Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi bütün üyeler kitap okumaya (1 Kullanıcı)

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Bana kitap önerebilecek aarkadaşlar var mı?? Ne okumamı öneriyorsunuz?

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Haydi islamiyet.gen.tr ailesi kitap okumaya davet ediyorum sizleri..bundan sonra bu saatlerde islamiyet.gen.tr aileesi olarak kitap okuyacağız..Duyanlar duymayanlara görenler görmeyenlere haber versin..okuma saatimiz başlamak üzre :D

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Her akşam 21:00 - 22:00 saatleri arasında kitap okuyoruz.. Okumayan kalmasın haydi arkadaşlar ablalarım abilerim kardeşlerim..Kitap okumaya başlıyoruz...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Bana kitap önerebilecek aarkadaşlar var mı?? Ne okumamı öneriyorsunuz?

selamun aleyküm kardeşim istediğin kitabı başucu kitabınız varmı adlı konudan öğrenebilirsin orada önerilen kitaplar liste halinde var.benim enson okuduğum ve önerebileceğim kitap YUSUF SÖNMEZ 'in '' MUSİBETLER NE SÖYLER'' adlı kitabı....

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim istediğin kitabı başucu kitabınız varmı adlı konudan öğrenebilirsin orada önerilen kitaplar liste halinde var.benim enson okuduğum ve önerebileceğim kitap YUSUF SÖNMEZ 'in '' MUSİBETLER NE SÖYLER'' adlı kitabı....

Aleyküm selam can..Kitap önerisi için teşekkür ederim..Allah razı olsun..

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
ben dün bir kitap alşdım düzceli mehmet halit ertuğrulun kitabı yaşanmış olaydan alıntı bir gönül şahlanışı dün başladım dediğiniz saatlerde okuyordum yani bakalım yorumlar çok güzel yazarla ilgili

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt