsunuz dualarınızı...:a12:
Olsun , bizi dualarınıza kabul edin de , ne yapalım 1 kereye de razıyız...
Hem aza kanaat etmeyen çoğu bulamazmış değil mi ?

Hayırlı günler kardeşim...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
dualarımıza devam ediyoruz hiçbir zorluk tanımıyoruz da..

Gevher kardeşim madem hizmet sonzuz diyorsunuz kardeşiniz halsiz soğuk algınlığıyla boğuşuyor, insan bi şu uğraştığınız bitkilerden bir çay yapıp ikram etmez mi biz de duamızı sağlıklı yapalım:a12:

hakkaten bugün halim yok ama dualara devam ;)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
geçmiş olsun bir_umut gevher abimizin yerine ben yapıyım sana ada çayı olmaz mıı :) hem yakınız çok geçmiş olsun hastalık sağlığın zekatı imiş hadi gene iyisiiinnn ;)

dün dualarımı yaptım tüm grup için ALLAH cc kabul buyursun

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
geçmiş olsun bir_umut gevher abimizin yerine ben yapıyım sana ada çayı olmaz mıı :) hem yakınız çok geçmiş olsun hastalık sağlığın zekatı imiş hadi gene iyisiiinnn ;)

dün dualarımı yaptım tüm grup için ALLAH cc kabul buyursun

aa kardeşim nası farketmedim hemşerim olduğunu:a11: sağolasın kardeşim eyvallah daha şimdi nane limon içtim:a42: bu arada bir hemşerim daha olduğuna da sevindim ;)
hem siz de şanlısınız hastanın duası var ;)

teşekkürler selametle kardeşim :)

berat05

Yönetici
esselamünaleyküm

esselamünaleyküm

Hayırlı geceler

Rabbim tüm kardeşlerimizin dualarını kabul eylesin
Ben namazlarımdan sonra gruplarımıza dua ettim

Mevla kabul eylesin inşallah

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
dualar edilmiş tesbihler cekilmiştir RABBİM kabul etsin arkadaşlar hepimizin dualarını:)

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah bizleri affedip ellerimizi deragından boş çevirmeydip dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Kusura bakmayın kardeşim bu aralar sık sık siteteye giremiyorum rahatsızlığım daha çok artı birde annem hasta oldu o yüzden ama dualarımı elimden geldiğince yapıyorum Allah kabul etsin.Annem için ve bütün hastalarımız için dualarınızı bekliyorum kardeşlerim Allah razı olsun sizlerden.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

GEVHER

Yönetici
dualarımıza devam ediyoruz hiçbir zorluk tanımıyoruz da..

Gevher kardeşim madem hizmet sonzuz diyorsunuz kardeşiniz halsiz soğuk algınlığıyla boğuşuyor, insan bi şu uğraştığınız bitkilerden bir çay yapıp ikram etmez mi biz de duamızı sağlıklı yapalım:a12:

hakkaten bugün halim yok ama dualara devam ;)

Buyrun bir_umut kardeşimiz...
Yatmadan önce sıcak sıcak bir adaçayı için ki enfeksiyonu temizlesin vücudunuzdan.
Afiyet olsun. :a12:

%C4%B1hlamur.jpg

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah bizleri affedip ellerimizi deragından boş çevirmeydip dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Allah kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Kusura bakmayın kardeşim bu aralar sık sık siteteye giremiyorum rahatsızlığım daha çok artı birde annem hasta oldu o yüzden ama dualarımı elimden geldiğince yapıyorum Allah kabul etsin.Annem için ve bütün hastalarımız için dualarınızı bekliyorum kardeşlerim Allah razı olsun sizlerden.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leylacım geçmiş olsun hem annene hem sana...en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inş..üzülmeyin bunda da vardır bir hayır ;)
Allah yardımcınız olsun..selametle

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,
kardeşlerim için bugün de dua ettim...Rabbim kabul etsin...ayrıca incinur da dua etti...yoklama da yok sayılmasın da...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.Rabbıma şükürler olsun,bugünde kardeşlerim için dualarımı tamamladım elhamdülillah.
Kıymetli kardeşlerim!Kısmetse yarından itibaren bir haftalık bir tatile çıkıyorum,belki nete giremem, ama inşaallah mutlaka dualarımı ediyor olacağım,bu formu düzenleyen ve siz dua kardeşlerimin haberiniz olsun.
Rahmana emanet olunuz.
Hayırlı geceler kardeşler.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim,
uzun zamandan beri eşimle bir sıkıntımız vardı...büyük bir borcumuz...bu borcun biteceğine ihtimal bile veremiyorduk...3 yıldır her namazdan sonra hep dua ederdim Rabbime...umudumu hiç kaybetmek istemiyordum.hamd olsun Rabbime, borcumuzu ödeme kolaylığı verdi hamd olsun ...nasıl oldu anlıyamadık.bugün, güne hamd olsun çok iyi başladık...Rabbim izin verirse yarın bu borçtan kurtuluyoruz...ben burda yapılan duaların da etkisi olduğunu düşünüyorum ...Rabbim razı olsun tüm kardeşlerimden eşimin de çok selamı var...sevincimizi anlatmam imkansız...Rabbim dularımızı kabul etsin,ellerimizi boş çevirmesin...darda olan tüm kardeşlerimin yardımcısı olsun..

V.a.selam kardeşim.
''''Sevinçler paylaşıldıkça artar,üzüntüler paylaşıldıkça azalır.'''kardeşim.
Rabbım bu sevincinizi daim etsin inşaallah.Böyle güçlüklerlede sizleri imtihan etmesin Rabbım kardeşim.
Haberinizi okuyunca inanın çok mutlu oldum,dualarımız herzaman kardeşlerimizle olacak inşaallah.
Rahmana emanet olunuz kardeş.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
kurana sevdalı kardeşim ,
amin inşallah.Allah razı olsun...
Rabbim kimseyi darda bırakmasın ,kapısından çevirmesin ,kula muhtaç etmesin inşallah...Allaha emanet olunuz...

ayrıca sılacım Rabbim senden de razı olsun canım.cevap yazamadım kusura bakma...duana amin canım...

değerli kardeşimiz mir erhan ,
siz de yeni evliydiniz sanırım..Rabbim size de hayırlı kapılar açsın,feraha çıkartsın,evinize bereket huzur versin ,sabrınızın karşılığını kat kat versin inşallah...
Allaha emanet olunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt