Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haydi bütün üyeler kitap okumaya (1 Kullanıcı)

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Haydi bakalım arkadaşlar sizlere yepyeni bir oyun.. Evet bu oyun hepsinden çok farklı olacak.. Herkes sectiği bir üyeye kitap önersin ve bu kitabı gün belirleyerek o gün ve saatte bitrmeye çalşsın..bakalım kimler çok kitap okuyor kimler az belli olacak..vaktinde bitiremeyene ceza var :) Haydi başlıyorum ben..

Kalbun_kesir Olgun İnsalık ve Görgü Kuralları (Ragıp Güzel'in) kitabını okumanı tavsiye ediyorum..eğer okuduysan kendin başka bir kitap seçebilrsin :)

Haydi İslamiyet.gen.tr Ailesi'nin Değerli Tüm Üyeleri...
Bu Güzel, faydalı Uygulamada Yer Almak İsteyenler Sizleri Bekliyoruz..

Uygulama Şu Şekilde:

1. Her bir üye, seçtiği diğer bir üyeye kitap tavsiye ediyor..
Ya da elinde olan herhangi bir kitap da olabilir bu..
2. Seçilen üye, okumak istediği eserin adını ve kaç sayfa olduğunu söylüyor. Sayfa sayısını değerlendirip gün belirliyoruz..
3. Belirlenen o güne kadar, okuduğumuz kitabı bitiriyoruz ve faydalanıyoruz inşaAllah..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleykum ve rahmetullah canım..
Faydamıza olacak, güzel bir uygulama amaa katılabilir miyim, yetişebilir mi bilemiyorum..:a32:
Arkadaşlarla haftada bir kitap bitirme gayretindeyiz.. Bakalım, hayırlısı..
Okuduğum çook kitap var.. Şu an ''Aşkın Ev Hali'' adlı eseri okuyorum. Yeni başladım. İki üç sayfa oldu..
O zaman belirli gün ve tarih verilsin, o zamana kadar bitirelim..
Kitabın sayfasına göre zaman belirleyip bu faydalı uygulamayı başlatabiliriz..
Tamam bana uyar, ben varım..
Kişiye bir kitap tavsiye ediyoruz. İsterse okuyor, isterse elindeki başka bir eseri okuyor..
Sayfa sayısına göre zaman belirliyoruz ve başlıyoruz.. Bu şekilde oluyor değil mi?

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamu aleykum ve rahmetullah canım..
Faydamıza olacak, güzel bir uygulama amaa katılabilir miyim, yetişebilir mi bilemiyorum..:a32:
Arkadaşlarla haftada bir kitap bitirme gayretindeyiz.. Bakalım, hayırlısı..
Okuduğum çook kitap var.. Şu an ''Aşkın Ev Hali'' adlı eseri okuyorum. Yeni başladım. İki üç sayfa oldu..
O zaman belirli gün ve tarih verilsin, o zamana kadar bitirelim..
Kitabın sayfasına göre zaman belirleyip bu faydalı uygulamayı başlatabiliriz..
Tamam bana uyar, ben varım..
Kişiye bir kitap tavsiye ediyoruz. İsterse okuyor, isterse elindeki başka bir eseri okuyor..
Sayfa sayısına göre zaman belirliyoruz ve başlıyoruz.. Bu şekilde oluyor değil mi?

Aleyküm Selam Kalbun_kesir.. Evet aynen dediğiniz gibi oluyor.. Yalnız kişi okuduğu kitabın ismini yazarsa sevinirim..kim hangi kitabı okumuş belli olmuş olur..

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı

HAYDİİ ARKADAŞLAR KİİTAP OKUMAYA..HERKESİ KİİTAP OKUMAYA DAVET EDİİYORUM..

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
KİİTAP OKUMAYAN KALMASIN!! BÜTÜN ÜYELERİMİZİ BU FORUMA DAVET EDİİYORUM..HERKES KİİTAP OKUSUN..OKUMAYAN KALMASIN..HAYDİİ HEP BİİRLİİKTE EL ELE VERELİİM..VE BU SAYEDE KİTAP OKUMA ALIŞŞKANLIĞI KAZANALIM..

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşimle hak sohbeti adlı bir kitap okudum z.erol yazarı eski bir kitap ama çok güzel tavsiye ederim buket zeynep kardeşime okursa şayewt beğeneceğinden eminim

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı

Uygulama Şu Şekilde:

2. Seçilen üye, okumak istediği eserin adını ve kaç sayfa olduğunu söylüyor. Sayfa sayısını değerlendirip gün belirliyoruz..
3. Belirlenen o güne kadar, okuduğumuz kitabı bitiriyoruz ve faydalanıyoruz inşaAllah..

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı

Uygulama Şu Şekilde:

teşekkür ederim canım .çok güzel anlattın. ALLAH RAZI OLSUN.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Aşkın Ev Hali........ 208 sayfa..
Zamanını belirle kardeşim :)

Ben de Hicran'a bir kitap tavsiye ediyorum..
Ona verdiğiklermden biri.. Hala okumamışsa, ''Yaşam Bir Avuç Gül Bir Tutam Diken'' - Yavuz Bahadıroğlu..

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze=3]aşkın ev hali........ 208 sayfa..

ben de hicran'a bir kitap tavsiye ediyorum..
Ona verdiğiklermden biri.. Hala okumamışsa, ''yaşam bir avuç gül bir tutam diken'' - yavuz bahadıroğlu..
[/sıze]
kim ben mi okuyacağım. Bende o kitap yok. Bulrsam alacağım hftya cumayaa btiririm

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
ben şimdilik seyirci kalayım ama güzel konu:)

Allah cc yardımcınız olsun :)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum yine cok yararli bir calisma baslatilmis masallah boyle giderse yilin sitesi secilecegiz insallah ;).... simdilik takipteyim ilerde bende katilacagim insallah..selametle dua ile...

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum yine cok yararli bir calisma baslatilmis masallah boyle giderse yilin sitesi secilecegiz insallah ;).... simdilik takipteyim ilerde bende katilacagim insallah..selametle dua ile...

Teşekkür ederim. İnşh en kısa zamanda aramzda görmek ümidi ile.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
kim ben mi okuyacağım. Bende o kitap yok. Bulrsam alacağım hftya cumayaa btiririm

Yok canım sen bana kitap tavsiyesinde bulundun ya, süresini de sen belirlemeyecek misin?
Ben Hicran'a tavsiye ettim.. Ama güzel kitaptı.. Herkes okusun, okuyalım...

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı
Yok canım sen bana kitap tavsiyesinde bulundun ya, süresini de sen belirlemeyecek misin?
Ben Hicran'a tavsiye ettim.. Ama güzel kitaptı.. Herkes okusun, okuyalım...

Tamam canım şmdi oldu.. Evet canım haftaya cumaya kadar süre veriyorum..çok güzel bir kitap..kitapcılarda bulabilrsin.Nt mağazaları varsa ordan da alabilirsin ..eğer okuduysan kndin bşka bir kitap secebilirsin..sevgilerle..

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Aşkın Ev Hali........ 208 sayfa..

Ben de Hicran'a bir kitap tavsiye ediyorum..
Ona verdiğiklermden biri.. Hala okumamışsa, ''Yaşam Bir Avuç Gül Bir Tutam Diken'' - Yavuz Bahadıroğlu..

sıradaki okuyacağım kitap o canım MUSİBETLER NE SÖYLER bitti.arkasından senai demircinin CANLA BAĞIŞLA başladım.şimdi YAŞAM BİR AVUÇ GÜL BİR TUTAM DİKEN başlayacağım inşallah... bi sürü kitap aldım okumak için can atıyorum dersten kalan zamanlara sığdırmaya çalışıyorum.kitap tavsiyelerinizide bekliyorum...

deniz14

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt