Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
993791_470653733023251_291913432_n.jpg

Benim annem bu annenin 100 katı :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
"Ayy, kapalılık sana çok yakışıyor. Bence kapanmalısın"

Bu cümle problemli. Hemde öyle böyle değil. Tesettürün amacını tamamiyle ortadan kaldırabilecek kadar güçlü bir cümle.

alıntı

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum.. Gününüz, üç aylarınız hayırlara vesile olsun.. Amin..

Hemşerim doğum günün hayırlı olsun, yeni yaşında Rabb'im hayırlı ameller nasip eylesin.. Amin.. :)
Zindanda_Mahkum kardeşim, sizin de doğum gününüzü kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim :)

aleykümm selamm hemşerimmm amiiinnn eyvallahh :))

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Birşey merak ediyorum şuan acaba forumda noldu ? :)
Ne zaman forumdan kopsam olaylar oluyo :p

=)))

---------------

ibraaa ibra ömrümü yidin çocuk doyamadın mı hâlâ ?
:a22:

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
"Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten olmaması gerektiği için olmuyordur." Mevlana

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Birşey merak ediyorum şuan acaba forumda noldu ? :)
Ne zaman forumdan kopsam olaylar oluyo :p

=)))

---------------

ibraaa ibra ömrümü yidin çocuk doyamadın mı hâlâ ?
:a22:

sende kopma o zaman :a01:
hımm sen gidince fırtına kopuyor , çeşminin yokluguna dayanamıyor estiriyor demekki sonuç
çeşmi geldi söz bitti Hoş geldin Çeşmi bülbül adı gibi kendi de şen bülbül
ah. nerde o Allah c.c anlatanlar ??? Ah.. can şöyle resul (s.av)çıkacak karşımıza tatlı tatlı Allah c.c bahsedecek çok istiyorum

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Hepimize mutlulugu yasat Rabbim ... Selamet'e çikar Ya Selam !

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
İçimden geçeni yazmak isterdim,ama gönlümdekini Rabbim görüyor,o bana yeter.Dile getirmesemde,getiremesemde belkide;o beni biliyor.İçime akıttığım yaşlarımı,geceleri ağladığımı,görüyor.

muratbanubulut

Kayıtlı Kullanıcı
dayanamıyorum artık kardeşler ne yapacağımı hangi yola çıkacağımı şaştım. kendimden geçtim de işi bıraksam anneannemle büyükbabam yıkılacak bırakmasam eşimle aram bozulacak. dua edin ne olur benim için ankaraya tayinim çıksın da kimseyi üzmeden RABBİMİZ kurtarsın beni hem bu köyden hemde bu sıkıntılardan çok daraldım çok

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
dayanamıyorum artık kardeşler ne yapacağımı hangi yola çıkacağımı şaştım. kendimden geçtim de işi bıraksam anneannemle büyükbabam yıkılacak bırakmasam eşimle aram bozulacak. dua edin ne olur benim için ankaraya tayinim çıksın da kimseyi üzmeden RABBİMİZ kurtarsın beni hem bu köyden hemde bu sıkıntılardan çok daraldım çok

Rabbim yar ve yardımcınız olsun,hayatınızı nuruyla aydınlatsın sizi feraha çıkarsın.Her kardeşimiz dualarımızdadır,Rabbim dualarımızı kabul eylesin İnşaAllah.

leyla-1

Altın Üye

Amin
Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim içinde bulunduğunuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Sabır kardeşim Allah büyük muhakkak Rabbim sizin içinde bir kapı açacaktır.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun
.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com

ALLAH c.c. hakkında hayırlı olanı versin. İnşa-ALLAH kardeşim.

berat05

Yönetici
Değerli Büyüğüm..
Ben de sizin bu denli ince düşünceli oluşunuzu, güzel gören gönlünüzü Allah rızası için seviyorum..
Rabb'im gönlünüzün güzelliğinin mislisiyle 2 dünyada güzellikler nasip eylesin.. Amin..

Değerli kardeşim...

Allah cc razı olsun ....siz kardeşlerimi bir arada görmek bana yetiyor...

Ben de tüm forum kardeşlerimi ve forumun kendisini Allah cc rızası için seviyorum...
Sizlere kelimelerle sevgimi anlatamam belki ama , gönül muhabbetimle tutunmaya çabalıyorum...

DUAlarınızla maneviyatım coştu inanın...Rabbim size de peygamber efendimize komşuluğu nasip eylesin..

Bu dünya bir hiç...AHİRETTE CENNETTE olabilmeyi nasip eylesin... İNŞAALLAH

AMİN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt