Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Allahım c.c !!! Sana binlerce kez hamdu senalar olsun,bırakmadın elimi,düşüyorum derken tuttun kaldırdın beni... sana ne kadar secde etsem azdır,yetmez... içimdeki garip mutluluğu tarif edemem... :)
an itibariyle GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÇEVİRMENLİK BÖLÜNÜ kazanmış bulunuyorum rabbimin izniyle...
elhamdülillah ala külli hal... sabrımın çiçeklerini toplamaya başladım,gerisi de gelecek biliyorum,rabbimin lütfu çoook büyük !!!
çok şükür ya rabbim,çok şükür,çok şükür...
B)B)B)

TEBRİKLER Kardeşim...
HAYIRLI CUMALAR...
Sağlık, huzur ve mutluluğumuz daim olsun inşallah...
Selam, SEVGİ ve DUA ile...

Zindanda_Mahkum

Kayıtlı Kullanıcı
26342_10151606320243248_461202895_n.png

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım c.c !!! Sana binlerce kez hamdu senalar olsun,bırakmadın elimi,düşüyorum derken tuttun kaldırdın beni... sana ne kadar secde etsem azdır,yetmez... içimdeki garip mutluluğu tarif edemem... :)
an itibariyle GİRESUN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÇEVİRMENLİK BÖLÜNÜ kazanmış bulunuyorum rabbimin izniyle...
elhamdülillah ala külli hal... sabrımın çiçeklerini toplamaya başladım,gerisi de gelecek biliyorum,rabbimin lütfu çoook büyük !!!
B)B)B)

Maşallah kardeşim..Hayırlara vesile olsun inşallah..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
sustu herşey.. en çok yüreğim..
keşkelerimi aldım sırtıma hep taşınacak kambur gibi..
belki affedersinde.. biraz hafifler yüküm.. hafifletirmisin... ???

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Galiba kendimizi hz.İbrahim zannediyoruz.
Bu kadar günah işleyip, ateşin bizi yakmayacağına
inandığımıza göre...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah kardeşim sizleri böyle keyifli görmek bizleri de keyiflendiriyor..Rabbim huzurunuzu,neşenizi daim etsin inşallah..Cumanız Mübarek olsun

:a11: uzuuunnn zamandır bu kadar keyifli olmamıştım şükürler olsun rabbime...duana yürekten aminn kardeşim :)
mutluluğumuzdan mutluluk duyan siz değerli kardeşlerime kucak dolusu selam ve sevgiler...
cuma bayramımız mübarek olsun B)B)B)

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
CUMA DUAMIZ OLSUN....
Ya Rabbi gözümüzden gözyasini, gönlümüzden selamini, dilimizden birbirimize ettigimiz duayi alma.
Hic bir zaman bizi birbirimizle imtihan etme.
Aramizdaki uhuvvet ve muhabbeti arttir.
Kalbimizi su izandan, agzimizi giybetten, nazarimizdan tenkidi arindir.

Ya Rabbi canimizi birer uyum kahramani olarak al.
Bizi sahabe kardesligi gibi bir kardeslikte sereflendir.
Birlikten beraberlikten dogacak Rahmet ve Feyzinden mahrum kalmaktan sana siginiriz Rabbim.

Cennetin en yüksek tepesinde, dostlarimizla ve Senin has dostlarinla beraber HABIBININ (s.a.v) yaninda hasr ve nesreyle Rabbim.
Ya Rabbi, yanlis yaptirma, hata ettirme, kusurlarimi hizmetin önüne gecirme Rabbim.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)

çook sevindim hayırlı olsun caann günün güzel haberini senden aldık :))

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
bazen sinirini başka insanlardan çıkarırsın sonra böyle vicdanın kıvranır durur :/

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)

Selamun aleykum canim guzel haberini yeni gordum rabbim hakkinda hayirli eylesin her serde bir hayir vardir yeterki sabredelim duamizi ayni hevesle devamli edelim rabbim yurekten acilan elleri bos birakmaz kapisinda rizasi dahilinde istemesini bilen kullarinida bos cevirmez mukafatin buymus hamdu senalar olsun.
Derdimin dermani derdin icinde
Canimin gulu guller icinde
Huzuru bulurum sabrin icinde
Cok sukur benim yaradanim var......

Not......karadeniz usaguna selam olsun ......

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar
uzun zamandır gırmeyınce gene epey bir konu paylasmıs bulundum
umarım istifade edilir forumu cok sessiz gördüm uzun zamandır açııp bakmıyordum epey bir değişmi hatta
neyse ben gene kaçar.. sadece uzun bir zamandan sonra gene küçük bi paylaşım yapmak istedim :)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
çook sevindim hayırlı olsun caann günün güzel haberini senden aldık :))

sağol canım allah razı olsun,bayram havası vardı bu gün bende,ee sizlerlede paylaşmadan olmazdı :)

Selamun aleykum canim guzel haberini yeni gordum rabbim hakkinda hayirli eylesin her serde bir hayir vardir yeterki sabredelim duamizi ayni hevesle devamli edelim rabbim yurekten acilan elleri bos birakmaz kapisinda rizasi dahilinde istemesini bilen kullarinida bos cevirmez mukafatin buymus hamdu senalar olsun.
Derdimin dermani derdin icinde
Canimin gulu guller icinde
Huzuru bulurum sabrin icinde
Cok sukur benim yaradanim var......

Not......karadeniz usaguna selam olsun ......

nuray'ım rabbimin lütfu o kadar büyükmüş ki bunu birkez daha anladım.biz yeterki sabredelim ona yönelelim.sabrımın meyveleri bunlar elhamdülillah ala külli hal...

selamını uşaklara iletirim :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
EN GÜZEL DUA; başkasının haberi olmadan edilendir.

(Adınızın bugün çok anılması dileğiyle)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt