Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
daha biz vuslatı göremedik kamer o yuzden amiiiinnn deyimm :)
evlendin kocaman adam oldun bırak şu işleri yahu :D :D neyse Beşiktaş ayda yılda böyle bi ön plana cıktı tadını çıkar zira uzun süremicek :p

Allah tez zamanda kavuştursun kardeşim inşallah :)
Hehe sorma sorma büyüdüm lakin Beşiktaşlı olmanın yaşı yoktur :p
Bilemem sezon sonunda da bi görüşelim :D :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
tok sanız bile buna hayır diyeceğinizi zannetmiyorum :)

:a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37::a37:

1375740_868813623162725_1128255632549091206_n.jpg

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
recep abi sizin stat yok ya şimdi bizim konya nın stadında oynayacak mışsınız heralde :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
biz de karşı takımın tirübünlerinde olacağız :p :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
recep abi beşiktaşlı değil mi ?
tamam bizde trabzonluyuk :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
offf klasik galatalısın işte! her türlü takıma yönelebilen :D

neyseki ben sadece FENERBAHCEliyim :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Dusmanimin düşmanı dostumdur :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Tabii goruseliim kamer nasilsa sezon sonuna da kalmaz dusmeniz :D :D

tabi tabi oynadığımız futbola da bi bak hele :) Beşiktaşıma maşallah:D
recep abi sizin stat yok ya şimdi bizim konya nın stadında oynayacak mışsınız heralde :D
evet ibra orda oynadık dünkü maçı gs maçı da belki orda ama akıllı ol yokluğumu aratma git Bjk me destek ol köstek olma :D ama ne diyeyim stat on numaraymış belki de bizim taraftarlar vardır diye öyledir he ibra :D
biz de karşı takımın tirübünlerinde olacağız :p :D
Akıllı ol ibra gelmiyim yanına :D
recep abi beşiktaşlı değil mi ?
tamam bizde trabzonluyuk :D
gördük trabizonu da puhhaha :D :D Beşiktaşlıyım çok şükür :)
Dusmanimin düşmanı dostumdur :D
son sözü bu oldu :D :D

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Geçen sene Eylül'den beridir kafamdan ölüm ve intihar düşünceleri eksik olmuyor.
Allah'a inancım olmasaydı şuan beni kimse tutamazdı, direkt intihar ederdim, vakit kaybetmeden.
Ama çaresizce ölümü bekliyorum. Her saniye bana ağır geliyor.

gülüm neyin var.tatlı minişim.hayat hep zor ama yaşamak her an şükretmeye fırsatın olması güzel duygu.unutma minik meleğim her gecenin bir sabahı vardır.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Dostum diyebileceğim kimse yok.
Kimseyle uyuşamıyorum. Çoğu insan bana saçma geliyor, ben de çoğu insana saçma geliyorum.
Yaşıtlarım çok çocuksu, büyüklerim beni ciddiye almıyor.

Eskiden en azından bilgisayarım, internetim, internette girdiğim siteler, o sitelerdeki arkadaşlarım diyordum ve beni mutlu ediyordu. Şimdi internette sadece araştırma yapmak eğlenceli geliyor, onun dışındaki herkes yine çocuksu.

İnternette 23-24 yaşında olduğunu söyleyen insanların yarısına inanamıyorum. Çünkü aynen yaşıtlarım gibi davranıyor.

Başkalarının derdi neden hep daha büyük sayılır? Neden her insan kendi derdini en büyük görür? Neden küçüklerin büyük dertleri olmadığına inanılır?

Küçük dertleri büyütür, büyük dertleri küçük gösterirsiniz. Sizi anlamıyorum. Ben bu dünyada kimseyi anlayamıyorum.

Yaşım neden bir dert, bir eksik veya sorun olarak görülür anlamıyorum ki.

canım senin yaşın bir dert olamaz meleğim.bak gülüm burada uzun süredir varım.ablalarımızı,abilerimizi,kardeşlerimizi,kaybettik,depremler yaşadık.bebeklerimiz öldü,bebeklerimiz(meleklerimiz)doğdu.evlenenler oldu ,ayrılanlar oldu,ağladıkta güldükte,nefsimizede yenildik,şeytanada yenildik,şeytanıda nefsimizide yendik.çünkü biz kuluz ve aciziz.hangimiz ölümü düşünmedik.meleğim bak ben küçüklüğümden bu yana hep çocuk gibiydim halada öyleyim.bir kedi,köpek görsem çocuk görsem koşa koşa giderdim.dalga geçerlerdi büyü diye.ama bu bendim.yeri geldi ciddi olacağız ,yeri gelecek çocuk olacağız.yeri gelecek gülecek ,yeri gelecek ağlayacağız.kuluz ,aciziz ve buyuz.sınavlar olacak,kimi sevecek ,kimi nefrt edecek,kimi canım derken ,şuna bak diye dalga geceçek.kimi çok ciddi dururken seni çok sevecek .ee hayat,sınavlar kuzum.sen sen ol mutlu ol.sen kalbini yüreğine ALLAHA çevir.RABBİM de beni ylnız bırakma beni,nefsimle yalnız bırakma de meleğim.ki sen hep diyorsun.ben senle gurur duyuyorum birtanem bunuda unutma.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt