Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (1 Kullanıcı)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bugünkü dualarımıda tamamladım.
Rabbım kabul eylesin inşaallah.

berat05

Yönetici
Esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

Esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

HAYIRLI CUMALAR

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam - Hayırlı Cumalar

ve aleyküm selam - Hayırlı Cumalar

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü,

Hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar olsun inşAllah herkese, B) B) B)

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşAllah,

Selam ve dua ile, Allah'a Celle Celalühu emanet olun,

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUNHİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

Allah Razı olsun selam ve dua ile

Bugünkü dualarımıda tamamladım.
Rabbım kabul eylesin inşaallah.

HAYIRLI CUMALAR

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü,

Hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar olsun inşAllah herkese, B) B) B)

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşAllah,

Selam ve dua ile, Allah'a Celle Celalühu emanet olun,

Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar dualar esmalar, tesbihler,salavatlar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

2.Nisan. 2010 - Cuma :

Sabah Namazı :5 .Grup
Öğle Namazı : 1. Grup
İkindi Namazı : 2. Grup
Akşam Namazı : 3. Grup
Yatsı Namazı : 4. Grup

" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn..
."

Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

allies

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim tüm kardeslerimin dualarını en hayırlısıyla kabul etsin insallah.Hayırlı cumalar :)

Z

ZÜHRE_

amin amin amin RABBİM CÜMLEMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN
dualarımı yaptım

Z

ZÜHRE_

Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin

Z

ZÜHRE_

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUNHİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..
Allah razı olsun kardeşim

mavci

Yönetici
Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

Rabbim tüm kardeslerimin dualarını en hayırlısıyla kabul etsin insallah.Hayırlı cumalar :)

amin amin amin RABBİM CÜMLEMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN
dualarımı yaptım

Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin

Allah Celle Celalühu hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip eylesin...

Allah Celle Celalühu yaptığımız ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul eylesin inşallah...
AMİNNN...

Bu hafta hatamızla-kusurumuzla konuyu devam ettirmeye çalıştık...
AllaH Celle Cellaühu affetsin cümlemizi...:a03:
Gönüllü bir kardeşimize devretmek istiyorum inşallah...:a35:

Ardına bakmadan "BEN " diyebilecek...
Kim var?

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı cumalar diliyorum.allaha emanet olun.selametle kalın.

mavci

Yönetici

AllaH Celle Cellaühu affetsin cümlemizi...
Gönüllü bir kardeşimize devretmek istiyorum inşallah...

Kim var?

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
AllaH Celle Cellaühu affetsin cümlemizi...
Gönüllü bir kardeşimize devretmek istiyorum inşallah...

Kim var?

bu cümleyi görüp de ben demiyecek var mı acep:a12: bizim islamiyet.gen.tr bu kadar korkak değil, değil mi:)

Allah dualarımızı kabul etsin..

az daha unutuyordum:) abicim bir haftalık emeklerin için Allah razı olsun..bi tehdit etmediğim kalmıştı:) ama bir oturdunuz pir oturdunuz koltuğa yani koltuk yakıştı size:)
korkmayın... devam edin demiyeceğim artık :):)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
emeklerinize saglık mavci abi..ALLAH razı olsun..

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ...

dualarımız kabul olur inşallah ... allaha emanet olunuz ...

Bayram Afyonlu

Kayıtlı Kullanıcı
ESSELAMÜN ALEYKÜM DIN KARDESLERIM!
YÜCE MEVLAM BIZ GÜNAHKÄR KULLANIRINI SAHABELRIN VE RESULLAHIN SEFAATINE NAIL EYLESIN ,
VE BIZI SEYTANLA+CINLE+NEFSIMIZLE+TEMBELLIGIMIZLE+SEHVETIMIZLE+KARARMIS KALBIMIZLE+RESÜLLULAHIN SÜNNETINDEN ALIKOYAN BÜNTÜN SERLERLE IMTIHAN ETMESIN ve BASABAS KOYMASIN!
YA YARABBIM! KALBIMLE AMIN

mavci

Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

bu cümleyi görüp de ben demiyecek var mı acep:a12: bizim islamiyet.gen.tr bu kadar korkak değil, değil mi:)

Allah dualarımızı kabul etsin..

az daha unutuyordum:) abicim bir haftalık emeklerin için Allah razı olsun..bi tehdit etmediğim kalmıştı:) ama bir oturdunuz pir oturdunuz koltuğa yani koltuk yakıştı size:)
korkmayın... devam edin demiyeceğim artık :):)

Allah Celle Celalühu cümlemizden razı olsun kardeşim...
Amin...
Dualarınıza gönülden amin...

Kim devam ediyor bu hafta?:a03:

mavci

Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

emeklerinize saglık mavci abi..ALLAH razı olsun..

selamun aleyküm ...

dualarımız kabul olur inşallah ... allaha emanet olunuz ...

S.a dualarımı yaptım

ESSELAMÜN ALEYKÜM DIN KARDESLERIM!
YÜCE MEVLAM BIZ GÜNAHKÄR KULLANIRINI SAHABELRIN VE RESULLAHIN SEFAATINE NAIL EYLESIN ,
VE BIZI SEYTANLA+CINLE+NEFSIMIZLE+TEMBELLIGIMIZLE+SEHVETIMIZLE+KARARMIS KALBIMIZLE+RESÜLLULAHIN SÜNNETINDEN ALIKOYAN BÜNTÜN SERLERLE IMTIHAN ETMESIN ve BASABAS KOYMASIN!
YA YARABBIM! KALBIMLE AMIN
Resulullah (sav) buyurdular ki:

"Allah Teala Hazretleri diyor ki: "Ey Ademoğlu! Sen bana dua edip, (affımı) ümid ettikçe ben senden her ne sadır olsa, aldırmam, ben seni affederim. Ey Ademoğlu! Senin günahın semanın bulutları kadar bile olsa, sonra bana dönüp istiğfar etsen, çok oluşuna bakmam, seni affederim. Ey Ademoğlu! Bana arz doluşu hata ile gelsen, sonunda hiç bir şirk koşmaksızın bana kavuşursan, seni arz doluşu mağfiretimle karşılarım."

Buhari

03.Nisan.2010- Cumartesi : 1.gün

sabah namazı : 1.grup
öğle namazı : 2.grup
ikindi namazı : 3.grup
akşam namazı : 4.grup
yatsı namazı : 5.grup

04.Nisan.2010- Pazar : 2.gün

sabah namazı : 2.grup
öğle namazı : 3.grup
ikindi namazı : 4.grup
akşam namazı: 5.grup
yatsı namazı : 1.grup

05.Nisan.2010-Pazartesi : 3.gün

sabah namazı : 3.grup
öğle namazı : 4.grup
ikindi namazı : 5.grup
akşam namazı : 1.grup
yatsı namazı : 2.grup

" Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde Dualarda TEK YÜREK olarak kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabul eyle Ya Rabbi...
Kardeşlerimizin dualarını niyetleriyle birlikte kabul eyle Ya Rabbi...
Aminnn..
."

Her namazdan sonra dualarımı böyle yapıyorum inşallah...
Allah Celle Celalühu dualarımızı kabul eylesin...
AMİNNN...

AMİNNN...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt