Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hastalık Allah’ın Hediyesidir... (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
300119_166362776854360_506329715_n.jpg

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hastalık bazılara ehemmiyetli bir definedir, gayet kıymettar bir hediye-i İlâhiyedir. Her hasta, kendi hastalığını o neviden tasavvur edebilir.
13.Deva Hastalar Risalesi

mavci

Yönetici
Hastalık bazılara ehemmiyetli bir definedir, gayet kıymettar bir hediye-i İlâhiyedir. Her hasta, kendi hastalığını o neviden tasavvur edebilir.
13.Deva Hastalar Risalesi

Hatırlatma için teşekkürler kardeşim...
Tüm devalar geçmiş sahifelerde mevcuttur inşallah...
Bakılmasında çok büyük faydalar var...
Selam ve DUA ile...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hatırlatma için teşekkürler kardeşim...
Tüm devalar geçmiş sahifelerde mevcuttur inşallah...
Bakılmasında çok büyük faydalar var...
Selam ve DUA ile...
evet abim var :) maşallah Rabbim razı olsun sizlerden bu güzel devaları derdimize merhem olarak paylaştığınız için..Rabbim okuyup anlamak,anlayıp yaşamak ve anlatmak nasib etsin bu güzel hakikatleri..Teşekkürler kıymetli abim

mavci

Yönetici

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
bu hastalıklar yüzünden hayatım kaydı... hastalıktan nefret ettiğim kadar hiçbişeyden etmiyorum. allahın takdiri

sumeyyye

Kayıtlı Kullanıcı
Cenâb-ı Hak sizlere şifa versin, hastalıklarınızı keffâretü'z-zünub yapsın.
Âmin, âmin, âmin.

Allahım!
Kalblerin derman ve devâsı,
bedenlerin âfiyet ve şifası,
gözlerin nur ve ziyası olan
Efendimiz Muhammed'e , âilesine ve ashabına salât ve selâm et.

amin Amin ellerine sağlık Allah razı olsun

sumeyyye

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim eğer hastalık veriyorsa dermanını da veriri her zaman hamd olsun demeyi bilmek lazım.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sabredenlerden eylesin insanız aciziz bazen yanlışlar yapıyoruz Rabbim affeylesin

mavci

Yönetici
bu hastalıklar yüzünden hayatım kaydı... hastalıktan nefret ettiğim kadar hiçbişeyden etmiyorum. allahın takdiri

Böyle isyan etmeyin aman kardeşim...
Cenab-ı Hak sizlere şifa versin, hastalıklarınızı keffâretü'z-zünub yapsın inşallah...
Konuyu bir baştan sona okuyun inşallah...
Çok farklı düşüneceğinize eminim...
Selam ve DUA ile...

sumeyyye

Kayıtlı Kullanıcı
amin bilerek bilmeyerek işlediğimiz bütün günahlar için affeylesin.

mavci

Yönetici

amin Amin ellerine sağlık Allah razı olsun

Rabbim eğer hastalık veriyorsa dermanını da veriri her zaman hamd olsun demeyi bilmek lazım.

Rabbim sabredenlerden eylesin insanız aciziz bazen yanlışlar yapıyoruz Rabbim affeylesin

Rabbim cümlemizden razı olsun...
Cenâb-ı Hak tüm hastalarımıza şifa versin, hastalıklarımızı keffâretü'z-zünub yapsın inşallah...
Selam ve DUA ile...

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle isyan etmeyin aman kardeşim...
Cenab-ı Hak sizlere şifa versin, hastalıklarınızı keffâretü'z-zünub yapsın inşallah...
Konuyu bir baştan sona okuyun inşallah...
Çok farklı düşüneceğinize eminim...
Selam ve DUA ile...

annemin rahatsızlığından dolayı çocuk yapması yasakmış allahta vermemiş ama beni çok istediği için dualar türbeler vs ben doğmuşum. 3 yaşımdayken ameliyatta öldü gitti tanıyamadım bile, gözünden sakındığı ben üvey anne ellerinde eziyetlerle büyüdüm her gece ölmek için dua ederek büyüdüm.
sonra 21 yaşımdayken anneanneme sığındım eğitimime devam edicektim, oda o yıl felç oldu eğitimlerim yarım kaldı 1 yıl ona baktım sonra evlendim bu yıl bebeğim oldu ve ben hem bebeğime hem anneanneme bakıyorum. oda uslu bir hasta değil eziyet ediyo resmen bizlere. bittim artık... hastalıktan çok korkuyorum artık

sumeyyye

Kayıtlı Kullanıcı
annemin rahatsızlığından dolayı çocuk yapması yasakmış allahta vermemiş ama beni çok istediği için dualar türbeler vs ben doğmuşum. 3 yaşımdayken ameliyatta öldü gitti tanıyamadım bile, gözünden sakındığı ben üvey anne ellerinde eziyetlerle büyüdüm her gece ölmek için dua ederek büyüdüm.
sonra 21 yaşımdayken anneanneme sığındım eğitimime devam edicektim, oda o yıl felç oldu eğitimlerim yarım kaldı 1 yıl ona baktım sonra evlendim bu yıl bebeğim oldu ve ben hem bebeğime hem anneanneme bakıyorum. oda uslu bir hasta değil eziyet ediyo resmen bizlere. bittim artık... hastalıktan çok korkuyorum artık
unutmayalım ki PEygamber efendimiz en büyük acıları tatmıştır yinede bıkmamıştır. sende bu nedenle böyle yapmanı dilerdim. eğer öyle şeyler yaşadıysan emin ol Rabbim her zaman hakkımızda hayırlı olanı yapar.

mavci

Yönetici

SABIR herşeyin başı kardeşim...
Rabbim inşallah kaldıramayacağımız yükü yüklemez bizlere...
Böyle dua edelim...
Veren de O CC., alan da O CC.
İnşallah derman olacak da O CC. dur inşallah...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
en iyi örnek annem karşımda o kadar çok hastalıkla uğraşıyor ki bir kere of dediğini duymadım bide üstüne üstlük huysuz babam hetgece içki içer eziyet eder babanem aksi aynı bahçedeler biduvar var aralarında hergün annemde pervane olur onlar için ALLAH korusun ben yapabilirmiydim annemgibi bilemem Rabbim büyük kardeşim herkesin derdi farklı kiremit altında neler yaşanıyo kimse bilemez dua etmekten başka yapabileceğimiz bişey yok sabır çok önemli Rabbim sabredenlerden eylesin inşallah

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
iyiki bu siteye üye olmuşum. ne zaman şeytana uyup çen çen yapmaya başlasam uyaran sabretmemi söyleyen birileri var allah razı olsun.

mavci

Yönetici
iyiki bu siteye üye olmuşum. ne zaman şeytana uyup çen çen yapmaya başlasam uyaran sabretmemi söyleyen birileri var allah razı olsun.

Rabbim cümlemizden razı ve hoşnut olsun kardeşim...
Hepimiz birbirimizden çok şey öğreniyoruz...
İyi ki buradayız...
Selam ve DUA ile...

mavci

Yönetici

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt