Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
ALLAH'IM HAKKIMIZDA NE HAYIRLI İSE EN HAYIRLI VE GÜZELİNİ NASİP ET.Amin

leyla-1

Altın Üye
''Rabbim bize rızasına uygun bir şekilde yaşamayı,emir ve yasaklarına uygun bir şekilde hareket etmeyi nasip eylesin.Dünyevi hırslardan,şeytanın ve nefsimizin şerrinden ve insan kılığına girmiş şeytanların şerrinden korusun. Peygamber Efendimizi anlamayı ve onun yolundan gitmeyi Rabbim cümlemize nasip eylesin. Cennette cemaliyle cümlemizi müşerref eylesin.'' AMİN

leyla-1

Altın Üye
Allahım senin affına, bize sağlık ve gönül huzuru vermene bizden razı olmana muhtacız . Allahım bizi sevip hoşnut olacağın salih amellere
muvaffak kılmanı dileniyoruz. bu acizane dua mı ümmeti muhammed için diliyorum . sevgili peygamberim Muhammed Mustafa sav. yüzü suyu hürmetine kabul eyle ya rahim! AMİN

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Burası hareketlenmeye başlamış bakıyorum maşaAllah

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leyla-1

Altın Üye
Ey tevbeleri bol bol kabul eden Tevvab olan Allahım.
Sen tevbelerimizi kabul eyle.
Hiç günah işlememiş gibi bizleri pak eyle.
Sana olan aşkımızı arttır.
Bizleri Cennette Habibine komşu eyle.
Sana olan yakınlığımızı, yakınımızı, arttır.
Bizleri en sevdiğin kullarından eyle. Cennette Cemalinle şereflendir. Amin

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
İçinden şunu paylaşmak geldi . hepimizin bu dünyada sadece bu dünya için geçici olarak bakabilecegimiz kayıplarımız olmuştur anne , baba , kardeş vs. Sürekli fatiha okudum , 3 ihlas okudum, hatim yaptım yazıları okuyorum. Fatiha ya da ihlas ta ölüler için nasıl bir dua var , bir sesleniş var. Arapça bilseniz yada okuduğunuzu anlsaniz ne alaka diyeceğimiz sureleri neden okuyoruz ???

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

leyla-1

Altın Üye
Çok şükür iyi hac yaptık bu yıl geçen sene umremizi yaptık inşaAllah mart ayında umreye gene niyet var
Bu arada ilk umrede çarsafımı giyindim
Bende değişiklik çok oldu
Ama her şey için şükrediyorum[emoji5]

Canım benim senin adına çok sevindim Allah kabul etsin Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah. Annemle beraber hacca gideceğiz ama dört yıldır çıkmadı kısmet artık aslında eşimle beraber gitmek istiyorum ama eşim şimdi hazır değilmiş hayırlısı olsun inşallah.
Çok şükür canım halimize biliyorsun Rabbim nelere KADİR'DİR Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun. Her gecenin ardında bir aydınlık vardır:)
Allah sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı nice günlere canım herşey gönlünce olsun Allah'a emanet ol..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt