Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (1 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Sözüm söz deyip övünme,
Özüm öz deyip övünme,
İşim düz deyip övünme,
Çark tersine döner birgün....

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Bâd-ı sabâ sana bir ifâdem var,
Götür bu nâmemi dildâre söyle.

Dahi sabretmeye kalmadı mecâl,
Götür de yüz be yüz izhâre söyle.

Bâd-ı sabâ yürü yâr vatanına,
Yüz sür likâbına düş dâmenine.

Reddeylemek düşmez onun şânına,
Eylesin derdime bir çâre söyle.
Bilir bâd-ı sabâ gam vatanlıyım,
Gönlü gözü me‟lûl kârubanlıyım.

Ciğeri hûn olmuş çeşm-i kanlıyım,
Elverir hasretlik hünkâre söyle...

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
[h=5]ALLAH'a Çağıran, Salih Amel İşleyen Ve ' Kuşkuşuz Ben Müslümanlardanım ' Diyenden Daha Güzel Sözlü Kimdir ?

- Fûssilet Suresi / 33.Ayet -
[/h]

berat05

Yönetici
Selam olsun ...

Yüreklere dost olarak kazınanlara..... CAN'
at-resimleri.jpg
dan dostlara

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Nedendir bilinmez ama iki gündür hep duamda sifa diyince Cahide kardesimiz aklıma geliyor rabbim hayirli şifalar versin tüm hastalarada ins

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

«Subhenallahi ve’l-hamdulillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber ve la havle ve la kuvvete ilah billahil aliyyil azim »

Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etûbu ileyh tevbete abdin
Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etûbu ileyh tevbete abdin

"Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil'ükadü, vetenfericü bihil'kürabü, ve tükdâ bihil'havâicü, ve tünâlü bihir'regâibü, ve hüsnül'havâtimi, ve yüsteskal'ğamâmü bivechihil' kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ'lûmin lek."

Rabbim, Rahman ve Rahimsin !
Kadir ve Keremsin !
Hayirlarinin hepsini istiyorum,
Yarattigin bütün serlerdende sana siginiyorum !
Iki cihanda mahcub etme Rabbim.
Kalbimdekilerini bana nasip et Ya Zel Celali Vel Ikram.
Süphesiz ki sen, kimsenin umudunu kesmezsin ve senden baska hiçkimsenin vermeye asla gücü yetmez Ya Mûcib !
Ne olur duami kabul eyle Rabbim ! Lâ Ilahe Illa Allah, Muhammed Rasulallah !

آمين

leyla-1

Altın Üye

«Subhenallahi ve’l-hamdulillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber ve la havle ve la kuvvete ilah billahil aliyyil azim »

"Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil'ükadü, vetenfericü bihil'kürabü, ve tükdâ bihil'havâicü, ve tünâlü bihir'regâibü, ve hüsnül'havâtimi, ve yüsteskal'ğamâmü bivechihil' kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ'lûmin lek."

Rabbim, Rahman ve Rahimsin !
Kadir ve Keremsin !
Hayirlarinin hepsini istiyorum,
Yarattigin bütün serlerdende sana siginiyorum !
Iki cihanda mahcub etme Rabbim.
Kalbimdekilerini bana nasip et Ya Zel Celali Vel Ikram.
Süphesiz ki sen, kimsenin umudunu kesmezsin ve senden baska hiçkimsenin vermeye asla gücü yetmez Ya Mûcib !
Ne olur duami kabul eyle Rabbim ! Lâ Ilahe Illa Allah, Muhammed Rasulallah !

آمين

Amin Amin Amin
Allah razı olsun canım Allah kabul etsin Allah hakkınızda ne hayırlı ve güzelini nasip etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Nedendir bilinmez ama iki gündür hep duamda sifa diyince Cahide kardesimiz aklıma geliyor rabbim hayirli şifalar versin tüm hastalarada ins

Canım benim hep öyle zaten Allah küçük Cahidemize tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin inşallah. Allah yar ve yardımcıları olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
leyla abla, zümra abla ve erhan abiii yeni renkleriniz hayırlı olsuunn :))

Allah razı olsun canım benim hadi gittin geldin Leyla ablanla görüşmeden sağlık olsun. Canım yanlış anlama banlanmak için bahene gerekti yoksa seni nasıl banlayacaktım tatlım ya:) Sen çok özelsin sakın unutma kalbi gönlü güzel kardeşim Allah senin her zaman o güzel kalbine göre versin:)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Şükür be can nasılsın:)

iyiyim can napıyım denizin keyfini çıkardım geldimm :)) sen nasılsın :)

Allah razı olsun canım benim hadi gittin geldin Leyla ablanla görüşmeden sağlık olsun. Canım yanlış anlama banlanmak için bahene gerekti yoksa seni nasıl banlayacaktım tatlım ya:) Sen çok özelsin sakın unutma kalbi gönlü güzel kardeşim Allah senin her zaman o güzel kalbine göre versin:)

ablam ailemle gidince malum sıkıntı :)

biliyorum canım ablam Allah razı olsun duygularımız karşılıklı :))

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt