Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl mutluyum yaaaa nasıl.. erkan abim allah bin kere razı olsun senden.. neyse ne sormayacam.. ama yarım kalmıştım acımıştı içim çoooook özlemiştim herkesi çok.. ailemi çok özlemiştim iyiki burdayız yeniden....
dünden beri bayramsevinci var sanki içimde bilen bilmeyen herkese sitemiz açılmış diyorum...
eee hadi BİSMİLLAH... ALLAHIN SELAMI üzerinize olsun kardeşlerim

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Şu mübarek Ramazan ayına yaklaşırken sitenin açılmış olması çok mutluluk verici.. Allah razı olsun erkan abi :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Erkek adam sevdiğine ahirette bile hesap ödetmez..

Bu söz tehlikeli degil mi ? Facede biri paylasmis yaklasik iki bin kisi begen mis ben tepki gosterdim ki % 100 eminim hala size sorayim dedim cok mu ince dusunuyorum biride soyle demis

Aslında, dünya hayatında sevdigini "yarın hesap var " deyip nefsinden esirger böylece ona da vebal yüklemez aşk elele parklarda dolaşmak deil ebedi bi hayatın yükünü bu dünyadayken omuzlamaktır gibi bişi denilmiş kanımca.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel Bakan Güzel Görür, Güzel Gören Güzel Düşünür, Güzel Düşünen Hayattan Lezzet Alır..! Ebedi hayatı düşünen her insan sevdiiğinin ahirette acı cekmesini istemez. bu yuzden yazılmıs bır paylaşım. Tenkit nazarıyla bakıldıktan sonra en ufak şeyden bile tenkit edilebilir. Bir seye nasıl baktıgın degıl nereden baktıgın onemlidir...

Biride böyle demiş

Kii facede hep boyle paylasimlar ve hep ayni cevaplar bakis acisi o zaman butun sozler tehlikesiz

mir_erhan

Moderator
Haklısın ibra kardesim
Onlara Bakara süresinin 48. Ayet mealini göster.

"Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. "

Sanırım. Birde bakara 153 olması lazım ordada aynısını belirtiyor Rabbimiz

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Benide engellemişler zaten :) ama bir türlü onlarin gorebildigi gibi goremedim erhan abi biz ALLAH ın helal kildigini haram kilacak degiliz ama aydinlanmak istiyorum yanlissam ozur dileyryim dahada aklimin ermedigi zaman karismayim.

Ama şu bir gercek normal seyler anormal anormal seyler normal gibi benim hayatimdada oyle :(((

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
haydin namaza

haydin fellaha

Ankara için sabah namazı...

ya rabbi,
rahmetin sığınağımdır...
rahmet eyle...​

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamun aleyküm

Site eski haline dönmüş emeği geçenlerden ALLAH razı olsun..

Özlediğim kardeşlerimi yeniden görmek işterim..

berat05

Yönetici
ve aleykümselam ve rahmetulllahi ve berakatuhu

Burası gönül sofralarının kurulduğu bir yer..

Nasıl sevilmez , özlenmez ki....

Elhamdülillah[

mir_erhan

Moderator
Benide engellemişler zaten :) ama bir türlü onlarin gorebildigi gibi goremedim erhan abi biz ALLAH ın helal kildigini haram kilacak degiliz ama aydinlanmak istiyorum yanlissam ozur dileyryim dahada aklimin ermedigi zaman karismayim.

Ama şu bir gercek normal seyler anormal anormal seyler normal gibi benim hayatimdada oyle :(((

Sevgili kardeşim normal iken anormal olan şeyler nedir.
paylaşıp konuşalım. belki bizimde yanlışlarımız varsa ya da anormallikler ,
düzeltiriz enazından

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Çok şükür yeniden birlikte olmak......

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt