Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İÇLER ACISI (1 Kullanıcı)

nihal

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İÇLER ACISI

selamun aleykum www.adayis.com bu tamamen filistine özel bir site...inşaAllah oradada bir faydamız olur...selametle...cumanız mübarek..gününüz NUR'lu olsun...

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

nihal yazdı:
DÜNYANIN HANGİ KÖŞESİ OLURSA OLSUN..BİZ MÜSLÜMANIZ DİYORSAK FİLİSTİNDE,LÜBNANDA,IRAKTA,ORADA BURADA FARKETMEZ MÜSLÜMAN OLAN HANGİ KÖŞEDE BİR ATEŞ DÜŞERSE O BİZİ YAKMALI,CANIMIZI ACITMALI...İÇİMİZİ TİTRETMELİ...LÜTFEN RİCA EDİYORUM..ONLARA GURURLA BAKIN ACIMAKTAN ÖTE...ONLAR MÜSLÜMAN OLARAK ŞEHİT DÜŞÜYORLAR VE HALA DÜŞMEKTELER...BİZ VARIZ DİYORLAR..EYVAH BİZİM HALİMİZİ!!!

kardeşim onlara cıyarak bakmıyoruz ben onlara baktığın an en önce hissettiğim şey israile olan kinim dir ama bir insan ve bir müslüman olarak bir müslüman kardeşimin bu görüntüsü beni çok etkiliyor dayanamıyorum o parçalanmış bedenleri görünce insan çok şey yapmak istiyor ama elimizden ancak dua etmek geliyor lütfen beni yanlış anlamayın allaha emanet olun

allah bütün müslümanların yardımcısı olsun inşallah..........

nihal

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun fidan kardeşim zalim zulmüyle kalmaz..dualarınız için ALLAH RAZI OLSUN

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

amin niahl kardeşim hepimizden razı olsun inş. allah o mazlumların o masumlarını hakkını yanlarına bırakmaz inş.

KULLUK SONRADAN VERİLECEK ŞEYLERE ÖNCEDEN ÖDENEN BİR ÜCRET DEĞİL,ÖNCEDEN VERİLEN NİMETLERE SONRADAN YAPILAN BİR TEŞEKKÜRDÜR

söz çok güzel

allaha emaney olun inş.

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH BUNLARI YAPANLARI HELAK ETSIN TELEF ETSIN
ALLAH´IM YARDIM ET YARABBIM BU MÜBAREK GÜNLERIN HÖRMETINE
KARDESLERIM FATOS-TELSIM IN BA$LATTIGI KAMPANYAYA KATILIN YASIN OKUYALIM DUA EDELIM HEPIMIZ BIR YÜREK OLALIM AGLAMAKTAN YAZAMIYORUM. rabbim yardim et:(:(:(:(:(

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı
RE: selamınaleyküm

RE: selamınaleyküm

canım kardeşim çok güel yazmışsın ALLAH razı olsun dualarımız hep onlarla ve tüm ümmet_i muhammed ile... SELAMETLE

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

fatmaerikci34 yazdı:
canım kardeşim çok güel yazmışsın ALLAH razı olsun dualarımız hep onlarla ve tüm ümmet_i muhammed ile... SELAMETLE
Allah razı olsun kardeşim..çok sağolun..selametle

susamuru

Kayıtlı Kullanıcı

Yarabbim ben resimlere bakınca bile gözlerim doluyor,o bebeciğin yanında olanların kalbi sızlamaz mı,içleri parçalanmaz mı nasıl bir vicdandır bu ALLAHIM.Nasıl uyurlar,nasıl yemek yerler,nasıl nefes alırlar?Utanmazlar mı Rabbim.Allahım sen ademoğlunun kalbine sevgi ver.Merhamet ver

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

susamuru yazdı:
Yarabbim ben resimlere bakınca bile gözlerim doluyor,o bebeciğin yanında olanların kalbi sızlamaz mı,içleri parçalanmaz mı nasıl bir vicdandır bu ALLAHIM.Nasıl uyurlar,nasıl yemek yerler,nasıl nefes alırlar?Utanmazlar mı Rabbim.Allahım sen ademoğlunun kalbine sevgi ver.Merhamet ver
rabbim yardımcıları olsun..dua edelim ..selametle..

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşler allah İsraile fırsat vermesin.Allah bütün musluman kardeşlerimizi korusun inşaallah

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN.
NİHAL KARDEŞİME KATILIYORUM.
ALLAH YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH.DUA EDELİM AMA LÜTFEN DUAYLA KALMAYALIM.KARDEŞLERİMİZ İÇİN BİRŞEYLER YAPMALIYIZ..ELİMİZDEN BİRŞEYLER GELMELİ ARTIK..!!!NEREYE KADAR SUSMALIYIZ Kİ.YARIN BİZE; KARDEŞLERİNE NİYE SAHİP ÇIKMADIN DİYECEKELER.BUNUN HESABINI NASIL VERECEĞİZ...:(

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

DIDEM yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN.
NİHAL KARDEŞİME KATILIYORUM.
ALLAH YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH.DUA EDELİM AMA LÜTFEN DUAYLA KALMAYALIM.KARDEŞLERİMİZ İÇİN BİRŞEYLER YAPMALIYIZ..ELİMİZDEN BİRŞEYLER GELMELİ ARTIK..!!!NEREYE KADAR SUSMALIYIZ Kİ.YARIN BİZE; KARDEŞLERİNE NİYE SAHİP ÇIKMADIN DİYECEKELER.BUNUN HESABINI NASIL VERECEĞİZ...:(
haklısın kardeşim.dualarımızın yanında bir çok yapabileceğimiz şeyler var...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt