Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Insanoğlu Biraz Dua Etsene (1 Kullanıcı)

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
Allah ( cc ) razı olsun binlerce.
Bütün duaların çıktısını aldım hakkınızı helal edin.

Son nefeste senin adını anmayı.
Mahşerde senin rahmetine ermeyi.
Sırattan yardımınla geçmeyi.
Bizlere nasip et.
Allah’ım dualarımızı kabul günahlarımızı affet.

Dua ile.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
Allah ( cc ) razı olsun binlerce.
Bütün duaların çıktısını aldım hakkınızı helal edin.

Son nefeste senin adını anmayı.
Mahşerde senin rahmetine ermeyi.
Sırattan yardımınla geçmeyi.
Bizlere nasip et.
Allah’ım dualarımızı kabul günahlarımızı affet.

Dua ile.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

Ve aleyna aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhu..Allah C.C. tüm ümmet-i Muhammed'den razı olur inşaAllah..Helal olsun..Duayla kalınız.Es-Selamun Aleyküm..

FEYZAADALI

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleyküm Bu Hepsi Birbirinden Kiymetli Dua Için Rabbim Sizden Razi Olsun Emek Vermişsiniz. Inşaallah Bizlerede Hakki Ile Faydalanmak Nasip Olur.a.e.o.

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamunaleyküm Bu Hepsi Birbirinden Kiymetli Dua Için Rabbim Sizden Razi Olsun Emek Vermişsiniz. Inşaallah Bizlerede Hakki Ile Faydalanmak Nasip Olur.a.e.o.

Ve aleyna Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhü..Rabb'im C.C. tüm mümin kardeşlerimizden,yaptığı işlerde Allah rızasını gözetenlerden razı olur inşaAllah.Duayla kalınız.Es-Selamun Aleyküm.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
S.A

S.A

Allah Razi Olsun Kardeşim

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleyküm ve rahmetullah. Allah razı olsun..
Rabbimiz c.c. yapılan tüm dualara icabet etsin inşaAllah. selam ve dua ile..

Allah'ım Senden nur ve hidayet istiyorum;Sana uymak hususunda edeb istiyorum.Nefsimin şerrinden Sana sığınıyorum ve beni Senden koparan herşeyin şerrinden.Senden başka ilah yok.Allahım!Nefsimi şüphelilerden temizle,ve kötü ahlaktan nefsani arzulardan ve gafletlerden.Beni her durumda Sana itaat eden bir kul eyle.
Ey Alim!Bana ilminden öğret.
Ya Hakim!beni hikmetlerinle destekle.
Ya Semi!Benim Senden işitmemi nasip et.
Ya Basir!Gözlerimi nimetlerine karşı açık eyle.
Ya Habir!Senden gelenleri anlayabilmemi nasip et.
Ya Hayy!Beni zikrinle ihya et.İrademi ihsanına,kudretine ve azametine mahsus kıl,muhakkak Senin herşeye gücün yeter.

Mevlana Şeyh Muhyiddin-i Arabi (k.s)

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleyküm ve rahmetullah. Allah razı olsun..

Rabbimiz c.c. yapılan tüm dualara icabet etsin inşaAllah. selam ve dua ile..

Ve Aleyna Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhü.Amin Ecmain olsun inşaAllah.Dualarımızın kabul olması dileği ile..Duayla kalınız.Es-Selamun Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhü.

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
Nakşibendi Kardeşim Allah Razi Olsun Bütün Dualarin Ve Peygamberimizin Isimlerinin çiktisini Aldim Toplu Olarak Akşamlari Okuyum Diye.rabbim Sizi Cennet Ehli Eylesin Ben Sizin Büün Konularinizi Okuyorum Bana çok Faydali Olcağini Düşünüyorum Allah A Emanet Olun Birde Mümkünse Resimdeki Zati çok Merak Ediyorum Kim Olduğunu Yazarsansevinirim .

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Nakşibendi Kardeşim Allah Razi Olsun Bütün Dualarin Ve Peygamberimizin Isimlerinin çiktisini Aldim Toplu Olarak Akşamlari Okuyum Diye.rabbim Sizi Cennet Ehli Eylesin Ben Sizin Büün Konularinizi Okuyorum Bana çok Faydali Olcağini Düşünüyorum Allah A Emanet Olun Birde Mümkünse Resimdeki Zati çok Merak Ediyorum Kim Olduğunu Yazarsansevinirim .

Allah C.C. Ettiğiniz dualara icabet etsin inşaAllah.Amin Ecmain.İnşaAllah U Teala bir nebzede olsa bilgilendirebiliyorsak ne mutludur bize.O yüce Zat ise Seyyid-üd Taife Hz. Şeyhuna Üstazina Şeyh Muhammed Nazım EI-Hakkani (K.S.) 'dir.Duayla kalınız..Es-Selamun Aleyküm

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM bu birbirinden güzel dualara bütün samimiyetimle
AMİN AMİN AMİN diyorum

Ey Kapıları açan ALLAHIM bize kapıların en hayırlısını aç
Ey halden hale çeviren ALLAHIM hallerimizi en güzel hale çevir
Ey kalpleri döndüren ALLAHIM kalplerimizi dinin ve taatın üzerinde sabit kıl
Bizi göz açıp kapayıncaya kadar nefsimizle baş başa bırakma

SELAM ve DUA ile kalın

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM bu birbirinden güzel dualara bütün samimiyetimle
AMİN AMİN AMİN diyorum

Ey Kapıları açan ALLAHIM bize kapıların en hayırlısını aç
Ey halden hale çeviren ALLAHIM hallerimizi en güzel hale çevir
Ey kalpleri döndüren ALLAHIM kalplerimizi dinin ve taatın üzerinde sabit kıl
Bizi göz açıp kapayıncaya kadar nefsimizle baş başa bırakma

SELAM ve DUA ile kalın

Ve aleyna Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhü.Rabb'im Dilimizden duayı,halimizden takvayı eksik etmesin inşaAllah.Duayla kalınız.Es-Selamun Aleyküm.

zerdali

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gün ruhum bedenimden çıktığında, vücudum yere serildiğinde ve omuzlar üzerinde beni götürdüklerinde ve o sırada beni kabre koyduklarında ya rabbi beni sensiz bırakma yalnız bırakma.

O çukura konulduğum zaman ve tek başıma kaldığım zaman ya rabbi beni tek başıma bırakma rahmetini benden esirgeme, sana sığınıyorum ve senden diliyorum.
:A:A:A
S.A.NAKŞİBENDİ KARDEŞİM ALLAH(C.C.) SİZİ HER İKİ CİHANDA MURADINIZA ERİŞTİRSİN RABBİM SİZİ HZ. PEYGAMBERİMİZE KOMŞU EYLESİN İNŞ..DUALARINIZI KOPYALADIM HAKKINIZI HELAL EDİN.A.E.O...:A

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bir gün ruhum bedenimden çıktığında, vücudum yere serildiğinde ve omuzlar üzerinde beni götürdüklerinde ve o sırada beni kabre koyduklarında ya rabbi beni sensiz bırakma yalnız bırakma.

O çukura konulduğum zaman ve tek başıma kaldığım zaman ya rabbi beni tek başıma bırakma rahmetini benden esirgeme, sana sığınıyorum ve senden diliyorum.
:A:A:A
S.A.NAKŞİBENDİ KARDEŞİM ALLAH(C.C.) SİZİ HER İKİ CİHANDA MURADINIZA ERİŞTİRSİN RABBİM SİZİ HZ. PEYGAMBERİMİZE KOMŞU EYLESİN İNŞ..DUALARINIZI KOPYALADIM HAKKINIZI HELAL EDİN.A.E.O...:A

Ve aleyna aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatuhü.Hakkımız geçmişse helal hoş olsun inşaAllah..Allah C.C. tüm ettiğiniz ve edeceğiniz dualarınızı kabul görsün.Amin Ecmain inşaAllah.Duayla kalınız.Es-Selamun Aleyküm.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt