Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

mir_erhan

Moderator
Gece Baya bir sessiz...
Havada Dua Sessizliği..

---

Doğum Günün Kutlu olsun.. Ey Sevgililer Sevgilisi...

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
- Bu kurana inaniyor musun ?
- evet, tabiki
- hiç anladığın dilden tamamını okudun mu?
- hayir , ama yüzünden!! okudum.
- hiçbir şey anlamadığın bir kitaba nasil inanıyorsun????

şu meşhur kabir suallerine mutlaka eklenmeli.
+ kitabin ne
+ kuran
+ hic okudunmu ( anladinmi)
+ himm hummm hommm ohhmm ioommm

Son düzenleme:

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
10334262_998359060226335_5359378038279001074_n.jpg

leyla-1

Altın Üye
-Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

leyla-1

Altın Üye
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah içinde bulunduğumuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah'ım Sana Sığındık Sana dayandık Sana tevekkül ettik bütün işlerimizi Sana havel ettik.

leyla-1

Altın Üye
AIIah’ım sen yüreğime huzuru üfür. Sen sıkıntımı rüzgar gibi aIıp götür… Sen duaIarımı kabuI et. Amin.

leyla-1

Altın Üye
"Ya Rabbi! Sen benim Rabbimsin. Sana inandım ve güvendim. Sana sığındım. Ellerimi açtım ve yüzümü sana döndürdüm. Kapına geldim, beni kulluğuna kabul et. Adem aleyhisselamdam bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere, kitaplara, meleklere ve ahiret gününe iman ettim. Bu güne kadar işlemiş olduğum tüm günahlarımdan pişman oldum. Bunları bir daha yapmamaya söz veriyorum. Günahlarımı affet, beni bağışla, beni kulluğundan ayırma, ellerimi boş çevirme, kapından kovma Ya Rabbi Beni kötü alışkanlıklarımdan terk etmeyi nasip et. Şeytana uydurma. Bana dayanmak için güç ver. Cehennem azabından koru, beni cennetine dahil et. Cennetinde Peygamber efendimize komşu olmayı ihsan et." Amin

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm,siteye erişim yoktu bir süredir.
Hala öyle diye düşünüyordum.
Ama normale dönmesine sevindim,geç olsa da.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamün aleyküm,siteye erişim yoktu bir süredir.
Hala öyle diye düşünüyordum.
Ama normale dönmesine sevindim,geç olsa da.

Ve Aleykumselam kardeşim...
Evet sorunlar hâlâ da devam ediyor...
Geldiğiniz için teşekkürler ;)

leyla-1

Altın Üye
Ya Rabbim; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Hayırlı nurlu cumalar.

leyla-1

Altın Üye
Ey benim güzeI mevIam! Benim senden istedikIerimi değiI; Senin bende görmek istedikIerini yaşat bana.AMİN

leyla-1

Altın Üye
Ey rızkIarı üzerine aIan Rabbim! Herkesin rızkını vermeye ancak sen kefiIsin. Bize heIaI rızkIar Iütfet. Amin!

leyla-1

Altın Üye
Rabbim! YuvaIarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı heIaIinden eyIe! Rızana uygun şekiIde yaşamayı nasip eyIe. Amin.

leyla-1

Altın Üye
Cuma günü dini programını seyrediyordum bir ara Kayseri'de üvey anne vahşeti yazıyordu hemen gidip internete baktım keşke bakmaz olayımdım iki gündür kendime gelemedim geceleri uyuyamıyorum gözümü kapattığımda o anlar aklıma geliyor olayın şokunu atlatamadım bu nasıl bir şey çözemedim içim parçalandı olayı görünce seyrederken bağıra bağıra ağlayıa Allah'a havel ettim dizlerime vurdum o çığlıklar gözümün önünden geçmiyor insanlık dışı akıl almaz bir vahşet söylenemeye bir söz bulamıyorum ki içim nasıl yanıyor:(

leyla-1

Altın Üye

Kork Allah’tan korkmayandan kuldan

leyla-1

Altın Üye
Allahım yarattığın bütün mahlukatın(canlı cansız) şerrinden sana sığınırız".

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
Yahu ağaca bir bez parçası bağlayıp , dilek diliyolar. Merak ettim gittim yakından baktım vallahi ağacin kendine mecali yok. Kupkuru, ciliz, ot bile daha canlidir.
Neyse benim baktigimi gören biri geldi bir sey dağıttı. O dagitilmazsa dilek olmazmis. Dedim nedir cocugum konuşamıyor, once esek eti yedirdim dedi. Yahu dedim eşeğin kendisi konusabilen bir varlik miki?

Bu arada biri su noel baba ya afrikanin yolunuds öğretisin

Kurani anladiginiz dilden okuyun...... Vesselam.

Son düzenleme:

leyla-1

Altın Üye
AIIahım! Ben eIimden geIeni yaptım. EIimden geImeyenIer için eIIerimi sana açtım!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt