Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hayal Evi:) (3 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
hiçbiriniz üzülmeyin ben hepimiz için dua etcem inşallah daha güzle evlerimiz olur bu dünyada degil ahiretimiz böyle olsun inşallah
dargınlık yok:)
<<B)>>

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
İnşallah...

İnşallah...

hiçbiriniz üzülmeyin ben hepimiz için dua etcem inşallah daha güzle evlerimiz olur bu dünyada degil ahiretimiz böyle olsun inşallah
dargınlık yok:)
<<B)>>

Rasülullah (sav) buyurdular ki :
"Hz. Musa (as) Rabbine sordu:"derece itibariylecennet ehlinin endüşüğü nasıldır?"
Rab Teala buyurdu:"O,cennet ehli cennete dahil edildikten sonra gelecek bir adamdır ki kendisine "cennete gir!"denilir.
Adam ;"ey Rabbim nasıl gireyim.Herkes yerlerine yerleşti,mekanlarını tuttu!"der.
Ona şöyle denilir"Sana dünya meliklerinden birinin mülkü kadar mülk verilmesine razımısın?"
"Rabbim,razıyım!" der.
Rab Teala:"Sana bu verilmiştir.Onun misli,onun misli,onun misli,onun misli de.
"Adam beşincide:"Ey Rabbim razı oldum (yeter)!" der.
Rab Teala:"Bu sana verildi,on misli daha verildi.Ayrıca gönlün her ne isterse,gözün neden zevk alırsa,sana hep verilmiştir!"buyurur.
Adam:"Rabbim razı oldum(yeter) der.
(Hz. Musa sormaya devam eder)...Ta derecesi en üstün olan nasıldır?
"İşte irade ettiklerim bunlardı .Onların keramet fidanlarını kendi elimde diktim ve üzerlerine mühür vurdum.Onlara hazırladığımı,ne bir göz görmüş ne bir kulak işitmiştir,hiçbir beşer kalbinede zuhur etmemiştir." (Müslim)

nmanz2mc1.jpg

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm DAMLA kardeşim banada bir ev hediye et içi huzur dolu etrafı yemyeşil bütün yorgunluğumu umutsuzluğumu acılarımı içine kabul etmeyen bir ev sadece ben ve çocuklarım:A

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

ev isteyen herkese bedava ev ALLAH CC herkese hayırlı evler nasib etsin

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
çok güzeşmiş gültanem bende isterim böyle bir ev

Canım nurum benim. Biz kahverengiyi ve dağ evlerini çok severmişiz:evet...Ondan bunu seçmiştim can nur damlam benim.Olsun bu bizim ev gerçekten;).Can kardeşim, dualarımızdaydın..Yengemin sana çok çok selamları var bu arada, yanımda şimdi:) Senin için dua ettik can..Nasıl geçti sınavın? İnşallah çok güzel geçmiştir nur damlası..Hayırlı haberlerini bekleyeceğim inşallah..Rabbimizin yardımı ve rahmeti her zaman seninle olsun, hayatının her alanında muvaffak eylesin seni inşallah can damlam..En Emin'e emanetim, emanet ettiğime de, ettiğim dualarımdasın inşallah..Baki muhabbetle can..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Aliye kardeşimizin sunduğu ev müthiş güzel...
Ben de ÇİÇEKLİ olsun diye...
Sizlere hediyem...
:evet
emirgan7dv2.jpg

Selamün Aleyküm Değerli Abimiz:) Beğendiğinize sevindim..Çok teşekkür ederim..Ama sizinkisi çok daha güzel..Allah c.c razı olsun inşallah..Rabbimize emanet olunuz..Baki Selam ve Dualar ile..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Canım nurum benim. Biz kahverengiyi ve dağ evlerini çok severmişiz:evet...Ondan bunu seçmiştim can nur damlam benim.Olsun bu bizim ev gerçekten;).Can kardeşim, dualarımızdaydın..Yengemin sana çok çok selamları var bu arada, yanımda şimdi:) Senin için dua ettik can..Nasıl geçti sınavın? İnşallah çok güzel geçmiştir nur damlası..Hayırlı haberlerini bekleyeceğim inşallah..Rabbimizin yardımı ve rahmeti her zaman seninle olsun, hayatının her alanında muvaffak eylesin seni inşallah can damlam..En Emin'e emanetim, emanet ettiğime de, ettiğim dualarımdasın inşallah..Baki muhabbetle can.

gültanem çok güzel şeçmişsin aleykum selam gültanem bende yengene selam yolluyorum bu arada sınavım güzel geçti dualarınızın sayesinde ama son direksiyon sınavım kaldı ondan da hocamız sen geçersin diyor inşallah geçerim rabbim yardımcımız olsun gültanem bu arada şuan ablamın msn açık oldugu için açamıyorum çogu zaman dersler bitti bu akşam olucam inşallah gültanem sende olursan konuşuruz inşallah güzel duaların için rabbim razı olsun... gültanem bizim şimcik misafirler gelicek inşallah akşam msn olucam...
rabbimize emanetsin inşallah ablacım
selam dua ve muhabbetle
<<B)>>

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
gültanem çok güzel şeçmişsin aleykum selam gültanem bende yengene selam yolluyorum bu arada sınavım güzel geçti dualarınızın sayesinde ama son direksiyon sınavım kaldı ondan da hocamız sen geçersin diyor inşallah geçerim rabbim yardımcımız olsun gültanem bu arada şuan ablamın msn açık oldugu için açamıyorum çogu zaman dersler bitti bu akşam olucam inşallah gültanem sende olursan konuşuruz inşallah güzel duaların için rabbim razı olsun... gültanem bizim şimcik misafirler gelicek inşallah akşam msn olucam...
rabbimize emanetsin inşallah ablacım
selam dua ve muhabbetle
<<B)>>

Tamam can nur damlam benim:) Çok sevindim gerçekten güzel geçtiğine..Hamd olsun nur damlası..İnanıyorum ki direksiyonu da başaracaksın inşallah..Dualarımız hep seninle...Bu akşam müsait olacağım inşallah can damlası..Konuşuruz inşallah..Sen de En Emin'e emanetimsin..Baki dualar ve muhabbetle kal inşallah..B)B)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam can nur damlam benim:) Çok sevindim gerçekten güzel geçtiğine..Hamd olsun nur damlası..İnanıyorum ki direksiyonu da başaracaksın inşallah..Dualarımız hep seninle...Bu akşam müsait olacağım inşallah can damlası..Konuşuruz inşallah..Sen de En Emin'e emanetimsin..Baki dualar ve muhabbetle kal inşallah..

inşallah ablacım başarıcam :) babamlara fazla bilmişlik taslıyorum ama bilmiyorum nasıl olcak..inşallah ablacım konuşuruzB)
rabbimize emanetsin inşallah gültanem
selam dua ve muhabbetle
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt