Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun can ablam :)
Şems nasıl ?
Bizlere de selam iletir mi ?
Ah be Can ! tevafuk buya nasipse gderim Şemsimin /( hz)yanına
selam ederim senden yana, öyle özledim ki gel artık der gel yanıma
bizde gideriz o gelmez ise .de Konyaya ah Rabbim bizde ki sevda işte hala delice

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
@melissa26 ablaaaaa hosgeldin ne guzel ettin cook sukur

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

Allah razı olsun can kardeşim
zormuş formu takip etmek , ve artık bu ablanız çooook yoruldu... duruldumu?
bilmem ama o sevdaya dur diyeyem
Yaradan Hakkı için Aşk varmış.... gönlümüzü yakan Rabbmize binlerce şükürler olsun

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Ah be Can ! tevafuk buya nasipse gderim Şemsimin /( hz)yanına
selam ederim senden yana, öyle özledim ki gel artık der gel yanıma
bizde gideriz o gelmez ise .de Konyaya ah Rabbim bizde ki sevda işte hala delice

İnşaAllah can ablam :)
Namaz sevdalılarına da selamı mı iletir misin can ablam , mail adresimin şifresini hatırlamıyorum, onun için onlarla da görüşemiyorum :(
Görmek istiyoruz seni burada her daim :)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun can kardeşim
zormuş formu takip etmek , ve artık bu ablanız çooook yoruldu... duruldumu?
bilmem ama o sevdaya dur diyeyem
Yaradan Hakkı için Aşk varmış.... gönlümüzü yakan Rabbmize binlerce şükürler olsun
Biz burdayiz... yoruldugumux heran el ele verip kalkmak icin... yeniden... ask lazim degilmi bize.. en safindan gormeden yuzleri sevecek ask... dualarimiz sana ablam sen burda ol hep beraber sarariz yaralarini

buket_zeynep tepetaklaktan gonderdi :)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ve Aleyküm selam Kardeşim. ALLAH c.c. seni daima sabredenlerden eylesin ve mükafatı kazanıp cennete girenlerden eylesin.
Onlar daima kaybedenlerden olurlar. Bilselerdi yapamazlardı.....
Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.
Onlar başlarına bir musibet geldiği zaman: "Biz Allah'a aidiz ve sonunda O'na döneceğiz." derler.
BAKARA/156
Allaha emanet ol kardeşim. Selam ve dua ile.

Amin
Selam Aleyküm çok değerli abim şu kardeşin nelere maruz kalıyor neler yaşatıyorlar nasıl canını yakıp neler söylüyorlar anlatamam:(
Perşembe günü mevlüte gittik eşimle hocamında sesi çok güzeldi birde içten ilahi okuyunca nasıl ağlıyorum anlatamam mevlüt örtüsünü yüzüme çekip yüzüm görünmeden beni ilk defa tanıyan insanlar seni bu kadar ağlatan ne dedi bende gurbetlik birde yeni dayımı kaybettim dedim zaten vefat eden kişinin kızkardeşi ağlarken söylerken hep annem geldi aklıma:( ne desek boş taktir ilah..
İnsanlar benden ne istiyor Allah kötülük yapmak isteyenlere emellerine ulaştırmasın Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin inşallah.
Allah bütün imtihanlarımızda kolaylık inşirah nasip etsin her iki dünyada başarı ile imtihanlarımızı geçmek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile selametle kalınız abim.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Evet güzel güzel ötesi Elhamdülillah henüz yolun başındayız evet ama şimdiden ne kadar hoş ne kadar güzel birşey olduğu anlaşılıyor az daha büyüyüp gazı geçince geceleri mışıl mışıl uyuyunca şimdi çok seyrek olan gülümsemeleri artınca yerim heralde onu [emoji2]

Sent from Zeynep Miray [emoji480][emoji480]

tekrar hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah ana babalı salih hayırlı evlat olmak sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı nice ömürler nasip etsin Rabbim.
Allah bahtını şansını açık etsin inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allahım! Sen Rabbımsın. Senden başka ilah yoktur. Sen beni yarattın. Ben senin kulunum. Sana verdiğim söz üzereyim. Gücüm yettiğince emrindeyim. Yaptığım kötü şeylerden sana sığınırım. Bana verdiğin nimetini anarım. Günahımı itiraf edip sana sığınırım. Şunu bilirim! Senden başka günahları bağışlayan yoktur.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ey 7 kat göğün ve büyük arşın sahibi olan Allahım! Bizim Rabbimiz! Her şeyin Rabbı olan Yüce Allah! Ey Tevrat'ı, İncil'i ve Kur'an-ı Kerim'i indiren, taneyi ve çekirdeği yarıp çıkaran Yüce Rabbım! Alnından tutup hesaba çekeceğin her şeyin şerrinden sana sığınırım Ya Rabbi! Sen öyle Evvelsin ki, senden evvel hiç kimse yoktur. Sen öyle Ahirsin ki, senden sonra hiçbir şey yoktur. Sen öylesine açıkta ve görünürsün ki, senin üzerine hiçbir şey yoktur. Sen öylesine sır ve gizlisin ki, senin önünde hiçbir şey yoktur. Ya Rabbi! Benim borcumu ödememi ve fakirliğimi gidermemi nasip eyle..Amin!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Kullarını bağışlayan ve onlara cömert olan Allah'tan başka yaratıcı yoktur. Büyük arşın sahibi olan Allah, bütün eksikliklerden uzaktır. Hamd, alemlerin Rabbı olan Allah'adır. Ya Rabbi; senin rahmetini, mağfiretinin büyüklüğünü dilerim. Bütün günahlardan ve kötülüklerden beni koru. Bütün iyiliklere de beni yönelt. Bağışlanmamış günahımı bırakma ya Rabbi! Sıkıntılarımı gider, rızana uygun olan bütün isteklerimi kabul et. Ey merhamet sahibi olan Rabbım…!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Esirgeyen ve bağışlayan. Ey esirgeyen, bağışlayan, koruyan ve seven Allah'ım. Bütün mahlûkatın kalplerini bana doğru çevir. Ey Cebrail, bütün ruhani , ulvi ve sufli tabakasının Rahman ve Rahim olan Allah'ın hakkı için onlara ,işittir ve itaat ettir. Rauf ve Atuf hakkı hürmetine, Melik hakkı hürmetine, arşı ala hakkı hürmetine duamızı kabul et ve bütün yaratılmışların kalplerini bana çevir.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Ya Allah, ateşin fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum. Kabrin fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum. Zenginliğin fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum. Mesih Deccal'ın fitnesinden ve azabından sana sığınıyorum.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
tekrar hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah ana babalı salih hayırlı evlat olmak sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı nice ömürler nasip etsin Rabbim.

Allah bahtını şansını açık etsin inşallah.

Amin Allah razı olsun ablam sağolun amin amin inşallah teşekkür ederim [emoji4]

Sent from Zeynep Miray [emoji480][emoji480]

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
“Kardeşler! ” deseydim “Kardeşlerim! ”
“Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan
“Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan
“Bakın yaklaşıyor...”

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah'ım sana sonsuz şükürler olsun verdiğine vereceğine senden gelene sonsuz şükürler olsun...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah(c.c.) kalbi kırıklarla beraberdir..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt