Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Insanoğlu Biraz Dua Etsene (2 Kullanıcı)

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
La Ilaha Illallah

La Ilaha Illallah

[FONT=Yazı tipi555]LA İLAHA İLLALLAH[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]RAHMAN VE RAHİM OLAN [/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]ALLAH’IN ADIYLA [/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]İnsanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cinler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Melekler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hayvanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yıldızlar sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Geceler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Gündüzler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yağmur taneleri sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kum taneleri sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilahe illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bitkiler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Ağaçlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Denizler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dağlar taşlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Nefesler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kelimeler sözler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Zikirler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bulutlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kur’an’da geçen ayet, söz ve me [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]ali sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dualar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dünyada yarattıkların sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Ahir ette yarattığın sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sana gönül verenler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cennette bulunan nimetler sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cehennemde bulunan nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sevaplar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Günahlar sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kılınan namazlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sen teksin.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sen Samet sin [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sen doğurmayansın.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sen doğrulmayansın.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hiç dengi olmayansın.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sen benim Rabbim sin beni yaratansın.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Her sabahın doğuşunda ve batışında[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]La ilaha illallah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Muhammet Rasulullah.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Her nefeste söylet bana La ilaha illAllah. [/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Söylet Bana

Söylet Bana

[FONT=Yazı tipi555]SÖYLET BANA[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]La ilahe illAllah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya Allah ya Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Elhamdülillah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Has bun Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Sup han Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya kerim Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya latif Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Estağfürüllah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Rahim Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya afü Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya nur Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya aziz Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya selam Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] SüphanAllahi ve bihamdi süphanallail azim[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555]Ya hanan Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] ya mennan Allah [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya sultan Allah [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya ğufran Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya veli Allah [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya kuddus Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya celil Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya hayyu Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya mutaaili Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya cella celalü Allah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Ya rab Allah.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Söylet bana her seherde:[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Vahit Allah.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Seni seviyorum ah sana kul olayım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Seherde büyüklüğünü göreyim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Güneşte kudretini ay da nurunu göreyim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Denizde azametini yerde ayetini göreyim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Çiçekte ihtişamını insanda kudretini.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Dervişte sevgini göreyim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Peygamberin dilinde alimlerin kalemlerinde.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Müminlerin gönlünde salihlerin tesbihinde.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ve benim kalbimde seni yalnız seni göreyim.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahmet

Rahmet

[FONT=Yazı tipi555]RAHMET[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]ALLAH’IN ADIYLA[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bizi affet.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bizi bağışla.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bizi muvaffak eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bizi koru.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bize kolaylık eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kalbimizi nurlandır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]İslamı yaşat bize.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Düşmanları kahreyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Rızkımızı artır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Ayıplarımızı ört.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Göğsümüzü genişlet.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kabirlerimizi genişlet.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kabirlerimizi nurlandır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]İmanla öldür bizleri.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Şehit eyle bizi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Mahşerde yardım et bize.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sırattan geçir bizi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cennete girdir bizi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Nurunu göster bize.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kevser’den içir bize.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Muhammed’e komşu eyle bizi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım rahmetinle [/FONT][FONT=Yazı tipi555]bize rahmeyle, merhamet eyle.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Gökten inen yağmur gibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Esen rüzgarlar gibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Her gece indirdiğin melekler gibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Her sabah verdiğin rızıklar gibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Gökten inen karlar gibi. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Her seher ve gece ve her vakitte.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Gözümü her açış ve her kapatışta.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yağdır rahmetini, yağdır üzerimize: Her nefes alış verişimde.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmet yağdır üzerimize rahmet yağdır. Çünkü sen rahmansın.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]... AMİN YA RAHİM....[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Hürmetine

Hürmetine

[FONT=Yazı tipi555]HÜRMETİNE[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’IM! Gözümü kitabın kuran ile nurladır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Dilimi onla konuştur. Göğsümü onla yar aç.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ve genişlet vücudumu onun hizmetine ver.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Beni senin kuvvet ve kudretinle kuşat.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni koru. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni affet.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni bağışla.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Bana hidayet ver. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni rızıklandır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni yücelt. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni sensiz bırakma.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım Kur’an hürmetine: Beni cehennem azabından koru.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Elhamdülillahi rabbil alemin. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Elhamdülillahi rabbil alemin.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Elhamdülillahi rabbil alemin. [/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey o din gününün sahibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yalnız sana ibadet eder.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yalnız sana sığınırım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım bizleri doğru yola ilet.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım! Ancak sana rükü ettim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana iman eyledim ve ancak sana teslim oldum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kulağım, gözüm, iliğim, kemiğim ve sinirim hep sana itaat etmektedir.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SüphanAllah, gökler ağırlığınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah, Yerler ağrılığınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah, yarattığın nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah, yarattıkların sayısınca[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah, vel hamdulillah, vela ilahe illAllah, Allah’ ü akber.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah her sabah doğuşunda [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah her gecenin batışında[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah her yerde ve mekanda[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]SuphanAllah ve la ilaha illAllah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’u ekber[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Nurunla Aydinlat

Nurunla Aydinlat

[FONT=Yazı tipi555]NURUNLA AYDINLAT[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey göklerin ve Yarin hem yaratıcısı hem de nurladırıcısı sen beni aydınlat sen beni nurlandır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurlandır: Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım bizleri.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat ölmüş kalpleri. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat kararmış gözleri.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat sağırlaşmış kulakları.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat şu bedenimi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat tüm hayatımı.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat kabrim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat karanlık gecemi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat her saniyemi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat karanlık yollarımı.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat şu yüzlerimizi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nurunla: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Aydınlat seni sevenleri.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah [/FONT][FONT=Yazı tipi555]azim ve etubu ileyk.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Tüm günahlarımdan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Söylediğim yanlış sözlerden [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Gıybetlerimden.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yalanlarımdan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]İşlediğim haramlardan[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bildiğim, bilemediğim hatalarımdan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Estağfurullah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah Estağfurullah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah[/FONT][FONT=Yazı tipi555] Estağfurullah Estağfurullah[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Estağfurullah, Estağfurullah, Estağfurullah, Estağfurullah AZİM.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ve etubu ileyk [/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Salat Selam Olsun

Salat Selam Olsun

[FONT='Yazı tipi555']SALAT SELAM OLSUN[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']RAHMAN VE RAHİM OLAN [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']ALLAH’IN ADIYLA[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım tüm aleme rahmet olarak gönderdiğin ve onu herkesten üstün ve yüksek tuttuğun, onu tüm insanlara önder olarak gönderdiğin ve o sana sen ona aşık dediğin ilk ve son, başların tacı gönüllerin sultanıHz. Muhammet (s.a.v.) Mustafa’ya sonsuz salat selam gönder.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım, salat ,selam rahmet ilet, Rasulü zişana. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın insanlar, cinler, hayvanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam rahmet ilet, Rasulü zişana.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın melekler, hurileler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın, dağlar, taşlar, ağaçlar, yapraklar, sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın, yıldızlar, günler, geceler sayısıca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın, yağmur taneleri, kumlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam rahmet ilet, Rasulü zişan.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın, nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın, sözler, kelimeler nefesler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın, denizler, köpükler, dalgalar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Kur’an’daki, ayet sözlükler harfler kelimeler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Dünyada ve ahirette, yarattığın şeyler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın bulutlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Cennette bulunan ve cehennemde bulunanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat ,selam rahmet ilet, Rasulü zişana.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Gökler ve yerler sayınsınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salad, selam rahmet ilet, Rasulü zişane.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarattığın tesbihler, tehliler, zikirler, duala sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Dünyanın yaratılışından, sonuna kadar.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana ya resulAllah.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Sadik Eyle

Sadik Eyle

[FONT=Yazı tipi555]SADIK EYLE[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Beni sana layık bir kul eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sana layık bir insan eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sorumluluğunu bilen bir insan eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Evinin çobanı ve sürüsünü her kötü kurttan koruyan sadık bir çoban eyle. Çünkü sen Allah’ım kur-anda hepiniz çobansınız her çoban gittiği sürüsünden mesuldür buyuruyorsun.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Beni evine sadık sorumluluğunu bilen ihanet etmeyen her şeyiyle tam mükemmel bir insan eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Eşine karşı sadakat kar efendi nazik tam mükemmel her şeyiyle çok iyi bir eş eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Çocuğuna karşı tam vazifesini yapan sorumluluğunu bilen merhametli şefkatli çocuğuna en iyi terbiyeyi veren bir ebeveyn eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Merhametli bir insan olmayı eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bir Fatma eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Fatma gibi bir eş eyle fedakâr bir eş.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Fatma gibi bir anne fedakâr bir anne eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Fatma gibi bir mücahide eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dinine bağlı bir kul eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hakkı savunan eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hoş görülü yumuşak bir kul eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eyle Allah’ım: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Seni anan seven bir kul eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım bir kul olmak isterdim seni seven bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim yalnız seni anan bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim ibadetçi bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim hakkı savunan bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim zikreden bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim zalimlere dur diyen bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim sana kulluk eden yalnız seni rab bilen yalnız sana kul olan kula kul olmayan bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim güçsüzü koruyan yardım eden bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim ahiretini düşünen bir kul olmak isterdim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim doğru sadık fedakâr mümtaz bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim her şeyi yalnız senden isteyen bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim namaz kılan oruç tutan zekat veren bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim adın anıldığında tir, tir titreyen bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim her yaptığını senin için rızanı kazanan bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim sözleri konuşması senim için olan bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim hedefleri mücadelesi senin için olan bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim hep sana itaat eden bir kul.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bir kul olmak isterdim sana aşık habibine hayran müştak bir kul.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Hamd Ve şükür

Hamd Ve şükür

[FONT=Yazı tipi555]HAMD VE ŞÜKÜR[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana hamd ve şükürler olsun verdiğin nimetlere.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana hamd ve şükürler olsun yarattığın cinler insanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın hayvanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın melekler sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın yıldızlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Vücudum da yarattığın tüyler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın günler geceler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın denizler dağlar taşlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın yapraklar sayısınca[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın bitkiler nebatlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın nefesler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın yağmur taneleri sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın deniz köpükleri sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın cennet ve cehennem ehli sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın kelimeler sayısınca. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın ağaçlar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Ölüler diriler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kur’an’da bulunan ayetler satırları harfleri tane, tane kelimeleri sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın zikirler dualar sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yarattığın sözlükler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Gökte ve yerde yarattıkların sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cennette bulunan nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dünyada ve ahirette yarattıkların sayısınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bana verdiğin nimetler salık ve afiyete.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ya rabbi hamda ve şükre layık sensin .[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]İlahi eğer yanlış ve kötü bir şeyde bulunduysam kusuruma bakma.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Şüphesiz nimet senin, lütuf senin, ikram senin, her şey senin.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Senin yanında ki baki, bizim yanımızda ki fanidir.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ya Rabbi bizi sabredenlerden ve şükredenlerden eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hamd ve şükürler olsun ya rabbi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]...Amin ya Muin...[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Rahmetini Diliyorum

Rahmetini Diliyorum

[FONT=Yazı tipi555]RAHMETİNİ DİLİYORUM[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım senden rahmetini diliyorum, çünkü eğer rahmetin olmasa perişan ve çaresiz kalırım , onun için ya rabbi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum [/FONT][FONT=Yazı tipi555]ve güveniyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Bana rahmet ve ihsan eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dünyadayken ve yaşadıkça.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kabre girince ve orda kaldıkça.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Or dan çıkınca dirilince.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Mahşere varınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Mizana varınca.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sırattan geçince.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hesabı verince.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]O şiddetli günde.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cennete girince.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahmetini diliyorum: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Sensin rahmet ve merhamet eden sensin.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım beni senin için yaşat.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Senin için öldür ve senin için dirilt.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım gündüzleri mücahit geceleri ibadetçi eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım beni senden korkanlardan eyle.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Seni arayanlardan eyle.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım ümidim sensin güvencem sensin.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben sana yöneldim, sana tevekkül ettim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Senden yardım, ihsan diledim beni mahrum eyleme.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kerim olan Allah’ım, veli olan Allah’ım azim olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rahim olan Allah’ım, selam olan Allah’ım, kuddüs olanAllah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Gaffar olanAllah’ım, settar olan Allah’ım, latif olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kadir olan Allah’ım, vekil olan Allah’ım, baki olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Gani olan Allah’ım, halim olan Allah’ım, samet olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rezzak olan Allah’ım, fettah olan Allah’ım, rahman olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Mucib olan Allah’ım, ali olan Allah’ım, tek olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Nur olan Allah’ım, sabur olan Allah’ım, varıs olan Allah’ım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Melikül mülki zülcelali vel ikram, olan Allah’ım [/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Kabul Buyur

Kabul Buyur

[FONT=Yazı tipi555]KABUL BUYUR[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Kulluğumu. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur:[/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hatimlerimi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]İbadetimi. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Dualarımı[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Namazımı. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Cihadımı[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Orucumu. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Hayırlarımı.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Tespihimi. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Yalvarışlarımı. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Zikirlerimi. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kabul buyur: [/FONT][FONT=Yazı tipi555]Senin için yapacağım her şeyi[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]İlahi sen rabbimsin: Ben senin kulunum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen yaratansın: Ben yaratılmış.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen rızık verensin: Ben rızıklanmış. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen her şeyin sahibisin maliki: Bense geçici.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen zengin olansın: Ben fakir olanım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen baki olansın: Ben fani olanım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen çok azametli olansın: Bense hakir olanım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen çok sağlam olansın: Ben çok zayıf olanım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen verensin: Ben isteyenim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen azim olansın: Ben zelil olanım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen emin olansın: Ben senden korkarım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen şifa verensin: Bense sana muhtaç bir hasta.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen duaları kabul edensin : Ben dua edenim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen sev beni sevdir beni: Kullarına sevdir beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen sev beni sevdir beni: Salihlere sevdir beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen sev beni sevdir beni: Cennetinle sevindir beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen sev beni sevdir beni: Cemalinle sevindir beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen sev beni sevdir beni: rahmetinle güldür beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sen sev beni sevdir beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana layık eyle beni.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Muradıma erdir beni.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım beni affet.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Beni bağışla.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Beni koru ve yardım et.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Beni sev.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bana ikram et.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Beni sensiz bırakma.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım!dualarımı kabul et[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Amin Ya kerim, ya muin, ya aziz. Kabul buyur, kabul buyur.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmeden önce

Bilmeden önce

[FONT=Yazı tipi555]BİLMEDEN ÖNCE[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım seni bilmeden önce ne kadar zavallıymışım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Seni bilmeden önce ne kadar garipmişim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Seni bilmeden önce ne deli divaneymişim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Velim sensin, rabim sensin, her şeyim sensin.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey yaratan ve hiç kimse onu yaratamayan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey her şeyi gören ve hiçbir şey onu göremeyen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey yediren ve hiç kimse onu yedirmeyen.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey gammı gideren, ey sıkıntıyı gideren.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey günahları affeden, ey tevbeleri kabul eden.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey ayıpları örten, ey kalpleri evirip çeviren.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey zorda kalmışların yardımcısı.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey miskinlerin sahibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey yoldan sapmışlara hidayet veren.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey müminlerin velisi.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey günahları affeden, ey belayı önleyen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey duaları kabul eden.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey dereceleri yükselten.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey niyazları duyan.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey diri olan ve hiç ölmeyen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey mülkünden hiç eksilmeyen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey baki olan hiç sonu olmayan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey alim olan hiç cahil olmayan.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey murat sahiplerinin, muradını bilen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey nuru olan ve hiç sönmeyen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey nimeti olan ve hiç sayıma gelmeyen.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey gani olan ve hiç fakir olmayan.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ey alemlerin rabbi din günün sahibi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey zikri tatlı olan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey cennette rahmeti ve cehennemde azabı olan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]...BENİ AFFET...[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Dua

Dua

[FONT='Yazı tipi555']DUA[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']İlahi!Ham dini sözüme ser taç ettim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Zikrini kalbime miraç ettim, kitabını kendime minhaç ettim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ben yoktum vâr ettin. Varlığından haberdâr ettin.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Aşkınla gönlümü bir karâr ettin.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']İnayetine sığındım, kapına geldim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Hidayetine sığındım lutfuna geldim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Kulluk edemedim affına geldim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şaşırtma beni doğruyu söylet, ne şeni duyur.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Hakikati öğret.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sen duyurmasan ben duyamam.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sen söyletmezsen ben söyleyemem.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sen sevdirmezsen ben sevdiremem.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sevdir bize hep sevdiklerini.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım! beni sana kul yap.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sana yalvart sana yönelt.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sana güvendir ve beni sana yaklaştır.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım bana taşıyabileceğimi yüklet, [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Taşıyamayacağımı yükleme,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni rezil rüsva eyleme.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım kapından kovma beni,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Dergahına kabul buyur beni,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni kovma kapından.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım sen bana yardım et,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sen bana yardım et,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sen bana yardım et.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım sen duamı kabul et,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bizi şaşırtma,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bizi hayatta sensiz bırakma,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım sana yaklaştır ve kötülüklerden koru.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Güç Ver,allah Büyüktür

Güç Ver,allah Büyüktür

[FONT='Yazı tipi555']GÜÇ VER[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']ALLAH’IN ADIYLA [/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım bizlere güç ver çünkü senin gücün her şeye yeter. Sen galip gelensin.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']İsmini anana güç ver.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Aşkınla yanana güç ver.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Mazlumu koruyana.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Hakkı savunana.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Hakkı arayana.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Seni sevene.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana kulluk edene.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Adını hakim kılana.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Tüm müminlere.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'],Allah diyenlere.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']La ilahe illAllah diyenlere.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Muhammet’e tabi olana. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana secde edenlere.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Senden korkanlara.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Seni zikredene[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Yetimi koruyana[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Senin için yaşayanlara[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Güç ver Allah’ım Güç ver: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana kavuşmak isteyene[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555'] Güç ver Allah’ım Güç ver:[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']ALLAH BÜYÜKTÜR[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']ALLAH’U EKBER KEBİRA[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’u ekber: Yıldızlar adedince. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Gün ve geceler adedince.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Dağlar, yapraklar, ağaçlar, denizler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u ekber: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Gökten inen yağmurlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Kumlar adedince.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Kelimeler adedince.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Nefesler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] İnsanlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Cinler adedince.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Bulutlar sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Melekler huriler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Cennette bulunan nimetler sayısınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Birdir tektir.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah’u Ekber:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Gökler yerler ağırlığınca.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Birdir, Allah’u , ekber kebira.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Salli Alâ Muhammet,şehadet Ederim

Salli Alâ Muhammet,şehadet Ederim

[FONT='Yazı tipi555']SALLİ ALÂ MUHAMMET[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ya rasulüm[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey gönüller sultanı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey dertliler dermanı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey peygamberlerin zeyneli.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey rahme ten lil alemin. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey gözlerin nuru.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey şefkatli insan.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey çok cömert olan . [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey merhametli olan.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey iki cihan serveti.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey ilim sahibi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey hakkı savunan.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey bu dini getiren.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey İslamın davetçisi. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey canların cananı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey miracın sahibi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey Burak’ın sahibi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey insanların şefaatçisi. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey Fur’kanın sahibi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey Mahmut ve Muhammet.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Gökte Ahmet yerde Muhammet olan.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey yetimlerin babası.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey yoksulların yardımcısı. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Adaletçilerin en adaletlisi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey rabbinin sevgilisi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ya rasulüm ruhuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ey peygamberlerin ilki ve ahiri. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Fatma’nın babası.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Hasan, Hüseyyinin dedesi[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun sana:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ya Resul Allah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat, selam olsun, sana, salat selam ruhuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sana ve bu dinine canlarımız olsun feda.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Salat selam olsun sana, ya habib Allah, Ya nebi Allah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']ümme sali ala seyidine Muhammet ve ala alih[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']
[FONT='Yazı tipi555']ŞEHADET EDERİM[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Allah’ın varlığına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Büyüklüğüne.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Yarattığına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Her şeyi senin yarattığına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Tekbirliğine.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Birliğine.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Rab olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Hak olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Dinin hak olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Muhammet’in resullüğüne, peygamberliğine.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Tüm resullere.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Kitaplarına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Ahiretine , ahiret gününe. [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Senden başka Rab olmadığına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] yerin, göğün senin olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Her şeyin senin olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Her şeye kadir olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Azim ve hakim olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Çok cömert olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Hiçbir yere sığmadığına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Azabın şedit olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Çok merhametli olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Gökyüzünün nuru olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Hay ve kayum olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Adaletli olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Çok azim olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Mevlam olduğuna.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehadet ederim:[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Varlığına.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım sen her şeyi yarattın.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Düzenledin gökyüzünü süsledin,[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']yer yüzünü döşedin, bir ihtişam içinde her şeyi yaptın.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Her şeyi yerli yerinde hiçbir yanlış ve hiçbir hata yapmadan tam bir güzellik içinde yaptın.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ben de bunlara şahitlik etim inandım tabi oldum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şahadetimi kabul buyur, kabul buyur [/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya Allah[/FONT]
[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Diyeyim,senden Ayirma

Ne Diyeyim,senden Ayirma

[FONT='Yazı tipi555']NE DİYEYİM[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']ALLAH’IN ADIYLA.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’IM: Eğer sorarsan bana ömrünü ner de tükettin bu soruya karşılık ben ne cevap vereyim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Eğer sorar isen ilmini, nerde nasıl kullandın ben buna karşılık ne söyleyeyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Ey kulum ben seni dünyaya gönderdim ne amel yaptın ne işledin dersen ben ne cevap vereceğim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Ben sana kitap verdim resul gönderdim sen bunlara ne derece uydun dersen ben ne cevap vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Ben yarattım seni güzel eyledim sen buna karşılık bana layık olmadın dersen ben ne söyleyeyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']İki yol göstermiştim, doğru yolu bırakıp yanmışa girdin gerçeği bırakıp batıla saptın, dersen ben ne cevap vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Zamanımı beyhude yerlerde geçirdim hiç düşünmedim ahiretimi ben yazık etmişim ben ne söyleyeyim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sana karşı yüzüm yok ki cevap vereyim çok yazık etmişim ben ne diyeyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Ben sana göz verdim gerçeği görmen için.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Hem akıl vermiştim düşünmen için.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Kulak vermiştim hakkı duyman için buları nasıl ve ne şekilde kullandın dersen ben ne cevap vereyim, yüzüm yok ki cevabını vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Hiç utanmadan günah işledin.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yarın hesap var hiç düşünmedin.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Zül mettin kendine hiç acımadan derse Allah ben ne cevap vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Durmadan dünyayı donattın ahireti bırakıp zevki ne aldandım.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Zulmettin kendine ve hem aldandın derse ben ne cevap vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Beni bırakıp ta şeytana kandın.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yazık sana insanoğlu nasıl aldandın.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Derse Allah ben ne cevap vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Nefsine aldanıp ahireti unutma ömrünü boş yerlerde harcama.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ben bunları sana söyledim derse rabbim ben ne cevap vereyim.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım iki cihanda bizi sana karşı mahcup eyleme.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ve sana karşı boynumuzu bükme.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']İki cihanda bizi perişan eyleme.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555'] ..AMİN YA KERİM...[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']
[FONT='Yazı tipi555']SENDEN AYIRMA[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']ALLAH’IN ADYLA[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’IM beni senden ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni rahmetinden ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sevginden, rızandan ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni lutfundan, kereminden ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni ihsanından, hidayetinden, ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni cennetinden, cemalinden, ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni habininden sevgisinden, ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni doğru yoldan saptırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni merhametinden yardımından ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni habibinin şefaatinden ayırma.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana kul et ve ayırma.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım beni sana yaklaştır.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana kavuştur.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana layık et.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana köle et.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana boyun erdirt.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni dergahına bir fakir et.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana hayran et.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni sana yalnız sana muhtaç et.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Beni benden, canı bedenden beni senden ayırma Allah’ım.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Gözümü senden, kalbimi senden, ayırma Allah’ım.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ayırma Allah’ım, ayırma beni senden ayırma.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana geldim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Seni sevdim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Boyun eydim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana yalvardım.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana yöneldim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana inandım.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sana güvendim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi: [/FONT][FONT='Yazı tipi555']Sensin benim sultanım sensin benim dermanım.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sev beni sevdir beni sana layık eyle beni.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ya rabbi! Afet beni ve beni sev.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555'] ...AMİN... [/FONT]
[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Seviyorum

Seviyorum

[FONT=Yazı tipi555]SEVİYORUM[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ım ben seni seviyorken.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kim ne diye bilir ki.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Ben kendimi sana adadım. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Gönlümü sana bağladım. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ve sana yöneldim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben seni seviyorken kim ne diye bilir ki.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Hedefim amellerim .[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Çabam ve gayretim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Düşüncem ve hislerim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Hepsi senin içindir, kim ne diye bilir ki.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Aşkınla yanıyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben seni arıyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sevdama ağlıyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben sana yanıyorken kim ne diye bilir ki.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Adıyorum kendimi. [/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Canım ve bedenimi[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ruhumu ve nefesimi.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana veriyorum. Kim ne diye bilir ki.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Gecemi gündüzümü.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Kalbimi ve gözümü.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Tüm hayatımı.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben sana veriyorum kim ne diye bilir ki.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben seni seviyorken kim ne diye bilir ki.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana kulluk edeceğim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana hep yalvaracağım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Senin için yaşayacağım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Senden yardım isteyeceğim.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Sana hep sığınacağım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ben seni, seviyorken, kim ne diye bilir ki.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Dua,İNŞAALLAH

Dua,İNŞAALLAH

[FONT=Yazı tipi555]DUA[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]İnsanoğlu dua ediyor musun seni yaratana.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]İspat ediyor musun ona muhtaç olduğuna.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ve gösteriyor musun ona kul olduğuna .[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Dua benim özümdür bunu biliyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Durmadan Allah’a ben yalvarıyorum. [/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Duadır insanın rabbine yaklaştıran.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Duadır insanı sıkıntısından kurtaran.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Duadır insanı muradına kavuşturan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Durmadan Allah’a ben yalvarıyorum.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Bilir misin insanoğlu ne güzeldir Allah demek.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bilir misin insanoğlu ne güzeldir dua etmek.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Bilir misin insanoğlu ne güzeldir kulluk etmek.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Duayla kurtulurum her türlü sıkıntıdan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Duayla kurtulurum cehennem azabından.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Duayla kurtulurum acı veren her şeyden.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Duadır insanı rabbi huzuruna çıkaran.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Duadır insanı cennete kavuşturan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Duadır insanı her nimeti sunan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Gel ey insanoğlu sende dua et.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Rabbine yalvar yine dua et.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Muradını iste, eresin murada.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Yeter ki insanoğlu sen dua et.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Dua benim özüm bunu biliyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555]’ı sevip ve dua ediyorum.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ona muhtaç bir kulum bunu biliyorum.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']İNŞAALLAH[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'], daim eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] yardım eder bizlere inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] sever bizleri inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] korur bizleri inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] dünyada yardım eder inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] hidayete erdirir inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] nurlandırır bizleri, inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] bizi mahcup etmez inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] hakka ulaştırır bizi inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] dünyada miskin, ahirette sultan eder inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] şehitlerden eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] saitler den eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] mesutlardan eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] müminlerden eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] azaptan azat eder inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] mahşerde yardım eder bizlere inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] sırattan geçirir bizleri inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] cehennemden kurtarır bizleri inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] cennetine nail eder inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] cemalini gösterir bizlere inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Muhammet’e layık eder bizleri inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] sadıklardan eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] zakirler den eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] Salih’lereden eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555'] affına nail olanlardan eyler inşaAllah.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Amin ya muin.[/FONT]

[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ rahim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ kerim.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ latif.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ aziz.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ nur.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ muhsin.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ selem.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bismillahi yâ rabbi.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Son Söz

Son Söz

[FONT=Yazı tipi555]Ey insan oğlu yönel ve ona uy.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ondan iste onu sev ona dayan.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]İnsanı muhakkak insan yapan bu yüce dindir.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]İkincisi Allah’ı sevmek ve ona yönelmektir.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Onun kanunlarına uymaktır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Gösterdiği yolda yürümek ve hiç şaşmamaktır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Ey insan oğlu ömür kısa hayat günahla dolu.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Eğer bunlara bağlanılmasa o zaman her şey hiçtir.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Anlamsız ve faydasızdır.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]O halde ey insan oğlu Allah’ın ipine sımsıkı sarılalım.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]Allah[/FONT][FONT=Yazı tipi555] bize muhtaç değil biz ona muhtacız.[/FONT]

[FONT=Yazı tipi555]Şüphesiz ki insan dua ve zikir ederse yücelir yükselir ve mesut olur her iki cihanda, onun için dua edin ve yalvarın. Siz kulsunuz kulluğunuzu gösterin.[/FONT]
[FONT=Yazı tipi555]“De ki: Eğer duanız olmasaydı, Rabbimin yanında sizin ne değeriniz olurdu?” (Furkan: 25)[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
[FONT='Yazı tipi555']Doğrusu ben duayı seviyorum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Dua ile huzur buluyorum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']İstediğime kavuşuyorum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’a daha çok yaklaşıyorum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Hiç gururlanmıyorum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Her zaman ona tevekkül ediyorum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ondan memnunum.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım beni sana layık bir kul.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Muhammet’e layık bir ümmet.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Topluma layık bir insan.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Aileme hayırlı bir evlat.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']İyi merhametli bilinçli bir anne.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Eşime layık sadakât kar bir eş.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Cennete girmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Ve cehennemden azat olmayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Hakkı savunup haksıza karşı durmayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Doğruda yürüyüp yanıştan kaçmayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Her şeyi sana adamayı[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şereflice yaşamayıp şereflice ölmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sana hizmet etmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Seni sevmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Hidayete ermeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Seni görmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Senin emrettiğin gibi yaşamayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Nurundan aydınlanmayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Mümin olarak yaşamayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sait olarak yaşayıp.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Şehit olarak ölmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Kitabını sağından alıp.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Yüzü aklardan olmayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Son nefeste senin adını anmayı.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Mahşerde senin rahmetine ermeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Sırattan yardımınla geçmeyi.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Bizlere nasip et.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Allah[/FONT][FONT='Yazı tipi555']’ım dualarımı kabul günahlarımı affet.[/FONT]
[FONT='Yazı tipi555']Vesselam.[/FONT]

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Binlerce top ve tüfek, yapamaz aslâ,
Gözyaşının seher vakti yaptığını,
Düşman kaçıran süngüleri, çok def’a,
Toz gibi yapar, bir mü’minin duâsı.

eS-Selamun Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatuhü ebeden daimen kesira...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt