Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Aynen öyle heyecanla beklemektir ;)
Ooo masallahh geldi mi hemen
hemde sizinde kiz masallahh bereketli gelsin hayirli evlat olsun hz fatima gibi olsun insallah :)

Evett geliyo insallah Bizde kizimizi dort gozle bekliyoruz daha 5 ayimiz var :)
sanırım anlatımda bir bozukluk yapmışım yada özledim deyince doğdu sandınız ama ne methiyeler düzmüşüm doğmadan daha şimdi farkettim :D :D
evet evet kız inşallah Allah razı olsun kardeşim amin inşallah :)
Rabbim hayırlısı ile kavuştursun o zaman kardeşim :) Hayırlı mübarek olsun yavrucak :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
kız evlat hem anneye hem babaya dost kardeş hatta anne hatta hatta herşeydir.. RABBim SAĞLIKLI huzurlu olmalarını nasip etsin.. herbiri hz FATMA annemiz- gibi olsun inşallah... ama vaveyla kardeşim sorun şuki.. eşin çoookdaha şanslı olacak çooooooooooooook

Amin inşallah ablacım..Eşi şanslı derken kız çocuklarının babalarına olan sevgisi daha çok oluyor ondan dolayımı dediniz abla :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
kız evlat hem anneye hem babaya dost kardeş hatta anne hatta hatta herşeydir.. RABBim SAĞLIKLI huzurlu olmalarını nasip etsin.. herbiri hz FATMA annemiz- gibi olsun inşallah... ama vaveyla kardeşim sorun şuki.. eşin çoookdaha şanslı olacak çooooooooooooook

Sanirim haklisin abla şimdiden kiskanmaya basladim bile :D

sanırım anlatımda bir bozukluk yapmışım yada özledim deyince doğdu sandınız ama ne methiyeler düzmüşüm doğmadan daha şimdi farkettim :D :D
Rabbim hayırlısı ile kavuştursun o zaman kardeşim :) Hayırlı mübarek olsun yavrucak :)

Cok iyi anlıyorum heyecandan olsa gerek Allah esinin yardincisi olsun hayirlisiyla sag salim kavusun insallah sizde :)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
hadi maşallah .. ee isminide paylaşın bari..
Amin inşallah ablacım..Eşi şanslı derken kız çocuklarının babalarına olan sevgisi daha çok oluyor ondan dolayımı dediniz abla :D
aynen öyle kardeşim.. kızım 5.5 yaşında babasının arkasına yastıklar taşıyor maşallah.. aralarındaki aşkı anlatmak çooooooook zor..

Cok iyi anlıyorum heyecandan olsa gerek Allah esinin yardincisi olsun hayirlisiyla sag salim kavusun insallah sizde :)

kuzum sağlıkla al kucağına.. kız evlat bambaşka ama sen ne yaparsan yap onun aşkı babası olacak.. kız evlat evin bereketi huzurudur derler sizin içinde öyle olsun inşallah

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Cok iyi anlıyorum heyecandan olsa gerek Allah esinin yardimcisi olsun hayirlisiyla sag salim kavusun insallah sizde :)

Kuvvetle muhtemel öyle kardeşim :D Amin inşallah Allah razı olsun inşallah inşallah :) darısı da hayırlısı ile sana olsun inşallah :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
hadi maşallah .. ee isminide paylaşın bari..

aynen öyle kardeşim.. kızım 5.5 yaşında babasının arkasına yastıklar taşıyor maşallah.. aralarındaki aşkı anlatmak çooooooook zor..

kuzum sağlıkla al kucağına.. kız evlat bambaşka ama sen ne yaparsan yap onun aşkı babası olacak.. kız evlat evin bereketi huzurudur derler sizin içinde öyle olsun inşallah

İsmi mmmm Zeynep Miray yada Hatice Betül olcak sanırım ablam..Şimdi farkettim sizinkidemi Zeynepti yoksa :D
Ben iki ismide çok aşinayım ikiside olabilir de bakalım artık abla nasip diyelim :)
ooo yaşadım desenize :D yastıklar falan yerim ben onu ya :D :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
recep abi boom yapmadan nereye gittin :a10:

o kadar şeetmeyin kız evladı olan var olmayan var :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Yani teoride öyle ama henüz pratikte değiliz kardeşim yani bekliyoruz ha geldi ha gelicek :) dua et inşallah..Amin inşallah Allah razı olsun kardeşim sağol sağol :) darısı sana diycemde neyse demiycem :D :D :D Rabbim hayırlısı ile isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

Hmmm anladım abi, RABBİM sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
fenerli olmak beşiktaşlı olmak zor be :D

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
İsmi mmmm Zeynep Miray yada Hatice Betül olcak sanırım ablam..Şimdi farkettim sizinkidemi Zeynepti yoksa :D
Ben iki ismide çok aşinayım ikiside olabilir de bakalım artık abla nasip diyelim :)
ooo yaşadım desenize :D yastıklar falan yerim ben onu ya :D :D
aynen yaşadın.. ZEYNEP... babasının süsü demekmiş... hikayesi çook etkilemiştibeni...
hz. HATİCE doğum yapar.. malum cahiliyye devri.. kızı olduğu için mahzun... Efendimizi çağırırlar.. nur yüzüyle gelir alemlere RAHMET..
alır küçücük yavruyu kucağına çok şükür adı ZEYNEP olsun der.. herkes şaşkın.. öyleya.. ZEYNEP babasının süsü .. koca dünyaya koca bir ders..
:a15:....................
ibra yı dinleseniz iyi olacak :a26:
demi abi..senin kızın yoktu.. Rabbim oğullarınızı size bağışlasın.. ama bir kızınız olaydı.. :a12:

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
aynen yaşadın.. ZEYNEP... babasının süsü demekmiş... hikayesi çook etkilemiştibeni...
hz. HATİCE doğum yapar.. malum cahiliyye devri.. kızı olduğu için mahzun... Efendimizi çağırırlar.. nur yüzüyle gelir alemlere RAHMET..
alır küçücük yavruyu kucağına çok şükür adı ZEYNEP olsun der.. herkes şaşkın.. öyleya.. ZEYNEP babasının süsü .. koca dünyaya koca bir ders..

demi abi..senin kızın yoktu.. Rabbim oğullarınızı size bağışlasın.. ama bir kızınız olaydı.. :a12:

Rabbim hakkımızda her şeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin inşallah...
Dualarınıza gönülden amin kardeşim...
Mevlam her şey i en iyi bilen ve görendir...
Ondan gelen her şey güzel inşallah...
Selam ve DUA ile...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hmmm anladım abi, RABBİM sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. :)
Amin kardeşim Allah razı olsun :)

fenerli olmak beşiktaşlı olmak zor be :D
akşam takip edemedim ama sanırım gs li olmak daha zor düşünsene her sene artistlik yapıosun ş. ligindeyim diye ve istikrarlı bi şekilde her sene 0 çekip dibi görüp geliosun yazık ya şefkatim geldi :D
Maşallah abla..Evet şu an önümde Hz.Zeynebi anlatan bir kitap duruyor :)
Cinconlu olmak daha zor sanırsam bu sene :a21:
on numara beş yıldız bir tespit :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Cinconlu olmak daha zor sanırsam bu sene :a21:
akşam takip edemedim ama sanırım gs li olmak daha zor düşünsene her sene artistlik yapıosun ş. ligindeyim diye ve istikrarlı bi şekilde her sene 0 çekip dibi görüp geliosun yazık ya şefkatim geldi :D

on numara beş yıldız bir tespit :D

kuzenim yazmış :p :D

bu sene 2. olacaz aha buraya yazıyorum :)

ikinci olacaz demekten bile utanıyorum siz anlamazsınız ne demek olduğunu :a21: :a21:

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
allahım şenleniyor buralar.. erhan abim... hafize anne.. ibra recep vaveyla çeşmi... biz mavci abimle hep buralardayız.. hadi artıyoruz inşallah..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt