Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (4 Kullanıcı)

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Gül ey Mekke ...
Gün senin günündür...
Gün senin fetih günündür ...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
korkuyorummmmm... galiba .. galiba değil korkuyorum.. rabbim güç ver.. üç çocukla başa çıkabilme sabrı ver.. hakkıyla yetiştirebilmek için daha çok iman ver....

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Hamza , gördüğün hiçbir şeyden korkmazsın bu doğru
ama heybetini gizli tut yürüyüşün ölümü korkutuyor ...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
korkuyorummmmm... galiba .. galiba değil korkuyorum.. rabbim güç ver.. üç çocukla başa çıkabilme sabrı ver.. hakkıyla yetiştirebilmek için daha çok iman ver....

Rabbim kolaylıklar versin kardeşim size ve eşinize...
Damdan düşenin halinden ancak damdan düşen anlar ;)
Ben çok yardımcı oldum eşime bu konuda...
Eşim çalışmıyordu çocukları 11 yaşına gelene kadar da çalışmadı...
Bundan sonra çalışmaya başladı...
Şükür maddi bir sorunumuz olmadığı için de tekrar bıraktı evimin sultanı oldu ;)

Çaki ye selam :D

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Hayırdır Kardeşim.
İnşallah yaramaz bir durum yoktur.
Allah c.c. her ne sıkıntın varsa bir an önce hayra çıkarsın.
Yüreğine inşirah nasip etsin.
Senin için inşirah okuyacağım inşallah...

Aminnn...
İnşallah...
Hayırdır kardeşim...?

Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşlerim imtihan dünyası imtihanımızın şekli değişti yaşa ki nelere şahit oluyormuş nelere şahit oluyormuş neler yaşıyormuş insan Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bundan gereiye bırakmasın beterin beterinden korusun Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Hayat Acımasız ama insanlar daha çok acımasız vicdansız merhametsiz ve Allah korkusu yok:(

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Sırdaşı ALLAH olana ne mutlu O' kapısına yüz süreni asla geri çevirmez.
Ödülünü ya bu dünyada ya da ebedi alemde verir.
Allah'ı alem....
Kardeşim.......................

Allah razı olsun abim inşallah yaşadıklarımın yanında beni hiç tanımayan yüzümü bile görmeyen nasıl bir insan olduğumu bilmeyen kişiler benimle alakası olmayan bir olayda bile benim arkamdan konuşup dedikodu yapıp iftira atıyorlar benim günahımı aldılar ben onları sadece Allah'a havel ediyorum bu nasıl bir şey anlamadım.
İnsanlar hayatında yaşamış olduğu acıların faturasını bana çıkarıyor ben ne yaptım benimle ne alakası var hayır şerrin Allah'tan geldiğine iman etmek olanı düşünmeyip yaşadıkları geçmiş acıların öcünü bilereke kasıtlı olarak insanlardan çıkarıp huzur bozup kötülük yapmak insanları mutsuz etmekten başka yaptıkları bir şey yok sabır tükendi abim nasıl acı çekiyorum anlatamam:A

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Hayırdır ablacım :(
Ablacım sen kızmazdın kolay kolay :(
Rabbim iyilerle karşılaştırsın inşaAllah ...

Ah kardeşim Leyla ablan hiç ummadığı şeylere maruz kaldı Allah kimseyi cahil insanlarla terbiye ettirmesin.Amin Daha sonra görüşürüz sonra..

Son düzenleme:

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah'ım ben duamı Sana emanet ettim
Emanetim Sendedir
Senin taktirin her ne ise
Artık bilirim ki o Senin
"Ol" emrindedir.
"O"nun emri bir şey dileyince ona sadece"OL" demiştir. O da oluverir.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kolaylıklar versin kardeşim size ve eşinize...
Damdan düşenin halinden ancak damdan düşen anlar ;)
Ben çok yardımcı oldum eşime bu konuda...
Eşim çalışmıyordu çocukları 11 yaşına gelene kadar da çalışmadı...
Bundan sonra çalışmaya başladı...
Şükür maddi bir sorunumuz olmadığı için de tekrar bıraktı evimin sultanı oldu ;)

Çaki ye selam :D

aleyküm selam abim.. çaki tam çaki.. RABBİM e şükürler olsun bizi öyle güzel evlatlarla mükafatlandırdıki...
inşallah kolaylık verecek RABBİM bizlere.. eşim cennet efendisi olsun inşallah en büyük desteğim.. arkamdaki koca dağım şükürler olsun.. anneme bırakmaz kendi bakar..
çook isterdim evimde olayım çocuklarıma bakayım... ama zor.. kimbilir belki bir yol olur.. ama şuan eşimi tek başına bırakamıyorum.. onun çabası öyle özelki hepimize yetmeye çalışıyor..
Evinizin huzuru daim sevginiz baki olsun maşallah size.. maşallah..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun abim inşallah yaşadıklarımın yanında beni hiç tanımayan yüzümü bile görmeyen nasıl bir insan olduğumu bilmeyen kişiler benimle alakası olmayan bir olayda bile benim arkamdan konuşup dedikodu yapıp iftira atıyorlar benim günahımı aldılar ben onları sadece Allah'a havel ediyorum bu nasıl bir şey anlamadım.
İnsanlar hayatında yaşamış olduğu acıların faturasını bana çıkarıyor ben ne yaptım benimle ne alakası var hayır şerrin Allah'tan geldiğine iman etmek olanı düşünmeyip yaşadıkları geçmiş acıların öcünü bilereke kasıtlı olarak insanlardan çıkarıp huzur bozup kötülük yapmak insanları mutsuz etmekten başka yaptıkları bir şey yok sabır tükendi abim nasıl acı çekiyorum anlatamam:A

RABBİM Kimseye taşıyamayacağı yük vermezmiş canım kardeşim..
bırak yüklensinler senin yükünü sen hakkını ALLAHA havale et O ki adaletin sahibidir..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
aleyküm selam abim.. çaki tam çaki.. RABBİM e şükürler olsun bizi öyle güzel evlatlarla mükafatlandırdıki...
inşallah kolaylık verecek RABBİM bizlere.. eşim cennet efendisi olsun inşallah en büyük desteğim.. arkamdaki koca dağım şükürler olsun.. anneme bırakmaz kendi bakar..
çook isterdim evimde olayım çocuklarıma bakayım... ama zor.. kimbilir belki bir yol olur.. ama şuan eşimi tek başına bırakamıyorum.. onun çabası öyle özelki hepimize yetmeye çalışıyor..
Evinizin huzuru daim sevginiz baki olsun maşallah size.. maşallah..

Karşılıklı sevgi, anlayış ve hoşgörü ile neler yapılmaz ki...
Rabbim birbirine destek olan eşlere neleri kolay kılmaz ki...
Dularınıza canı gönülden amin kardeşim...
Allaha emanet olun...
Selam ve DUA ile...

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com

Kıymetli Kardeşim!
İnsan öyle bir yaratılmışki isterse şeytanın isterse meleklerin üstüne çıkar. Bu dünyada öyle yaratıklar varki sadece alakası olmayan insanların huzurunu bozmaktır işi gücü. Adam veya herhangi bir kişi mutlu değildir, fakat başkalarının mutluluğu batar. Bu ne ilk ne son. Her evde birşeyler insanı hüzünlendirir fakat zaman ne çok eridiğini ve o olayları aklına getirdiğinde yüzünde belkide bir gülümseme belirir. Sabret kaybetmeyeceksin. ALLAH yar ve yardımcın olsun. ALLAHA emanetsin kardeşim.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kolaylığınıda verir inşallah ablam..Bebişimiz doğdu şükürler olsun tepetaklaktaki sorundan ve yoğunluktan dolayı giriş yapamadım tevafuk birdaha deneyim dedim oldu bu kez sanırım ?
Rabbim dünyalar güzeli maşallah barekallah şirine bir evlat nasib eyledi bizlere elhamdülillah..
Zeynep Mirayımız için dua edin inşallah hayırlı bir evlat olsun ve ömrünce hakiki imanı elde etmek tek gayesi olsun inşallah..
Selamlar hürmetler ?

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Nadas kardeşimi görür gibi oldum acaba uyku sersemliğimi yoksa gerçekmi [emoji3] en makulü gündüz gözüne bakmak sanırım [emoji2][emoji2][emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hehehe yehhuu oleyy [emoji3][emoji3] yaptim oni buldum beğendim bu mobil işini

Sent from Zeynep Miray [emoji480][emoji480]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt