Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Mavci abim başın saolsun RABBİM cennetinde yer ayırmıştır inşALLAH annemize..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
İnna lillahi ve inne ileyhi racîun...
Annemin 04.05.2015 gününde vefatı nedeni ile bizzat gelerek cenaze namazı ve defin işlemine iştirak eden, taziyeye gelen ve telefon ve diğer haberleşme araçlarıyla taziyelerini ileten tüm dost, arkadaş ve yakınlarıma teşekkürlerimi sunarım...
Rabbim cümlemize hayırlı ve uzun ömürler versin, Rabbim razı ve hoşnut olsun inşallah...
İyi ki varsınız...
Selam, SEVGİ ve DUA ile...

Allah rahmet eylesin kardeşim başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet kabri nur ile dolsun Rabbim sabırlar dayanma gücü nasip etsin.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Allah rahmet eylesin kardeşim başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet kabri nur ile dolsun Rabbim sabırlar dayanma gücü nasip etsin.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

Aminnn...
Rabbim razı olsun İnşallah...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
baba evinde son bir hafta :a36:

selamun aleykum kardesim rabbim hayırlara vesile etsin inşallah mutlu huzurlu bir evlilik hayatı versin. eşin senin ademin sen eşinin havvası olursun inşallah hayırlı imanlı evlatlarla taçlandırırsınız inşallah...selametle dua ile..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Annemin 04.05.2015 gününde vefatı nedeni ile bizzat gelerek cenaze namazı ve defin işlemine iştirak eden, taziyeye gelen ve telefon ve diğer haberleşme araçlarıyla taziyelerini ileten tüm dost, arkadaş ve yakınlarıma teşekkürlerimi sunarım...
Rabbim cümlemize hayırlı ve uzun ömürler versin, Rabbim razı ve hoşnut olsun inşallah...
İyi ki varsınız...
Selam, SEVGİ ve DUA ile...
abim
rabbim rahmet eylesin anne dünyadaki tek vazgeçilmez olan degerli varlık demek zamanı geldi vuslatın ....kalanlara sabır versin .. mekanı cennet kabri nurlarla dolsun...
selametle dua ile...

mavci

Yönetici
abim
rabbim rahmet eylesin anne dünyadaki tek vazgeçilmez olan degerli varlık demek zamanı geldi vuslatın ....kalanlara sabır versin .. mekanı cennet kabri nurlarla dolsun...
selametle dua ile...

Dualarınıza can-ı gönülden aminnn...
Rabbim razı olsun İnşallah değerli kardeşim...
Selam ve DUA ile...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
öncelikle cumamız ve miraç kandiliniz mübarek olsun hayırlara vesile olur inşallah...rabbim hepinizden razı olsun bugün sizlerden kendim için değil rabbim nasip ederse dünyaya gelecek olan evladım için dualar bekliyorum.....bu haberi sizlerle paylaşmak istedim rabbim bana tekrar anneliği tattıracak inşallah...rabbim herkese ve bana hayırlı imanlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versinn....selametle dua ile hep aklımdasınız....

mavci

Yönetici
HAYIRLI CUMALAR...
MİRAÇ GECEMİZ Mübarek Olsun...
Selam, SEVGİ ve DUA ile..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
beğenemedim gene :)

Mesaj yazan herkese teşekkürler :)

mavci

Yönetici
selamun aleykum
öncelikle cumamız ve miraç kandiliniz mübarek olsun hayırlara vesile olur inşallah...rabbim hepinizden razı olsun bugün sizlerden kendim için değil rabbim nasip ederse dünyaya gelecek olan evladım için dualar bekliyorum.....bu haberi sizlerle paylaşmak istedim rabbim bana tekrar anneliği tattıracak inşallah...rabbim herkese ve bana hayırlı imanlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar versinn....selametle dua ile hep aklımdasınız....

Ve Aleykumselam kardeşim...
Rabbim sizlere ve dünyaya yeni teşrif edecek misafirimize sağlık, huzur ve kolaylıklar versin inşallah...
Her iki dünyada da mutluluk ve saadet nasip etsin Rabbimiz inşallah...
İNŞİRAH okudum kardeşim...
Selam ve DUA ile..

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
(Kendilerine bir iyilik dokununca, “Bu Allah’tan” derler, başlarına bir kötülük gelince de “Bu senin yüzünden” derler. “Küllün min indillah” [Hepsi Allah’tandır] de!) [Nisa 78]

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilesiniz ki öldürseniz şehadettir. Sürgün etseniz hicrettir. Hapsetseniz halvettir. Elhamdülillah der geçeriz.
Zulüm Devam Etmez

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
“Her kim zulüm kılıcını çekerse, günün birinde zalimlerin kılıcı altında can verir.”
Abdurrahman Câmi

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum

CANIM.. güzel yürekli kardeşim ne kadar sevindim anlatamam... rabbim hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. dualarımız seninle

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sizlere ve dünyaya yeni teşrif edecek misafirimize sağlık, huzur ve kolaylıklar versin inşallah...
Her iki dünyada da mutluluk ve saadet nasip etsin Rabbimiz inşallah...
İNŞİRAH okudum kardeşim...
Selam ve DUA ile..

Allah razı olsun abimm....

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum mavci abimz..
Basiniz sagolsun. Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun insaAllah. Rabbim geride kalanlara buyuk sabirlar versin..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum tsunami kardesim..
Guzel haberine cok sevindim..
Rabbim hayirlisiyla saglikla kucagina almayi nasip etsin..

mavci

Yönetici
Selamun aleykum mavci abimz..
Basiniz sagolsun. Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun insaAllah. Rabbim geride kalanlara buyuk sabirlar versin..

Aminnn...
Rabbim cümlemize merhametiyle muamele etsin inşallah...
Rabbim cümlemize sağlık, huzur ve mutluluk dolu hayırlı ve güzel ömürler nasip etsin inşallah...
Selam ve DUA ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt