Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İnsan mademki Cennet yolcusu o zaman ona dua edelim. (1 Kullanıcı)

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Allahım kendimi sana arz ediyor ve bekliyorum sen duamı kabul et Yarabbim bana sabır ver... Dua bu efendim.

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Sağ olun efendim zaten internete zorlukla giriyoruz...Şimdi biraz rahatlamış olduk.

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Kusura bakmazsanız bir ikazım olacak AVATAR da bayan resmi bizi sıkıntıya sokuyor... Affınıza sığınarak söylüyorum...Eşim görecek diye endişe duyuyorum...
aslında çok doğru söylüyorsunuz hepimiz illa kadın yada erkek oduğumuzu bir şekilde ben-liğimizi öne çıkarmaya çalışıyoruz...oysaki hepimiz kul hepimiz insanız.....ayrıca ne kadar üzücü ki bizlere bu kadar yardımcı olup bilgilerini bizimle paylaşan bir insanın eşi nasıl olurda sizin gibi birinden şüphe duyar.....tabiki bana düşmez alahım affet sizde bağışlayın kusura bakmayın?

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
aslında çok doğru söylüyorsunuz hepimiz illa kadın yada erkek oduğumuzu bir şekilde ben-liğimizi öne çıkarmaya çalışıyoruz...oysaki hepimiz kul hepimiz insanız.....ayrıca ne kadar üzücü ki bizlere bu kadar yardımcı olup bilgilerini bizimle paylaşan bir insanın eşi nasıl olurda sizin gibi birinden şüphe duyar.....tabiki bana düşmez alahım affet sizde bağışlayın kusura bakmayın?

Ruh ve Cesed Allah C.C. hakkı Cennet- Toprak olduğu gibi... Nefis ve Cesed de Dünya hakkı Cennet- Cehennem-Toprak ...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Aslında şüphe değil tedbir alma diye düşünün...Basın - yayın görüldüğü gibi...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
O sizi tabiki duyar.sever ve İnşallah nasip eder...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
bu duaları bu sözleri duymayı özlemişim.. iyiki burdasınız

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
saygı değer büyüğüm
bende bir ricada bulunmak istiyorum...evliyim çocuğum var 3 yaşında ve borçarımız var....düşünmeden bu kadar yaşayabilcekmiyiz demeden 10 yıla yaydığımız borçlarımız...bende çalışıyorum eşimde....ama artık erkek patronlarımın yanında durmak değil seslerini bile duymak istemiyorum çocuğumu bırakıp evden çıkmak istemiyorum....ama dedimya kısır döngü içindeyiz.... çıkmazdayım .....evime eşime çocuğuma zaman ayırmak evde ayakarım şişinceye kadar namaz kılmak, diim çatlayana kadar KURAN okumak istiyorum ama ibadete bile vakit ayıramayacak şartlarda çalışıyorum....rabbim herşeyin en iyisini bilir....
ben nasıl dieyeyim rabbimden nasıl isteyeyim bilemiyorum......

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Allah Celle Celalehu ; sizi ve ailenizi mesut ve bahtiyar etsin İNŞALLAH...Nazarlardan korusun efendim.

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
aminnnn.... allah razı olsun cümlemizden inşaallah...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
saygı değer büyüğüm
bende bir ricada bulunmak istiyorum...evliyim çocuğum var 3 yaşında ve borçarımız var....düşünmeden bu kadar yaşayabilcekmiyiz demeden 10 yıla yaydığımız borçlarımız...bende çalışıyorum eşimde....ama artık erkek patronlarımın yanında durmak değil seslerini bile duymak istemiyorum çocuğumu bırakıp evden çıkmak istemiyorum....ama dedimya kısır döngü içindeyiz.... çıkmazdayım .....evime eşime çocuğuma zaman ayırmak evde ayakarım şişinceye kadar namaz kılmak, diim çatlayana kadar KURAN okumak istiyorum ama ibadete bile vakit ayıramayacak şartlarda çalışıyorum....rabbim herşeyin en iyisini bilir....

Acizane biz şöyle biliyoruz...Ey KUL dile dilediğini ...iste istediğini yedi gün yirmi dört saat ... KUL sıkışmayınca Hızır A.S. yetişmezmiş...sabır ..dua ve ...İnşallah mutluluk... Durmak yok...Sizin geçim için çalışmanız çaba sarf etmeniz...yorulmanız... sıkıntınız değer yükselmeniz dir biliniz... Her şey dilediğiniz gibi olsun İNŞALLAH...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
saygı değer büyüğüm

aynı sorun bendede var her sabah evden çıkarken gözlerimden yaşlar akıyor.. ama yapabileceğim birşey yok çünkü ben devlet memuruyum, eşim asgari ücretle çalışıyor.. yanlız bırakamam onu yapamam .. ve çodk yorulunca hemen hastalıyor nöbet geçiriyor..(fmf) napayım sabah namazından süonra uyku yok bana gece çok yok.. herşeye yetişmeye çalışıyorum RABBİM ONUN HASTALIĞINI GÖSTERMESİN KIZIMI VE EŞİMİ BANA BAĞIŞLASIN.. herşeye razıyım ben yorgufnluk falan umrumda değil.. ama deli gibi isterdim evimde olmayı..:(

hira06

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Celle Celalehu ; sizi ve ailenizi mesut ve bahtiyar etsin İNŞALLAH...Nazarlardan korusun efendim.

amiin inşAllah.. zaten hep nazardan korkuyorum sureklı dua edıorum.. cevremde mutlulugumla fesatlanan ınsanlar var. nazardan cok korkuyorum coook. Allah hepımızı korusun nazardan

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt