Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Rabbim artik kahreyle sunlari...

ne bozuk bir düzen.

at belli it belli ama bir şey yapılamıyor..

Rabbim MÜHLET verir ama asla İHMAL ETMEZZZZ....

B88mjtsIQAAX5Gw.jpg

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim kahreylesin tuzaklarını başlarına çevirsin mayın döşerken patlasın taşırken patlasın imal edip gönderenlerin ellerinde patlasın onların başına da böyle bir bela musallat etsin.

Zalimler için Yaşasın CEHENNEM

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Rabbim mekanını cennet eyleye inşallah...
Sizlere de sabır versin Rabbimiz...

ablam allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bir fatiha okudum....selametle dua ile...

rabbim merhametiyle muamele etsin..

Allah rahmet eylesin leyla ablam

güzel ablam çok üzüldüm inan.ama taktiri ilahi hepimiz bunu yaşayacağız.dönüş RABBİME .3 ihlas 1 fatiha okudum bende.inşALLAH cennet bahçelerinde ve peygamberime komşudur.yüreğimiz seninle

Leyla kardeşim ....Rabbim rahmet ,merhamet eylesin ....Geride kalanlara sabır diliyorum...

Herşey YARADANA ait...geldiğimiz gibi hepimiz göçüp gideceğiz...

Sabırlar diliyorum güzel kardeşim

Amin
Allah razı olsun kardeşlerim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Taktir ilah ne desek boş Allah'ın verdiğine vereceğine kendine gelene sonsuz şükürler olsun.
Annem çok kötü şu anda ne durumda bilmiyorum kışın anneme kocaman araba çarpmış bana gurbetteyim diye söylememişler araba çarpınca karşı kaldırıma atmış kafası kanlar içindeymiş dikiş bile tutmamış önce Allah'ın izniyle sonra duaların sayesinde verilmiş bir sadakası varmış Allah sevdiklerimizle ailemizle hep beraber cümlemizle sağlıklı hayırlı uzun ömürle nasip etsin Rabbim.
Şu üç günlük dünyada ne paranın ne malın ne zenginliğin makamın neyin yararı var insana kim ne ne götürmüş bir kefenden başka Allah kimseyi şeytana nefsine uydurmasın son nefesimize kadar dinden imandan ayırmasın Rabbim.
Allah ortalığımıza dirlik düzen geçim versin kardeşlik bağlarını kuvvetlendirsin Rabbim.
Allah Ya vedud ismi ile sevgi Ya Rahman Ya Rahim ismi hürmetlerine vicdan merhamet Ya Halim Ha Hadi ismi hürmetlerine hidayet Ya Cami ismi hürmetine kalpleri gönülleri birleştirsin Rabbim.
Mazlumların hakkını Hakimlerin Hakimi Rabbim'e havel ediyorum Sahibimiz Vekilimiz Şahidimiz Allah bütün işlerimizi Allah'a havel ediyorum Rabbim tez zamanda hayırlı bir sahip göndersin Rabbim.
Dünyanın dört bir yanında zülüm altında olan din kardeşlerimize zülümluk yapanları kötülük yapanları öldüren insanları ıslah etsin ıslah edilecek halleri yoksa Allah Kahhar ismi ile yok etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.

mehmet29

Kayıtlı Kullanıcı
Neşet Ertaş

Gönül Dağı

Gönül dağı yağmur yağmur boran olunca
Akar can özümde sel gizli gizli
Bir tenhada can cananı bulunca
Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy

Dil gizli gizli dil gizli gizli
Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy
Dil gizli gizli dil gizli gizli

Dost elinden gel olmazsa varılmaz
Rızasız bahçenin gülü derilmez
Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez
Gönülden gönüle gider yar oy yar oy yar oy

Yol gizli gizli yol gizli gizli
Gönülden gönüle yar oy yar oy yar oy
Yol gizli gizli yol gizli gizli

Seher vakti garip garip bülbül öterken
Kipriklerin ok yar yar cana batarken
Cümle alem uykusunda yatarken
Kimseler görmeden yar oy yar oy yar oy

Gel gizli gizli gel gizli gizli
Hoyratlar görmeden yar oy yar oy yar oy
Gel gizli gizli gel gizli gizli

Yalan dünya

Hep sen mi ağladın hep sen mi yandın
Bende gülemedim yalan dünyada
Sen beni gönlünce mutlumu sandın
Ömrümü boş yere çalan dünyada

Ah yalan dünyada yalan dünyada
Yalandan yüzüme gülen dünyada

Sen ağladın canım ben ise yandım
Dünyayı gönlümce olacak sandım
Boş yere aldandım boşuna kandım
Rengi gözümde solan dünyada

Bilirim sevdiğim kusurun yoktu
Sana karşı benim hayalim çoktu
Felek bulut oldu üstüme yağdı
Yaşları gözüme dolan dünyada

Ne yemek ne içmek ne tadım kaldı
Garip bülbül gibi feryadım kaldı
Alamadım eyvah muradım kaldı
Ben gidip ellere kalan dünyada

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin fitne fesat kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin.
Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
Allah'ım ülkemize tez zamanda dirlik düzen geçim ve kötülerin cezalarını tez zamanda Sen ver Rabbim Sana havele ediyoruz Sahibimiz Vekilimiz Sensin Rabbim.
Sana tevekkül ettik sana sığındık bütün işlerimizi Sana havele ettik.
Kimsesizlerin gariplerin Kalbi kırıkların sığınağı Sensin bir tek Sen Varsın Rabbim bizleri darda çıkmazda çaresiz Bırakma.Amin

Hasbünallahu ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr. “Allah bize yeter, O ne güzel vekildir, ne güzel yardımcı ve ne güzel dosttur. Bizi bağışlamanı diliyoruz, Ey Rabb’imiz! Dönüş yalnız Sana’dır.â€￾

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Geçmiş yıllara döndümde şu anda sitemizde kimler vardı kimler yoktu ne günlerimiz ne yıllarımız geçti hepsinin ayrı bir yeri vardı sizleri çok özledim kardeşim:(

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
kız çocuğu candır canandır yardir yarendir sevgilidir gerçek sevgilidir aşktır aşk :)
kızımı özledim vaveyla ablası halası teyzesi vs vs :D
kız bebişmi gelcek yoksa :D

Aynen öyle heyecanla beklemektir ;)
Ooo masallahh geldi mi hemen
hemde sizinde kiz masallahh bereketli gelsin hayirli evlat olsun hz fatima gibi olsun insallah :)

Evett geliyo insallah Bizde kizimizi dort gozle bekliyoruz daha 5 ayimiz var :)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Kiz çocuğu baskadir :)

kız çocuğu candır canandır yardir yarendir sevgilidir gerçek sevgilidir aşktır aşk :)

hemde sizinde kiz masallahh bereketli gelsin hayirli evlat olsun hz fatima gibi olsun insallah :)

kız evlat hem anneye hem babaya dost kardeş hatta anne hatta hatta herşeydir.. RABBim SAĞLIKLI huzurlu olmalarını nasip etsin.. herbiri hz FATMA annemiz- gibi olsun inşallah... ama vaveyla kardeşim sorun şuki.. eşin çoookdaha şanslı olacak çooooooooooooook

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

Abi kız babası mı oldunuz.. çok sevindim RABBİM analı-babalı büyütsün.. :)

kız evlat hem anneye hem babaya dost kardeş hatta anne hatta hatta herşeydir.. RABBim SAĞLIKLI huzurlu olmalarını nasip etsin.. herbiri hz FATMA annemiz- gibi olsun inşallah... ama vaveyla kardeşim sorun şuki.. eşin çoookdaha şanslı olacak çooooooooooooook

:a26:............................:a15:

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Abi kız babası mı oldunuz.. çok sevindim RABBİM analı-babalı büyütsün.. :)
Yani teoride öyle ama henüz pratikte değiliz kardeşim yani bekliyoruz ha geldi ha gelicek :) dua et inşallah..Amin inşallah Allah razı olsun kardeşim sağol sağol :) darısı sana diycemde neyse demiycem :D :D :D Rabbim hayırlısı ile isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt