Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım herkesin duasın kabul etsin günahlarını affetsin. hayırlı akşamlar.

_YUSUF_

Yönetici
Mevlam kabul eylesin inşaAllah cümle dualarımızı

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
buraya böyle rutbesiz girmek içimi acıtsa da:a01: görevimi yaptım kumandanım:a12:

Allah cümlemizinkini kabul etsin...

selametle...:)

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Yatsı namazınıda kılınca görevimiz bitiyor inşallah... Mevlam duası kabul olunanlardan eylesin hepimizi...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Mevlam kabul eylesin inşaAllah cümle dualarımızı

buraya böyle rutbesiz girmek içimi acıtsa da:a01: görevimi yaptım kumandanım:a12:

Allah cümlemizinkini kabul etsin...

selametle...:)

Yatsı namazınıda kılınca görevimiz bitiyor inşallah... Mevlam duası kabul olunanlardan eylesin hepimizi...

ALLAH kabul etsin ..
hayırlı akşamlar .. :)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
:a33::a33:ben bişey dicem ama korkuyorum:a23:
nasıl desem..seyy..ya ben dersimi yapamadım:A birazdan toplu dua edecegim bugun sınavım vardı ögle ve ikindi namazını acele kıldım camıde dua edemedim cok özür dilerim hakkınızı bana helal edin:a33:her türlü cezaya razıyım..birde gevher kardeşim mide agrısı için bana tavsiyen varmı?:gulegule

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

Her namazımın ardından o vakitteki gurubumuza duamızı ediyorum inşallah...
Allah CC. dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl desem..seyy..ya ben dersimi yapamadım:A birazdan toplu dua edecegim bugun sınavım vardı ögle ve ikindi namazını acele kıldım camıde dua edemedim cok özür dilerim hakkınızı bana helal edin:a33:her türlü cezaya razıyım..birde gevher kardeşim mide agrısı için bana tavsiyen varmı?:gulegule

Ben kendi tarafımdan helal ediyorum tabiki... Sınavında umarım başarılı geçmiştir... Zaman zaman hepimizin işleri olabilir, hemen o an dua yapamayabiliriz. ( kendime pay çıkarmaya çalışıyorum salı günü misaifirim gelecek, ne kadar kalacakları belli değil) ama gönlümüzde hep arkadaşlarımızın duaları var... ALLAH hepimizin dualarını kabul eder inşallah...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

Ben kendi tarafımdan helal ediyorum tabiki... Sınavında umarım başarılı geçmiştir... Zaman zaman hepimizin işleri olabilir, hemen o an dua yapamayabiliriz. ( kendime pay çıkarmaya çalışıyorum salı günü misaifirim gelecek, ne kadar kalacakları belli değil) ama gönlümüzde hep arkadaşlarımızın duaları var... ALLAH hepimizin dualarını kabul eder inşallah...

bazen bende toplu ediyorum duaları (üçüncü hafta konu kaptanı ;) )

rabbim kabul etsin güzel kardeşim ...

mide agrısı için ılık süt içebilirsiniz .. stres yok !!

selam ve dua ile

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun nisan21 ablacım sınavım güzel gecti sayılmaz sagolasın.yatılı misafır geliyor heralde sana simdiden kolay gelsin..selam ve dua ile...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Rabb'im dualari kabul olanlardan eylesin insaAllah...Amin...

3. hafta kaptanim saygilar efendim : )

amin amin ecmain ..

bizden saygılar efendim ..
sizide kaptan olarak görmek ister bu tayfa ;)
hazırlıklı olun devir teslim törenini sizinle yapalilir bu tayfa :)
sizin güzel yüreğinizle daha güzel olsun bu sayfa..B)

selam ve dua ile

GEVHER

Yönetici
Selamünaleyküm SEVDA HAFIZ kardeşim...

Geçmiş olsun , Rabbim acil şifalar nasip etsin.

Öncelikle ağrınızın hangi bölgede olduğunu , açken mi yoksa yemek yedikten sonra mı ağrıdını belirlemeniz gerekiyor.

Zira mide ağrıları Gastrit , Mide Ülseri ya da 12 bağırsak ülserinden kaynaklanabilir.
Bir hekime gittiğiniz zaman da , size bu soruları soracaktır.

Ferahhfeza kardeşimizin belirttiği gibi bir iki yudum süt içmek mide yanmalarına iyi gelir.

Ancak bazı kişilerde ki bu Türkiyede ciddi bir orana karşılık gelmektedir , Laktaz enzimi toleresi vardır.Yanı süt - yoğurt- vs...gibi besinler midede gaz oluşmasına ve ağrılara neden olabilir.

Mutlaka bir hekime gitmenizi öneririm. Ancak daha önce yukarıda sorduğum soruların cevabını bulun ki , hekimden fayda görebilin.

O vakte kadar da sıcak ve soğuk içecek- yiyeceği terk edin.Mümkün olduğunca ılık şeyler tüketin.
Ilık su içmek sizi ciddi oranda rahatlatacaktır.

Ve tabii ki sindirimi zor olan gıdalardan bir müddet uzak kalacaksınız.Yani doktora gidinceye kadar kendinize perhiz uygulayacaksınız.

Rabbim şifa versin .
Hayırlı geceler kardeşim.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
bazen bende toplu ediyorum duaları (üçüncü hafta konu kaptanı ;) )

rabbim kabul etsin güzel kardeşim ...

mide agrısı için ılık süt içebilirsiniz .. stres yok !!

selam ve dua ile

allah razı olsun aslında konu ders olunca hiç stres yapmam cok relaksımdır..ama tavsiyene uyacagım hemşerim.:a12:

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamünaleyküm SEVDA HAFIZ kardeşim...

Geçmiş olsun , Rabbim acil şifalar nasip etsin.

Öncelikle ağrınızın hangi bölgede olduğunu , açken mi yoksa yemek yedikten sonra mı ağrıdını belirlemeniz gerekiyor.

Zira mide ağrıları Gastrit , Mide Ülseri ya da 12 bağırsak ülserinden kaynaklanabilir.
Bir hekime gittiğiniz zaman da , size bu soruları soracaktır.

Ferahhfeza kardeşimizin belirttiği gibi bir iki yudum süt içmek mide yanmalarına iyi gelir.

Ancak bazı kişilerde ki bu Türkiyede ciddi bir orana karşılık gelmektedir , Laktaz enzimi toleresi vardır.Yanı süt - yoğurt- vs...gibi besinler midede gaz oluşmasına ve ağrılara neden olabilir.

Mutlaka bir hekime gitmenizi öneririm. Ancak daha önce yukarıda sorduğum soruların cevabını bulun ki , hekimden fayda görebilin.

O vakte kadar da sıcak ve soğuk içecek- yiyeceği terk edin.Mümkün olduğunca ılık şeyler tüketin.
Ilık su içmek sizi ciddi oranda rahatlatacaktır.

Ve tabii ki sindirimi zor olan gıdalardan bir müddet uzak kalacaksınız.Yani doktora gidinceye kadar kendinize perhiz uygulayacaksınız.

Rabbim şifa versin .
Hayırlı geceler kardeşim.

siz doktormusunuz .. ! desenize tereciye tere sattım :)

GEVHER

Yönetici
siz doktormusunuz .. ! desenize tereciye tere sattım :)

Hayır...Doktor değilim...
Yani terelerinizi rahat rahat satabilirsiniz... :a01:

Sadece ailece mide rahatsızlığı yaşayan bir kişiyim.
Yani doktordan çok uzmanlığım var bu konuda desek yeridir.... :a12:

Tabii bir de şifalı bitkiler konusuna oldukça ilgiliyim.
Hastalık belirtileri , neler iyi gelir , neler hastalığı artırır....

Kardeşimden bu konuda bol bol uyarı almama rağmen , bu konuda merakımı yenemiyorum...
Kendisi bir hekim ... ve işimize burnunuzu sokmayın diyor da... :a43:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt