Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslam'da Başörtüsü!!! İlmihali (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İslam'da Başörtüsü!!! İlmihali

metfamu yazdı:
ESSELAMÜ ALEYKÜM.ALLAH RAZI OLSUN ELİNE EMEĞİNE GÖZÜNE SAĞLIK.ÇOOK UĞRAŞMIŞSINIZ.RABBİM MİZAN TERAZİSİNDE HAYIR KEFENİZE KOYSUN.HER KONUDA BİR DİĞERİNDEN ÖNEMLİ BİLMESİ VE UYGULANMASI GEREKEN KONULAR.HELEKİ DIŞ ÖRTÜSÜ KONUSU VE GELİNLİK KONUSU BENCE ÇOK ÖNEMLİ.BENCE GELİNLİK KİŞİNİN EŞİNDEN BAŞKA HİÇ BİR ERKEĞİN GÖRMEMESİ GEREKİR.BU YÖNDEN MÜSLÜMAN GENÇLERİMİZ KISKANÇ OLMALI.GELİNLİKLERİNDE ABARTILISINI VE KUYRUKLU OLANINI UYGUN BULMUYORUM. O Kİ PEYGEMBERİMİZ KAFİRE TIRNAK KESMEK GİBİ KÜÇÜCÜK BİR ŞEYDE BİLE BENZEMEDİ GERİSİNİ BİZ HESAP EDELİM .AYRİYETENDE İSRAFADA GİRİYOR."ALLAH İSRAF EDENLERİ SEVMEZ".
DIŞ ÖRTÜSÜNÜ VERİLEN ÖNEKLERDE BİLE YETERSİZ BULDUM YİNE OMUZLARIN BİRİ AÇIK KALIYOR.TEK RENK OLMASI DAHA GÜZEL TABİİ BENCE.
ALLAH RAZI OLSUN RABBİM BİLDİKLERİMİZLE HAKKILA AMEL ETMEK NASİP ETSİN.İMANIN KOR OLDUĞU ŞU ZAMANDA O KOR ATEŞİ BİR GÜL MİSALİ TUTABİLMEYİ NASİP ETSİN RABBİM.ALLAHA EMANET OLUN

Aleykümselam;

Teşekkür ederim kardeşim Rabbim yar ve yardımcımız olsun Devam edicez önemli paylaşmaya inşAllah dualarda bulunmak dileği ile selametle.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sehidearzu yazdı:
aşka mecnun abi okadar güzel açıklamışsınki her konuya deyinmişsin ALLAH RAZI OLSUN.B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

Teşekkür ederim kardeşim Allah cümlemizden razı olsun inşAllah

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sevgi dinc yazdı:
allah razı olsun emegine saglık bir müslümanın bilmesi gereken konular derleyıp bize sundugun içn teşekürler rabbim yardımcın olsun

Allah razı olsun değerli kardeşim Teşekkür ederim dualarında bu acizede yer ver inşAllah

Kaan Erdem

Yönetici

HEY MAAŞALLAH EMEĞİNE ELİNE ZAMANINA SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ...ALLAH CC EMANET OL...SELAM VE DUA İLE...SİZİ ÇOK SIKI TAKİP EDİYORUM FORUMLARINIZ ÇOK FAYDALI VE ZENGİN İÇERİKLİ...SELAM VE DUA İLE....

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
HEY MAAŞALLAH EMEĞİNE ELİNE ZAMANINA SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ...ALLAH CC EMANET OL...SELAM VE DUA İLE...SİZİ ÇOK SIKI TAKİP EDİYORUM FORUMLARINIZ ÇOK FAYDALI VE ZENGİN İÇERİKLİ...SELAM VE DUA İLE....

Allah razı olsun kardeşim, Teşekkür ederim okyup değerlendirmeye aldığın için Allah'a emanet ol selam ve dua ile s.a.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

s.a gerçekten çok geniş bir konuyu ele almışsın ve bır okdarda önemlı olan ve kafama takılan şeylerdi açıkcası bu ımkanı sağladığın için ALLAH C.C RAZI OLSUN SENDEN İNŞ BUNLARI BİLMEM ÇOK İYİ OLDU SELAM VE DUA İLE :)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

cennet_agaci yazdı:
s.a gerçekten çok geniş bir konuyu ele almışsın ve bır okdarda önemlı olan ve kafama takılan şeylerdi açıkcası bu ımkanı sağladığın için ALLAH C.C RAZI OLSUN SENDEN İNŞ BUNLARI BİLMEM ÇOK İYİ OLDU SELAM VE DUA İLE :)

Aleykümselam;

Değerli kardeşim Amin ecmain, Teşekkür ederim İnşAllah hem paylaşmaya hemde öğrenmeye devam edicez Rabbim afiyet sııhat ömür verdikçe yeterki dualarınızı eksik etmeyin inşAllah Allah Yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile s.a.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
cennet_agaci yazdı:

Aleykümselam;

Değerli kardeşim Amin ecmain, Teşekkür ederim İnşAllah hem paylaşmaya hemde öğrenmeye devam edicez Rabbim afiyet sııhat ömür verdikçe yeterki dualarınızı eksik etmeyin inşAllah Allah Yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile s.a.

a.s sayenızde bu siteden çok şey öğrendim rabbim bugünlerı gösterdıği için binlerce kez şükürler olsunn iyiki varsınız hayatımda hepınız aılemsınız benım sizde duanızı eksık etmeyın hepımız sınavdayız çünki

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

cennet_agaci yazdı:
aska mecnun yazdı:
cennet_agaci yazdı:

Aleykümselam;

a.s sayenızde bu siteden çok şey öğrendim rabbim bugünlerı gösterdıği için binlerce kez şükürler olsunn iyiki varsınız hayatımda hepınız aılemsınız benım sizde duanızı eksık etmeyın hepımız sınavdayız çünki

Allah razı olsun kardeşim Dualarımdasınız inşAllah Rabbim Sınavlardan muhaffak etsin cemi cümlemizi inşAllah hayırlı günler s.a.

saliha

Kayıtlı Kullanıcı

Allah(c.c.) razı olsun bilgilendirdiniz bizi selametle..

hilye

Kayıtlı Kullanıcı

Sel.al.Allah razı olsun bu derin bilgilerden dolayı..Gelinlik ve peruk konusunda insanların bu kadar rahat davranmaları açıkçası beni fazlasıyla üzmekte..İnşaallah bu konularda net kararlara varamayan bazı kardeşlerimize bu yazınızın faydası dokunurda peruk takıp üniv.girmekten ve islamla hiç bağdaşmayan türde gelinlikleri giyip evlenmekten vazgeçerler..O gelinlikleri giymedende pekala çok güzel gelin olunabilir.Evlilik ,yuva kurmak hem Mevla'nın hem Rasulünün sevdiği bir iştir.Madem Onların rızası bizler için çok önemli o halde Onların razı olduğu şekilde yuvayı kurarak rızalarını kazanmak için bir adım daha atmış olalım inşaallah..Selametle..

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm kardeşim,

emeğine sağlık Rabbimiz senden sonsuz defa razı olur inşaALLAH.Bu bilgileri çevremdeki insanlarada aktarabilirim inşaALLAH.

selamünaleyküm

efzanur85

Kayıtlı Kullanıcı

gayet iyi olmuş..... allah hepinizden razı olsun.....

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Selamünaleyküm aşka mecnun yazılarınız düşünceleriniz benimde düşündüğüm gibi peygamber efendimizin dediği gibi baş örtülerinizi omuzlarınızı örtün diyor bakıyorumda boğazlarını sımsıkı bağlıyorlar onları görünce içime daraltı geliyor halbuki salsalar daha hanım hanımcık oluyorlar çok güzel konulara değinmişsin Allah cc razı olsun kimileri o kadar çok abartıyor ki hele hele daha gençlik yıllarımda o kadar korkulu anlatıyorlardı ki bazen ağlıyordum Allahım bizi yakmak içinmi dünyaya getirdin diye isyan ediyordum neredeyse aman öylede yanıcam böylede yanıcan ne yalan söyleyeyim yapmaktan vazgeçmiştim ama sonra sonra daha başka anlatımlar dinleye dinleye doğruyu bulmayı öğrendim şimdi Rabbime şükürler olsun elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum ne demiş büyüklerimiz kolaylaştırınız zorlaştırmayınız selametle kalın inş :D

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim paylaşım çok güzel emeğine sağlık Allah razı olsun çok saol.bide benim bi ricam olucak.büyü hakkında yazılarınızı bekliyorum.varmıdır??bi insanda var olup olmadını nasıl anlarız.varsa ne yapılmalı nasıl çözülmeli.bu konu hakkında acil bilgiye ihtiyacım var yardımınızı bekliyorum.selam ve dua ile kalınA.E.O.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.HAKKINIZI HELAL EDİN YAZDIRDIM KONULARI.

imported_reyhan_

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim eline yüreğine sağlık.

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

B) Allah razi olsun. hepsini okuyamadim ama hemen merak ettiklerimi okudum okumadiklarimi en kisa zamanda okurum insallah :) Allah razi olsun tekrardan.

hayirli geceler, dualarda bizleri unutmayin .

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

Alah razı olsun çok bilgilendirici kafama takılan sorularımada cevap aldım..emeğinize sağlık.bizi böyle faydalı bilgilerden mahrum bırakmazsınız umarım. (lütfen geri dönün):(:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt