Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hasta kardeşinize dua edermisiniz lütttfenn (4 Kullanıcı)

ismailyaren

Kayıtlı Kullanıcı
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
Geçmiş olsun kardeşim.Derdi veren ALLAH'ım tez zamanda şu Mübarek Cumanın yüzü suyu hürmetine Şifanı da verir inşallah. Tüm hasta Olan Mü'min kardeşlerimle birlikte.Rabbime emanet olun.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
Geçmiş olsun kardeşim.Derdi veren ALLAH'ım tez zamanda şu Mübarek Cumanın yüzü suyu hürmetine Şifanı da verir inşallah. Tüm hasta Olan Mü'min kardeşlerimle birlikte.Rabbime emanet olun.

allah razı olsun kardeşim çok sağol çok şüküe geçti tedavim bitti rabbim sizlerden de razı olsun beni dualarınızla yalnız bırakmadınız çok şükür tedavim bitti alllah bir daha yaşatmasın

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbıma şükürler olsun hemşerim.Tekrar tekrar geçmiş olsun kardeşim.Rabbım birdaha sizi zor şeylerle imtihan etmesin.Geçmiş olsunada gelmek isterdim ama tanışmayınca tabiki zor iş.
Sizin öbür formunuzda zaten görmüştüm ben tedavinizin iyi gittiğini,orayada yazmıştım,gerçekten çok ama çok sevindim.Tekrar geçmiş olsun.Hemşerim.

allah razı olsun hemşerim çok sağol beklerim buyur gel tanışırız hem ama işte buraya yazamıyoruz o yüzden de bişey diyemiyorum bi şekilde tanışsak keşke çok mutlu olurum

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum kardeşim,
Çok geçmiş olsun,RABBİM birdaha yaşatmasın inş.Tüm hasta kardeşlerimize acil şifalar versin.AMİN
Selam ve dua ile
----------
tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
gecmiş olsun kardeşim.bende aynı hastlağı yasadım 5 sene önce.9ay tedavi gördüm.yedikulede teshis konuldu,süreyyapaşa hastanesinde yattım 2ay..çok geçmiş olsun..çok iyi beslen,üşütme,sigaranın dumanında dahi durma,Allaha emanet ol..

*talebe-

Kayıtlı Kullanıcı
Allah indinde duası kabul olanların hastalar için yapmış olduğu duaların senin için de olması muhakkaktır.Allah her şeyi bilen ve görendir.
Dua edeceğim;Mutlak güç Allah'ındır. Allah'a emanet ol.
Selametle...

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
gecmiş olsun kardeşim.bende aynı hastlağı yasadım 5 sene önce.9ay tedavi gördüm.yedikulede teshis konuldu,süreyyapaşa hastanesinde yattım 2ay..çok geçmiş olsun..çok iyi beslen,üşütme,sigaranın dumanında dahi durma,Allaha emanet ol..

allah razı olsun kardeşim çok sağol sizede çok geçmiş olsun benim tedavim 6 ay sürdü çok şükür bitti rabbim kimselere vermesin bu hastalığı çok zor ben 3 hafta yattım hastanede ama bana 3 yıl gibi geldi rabbim birdaha göstermesin inşallh çok sağol allah aemanet ol

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum kardeşim,
Çok geçmiş olsun,RABBİM birdaha yaşatmasın inş.Tüm hasta kardeşlerimize acil şifalar versin.AMİN
Selam ve dua ile

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

allah razı olsun kardeşim çok sağol çok şükür geçti allah bir daha yaşatmasın

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
sabah gözümü açıyordum 9 ilaç karşımda...sıcak yasak soğuk yasak..şeker hastası olanlar için çok daha kötü çunku muthiş beslenme gerektiren bi hastalık.eskiler zengin hastalıgı derlermiş.pekmez bal muz vs..gibi şekerli ama faydalı yiyecekler yenmesi gerekiyor.e tabi şeker hastalarına bunlar kesinlikle yasak.Rabbıme hamdolsun atlattık.öyle bir hastalıkki tekrarlayabiliyor.aldıgın nefesten bile tekrar kendını yenıleyebılıyor.Rabbim korusun inşallah cumlemızı..tekrar gecmişolsun.aklıma geldide birden bi kaçcumle daha yazayım ıstedım kusura bakmayın

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S. a.Kardeşim tanışsak hiç gelmezmiyim ziyaretine?tabiki gelirim.Hasta ziyareti ne kadar sevap bir iş.Ama maaşallah sen artık hasta deyilsin,hiç moralini kaybetme kardeşim.Rabbım daima bizimle beraber.
Ben size msn adresimi vereyim inşaallah görüşürüz.(muallim114@*******.com)inşaallah aynı şehirdeyiz belki kısmet.hotmeil le girersin inş.

mina_43

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm...

RABB'im acil şifalar versin tez zamanda kurtulursun inşALLAH....

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
sabah gözümü açıyordum 9 ilaç karşımda...sıcak yasak soğuk yasak..şeker hastası olanlar için çok daha kötü çunku muthiş beslenme gerektiren bi hastalık.eskiler zengin hastalıgı derlermiş.pekmez bal muz vs..gibi şekerli ama faydalı yiyecekler yenmesi gerekiyor.e tabi şeker hastalarına bunlar kesinlikle yasak.Rabbıme hamdolsun atlattık.öyle bir hastalıkki tekrarlayabiliyor.aldıgın nefesten bile tekrar kendını yenıleyebılıyor.Rabbim korusun inşallah cumlemızı..tekrar gecmişolsun.aklıma geldide birden bi kaçcumle daha yazayım ıstedım kusura bakmayın

ewet kardeşim biliyorum sabah ben aç karnına 6 tane ilç içiyordum resmen işkence gibiydi midem bulsnıyordu içmekte çok zorlanıyordum hastane de gene hepsini birden vermiyordu doktorum içemezsin die öğünlere bölüyordu günde 16 tane ilaç içiyordum hastaneden çıktıktan sonra verem savaş ilaç sayısını 8 e düşürdü 1 ay 8 tane içtim daha sonra 3 e düştü kalan tedavim boyuncada 3 ilaç içtim hele hergün sağlık ocağına gidip ilaç içmek o kadar zoruma gidiyorduki ewe vermiyodular ilaçleri doktor kontrolünde içiyordum gerçekten zengin hastalığı bu seninde dediğin gibi allah aşükür bizler alıp yiyoruz ya alıp yiyemeyenler napıyor bu hastalıkta rabbim yardımcıları olsun allah birdaha göstermesin 2. bi verem hastalığını bu yorgun bedenim kaldıramaz rabbim korusun inşallah

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim
allah acıl şifalar versın
allah sabır versın
allah dua edenlerın dualarını kabul etsın ınşaallah
allah sabrının sonunu nasıp etsın
allaha emanet o kkardeşim

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
ewet kardeşim biliyorum sabah ben aç karnına 6 tane ilç içiyordum resmen işkence gibiydi midem bulsnıyordu içmekte çok zorlanıyordum hastane de gene hepsini birden vermiyordu doktorum içemezsin die öğünlere bölüyordu günde 16 tane ilaç içiyordum hastaneden çıktıktan sonra verem savaş ilaç sayısını 8 e düşürdü 1 ay 8 tane içtim daha sonra 3 e düştü kalan tedavim boyuncada 3 ilaç içtim hele hergün sağlık ocağına gidip ilaç içmek o kadar zoruma gidiyorduki ewe vermiyodular ilaçleri doktor kontrolünde içiyordum gerçekten zengin hastalığı bu seninde dediğin gibi allah aşükür bizler alıp yiyoruz ya alıp yiyemeyenler napıyor bu hastalıkta rabbim yardımcıları olsun allah birdaha göstermesin 2. bi verem hastalığını bu yorgun bedenim kaldıramaz rabbim korusun inşallah

canımın içi nasılsın.bak sen ne zorluklar atlattın meleğim.RABBİM yardım ettide sıkıntıların son buldu .RABBİMdiğer hasta kardeşlerimizede yardım eder inşallah.meleğim nerelerdesin neler yapıyorsun merak ediyorum sürekli seni haberin olsun.ALLAHA emanet ol.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
canımın içi nasılsın.bak sen ne zorluklar atlattın meleğim.RABBİM yardım ettide sıkıntıların son buldu .RABBİMdiğer hasta kardeşlerimizede yardım eder inşallah.meleğim nerelerdesin neler yapıyorsun merak ediyorum sürekli seni haberin olsun.ALLAHA emanet ol.

selamün aleyküm ablacım iyiyim allah razı olsun buralardayım walla hergün ama denk gelmiyoruz sanırım, rabbime çok şükür çok sıkıntılı dönemler geçirdim ama rabbim çok şükür şifa verdi sizlerinde duaları sayesinde allah kimseleri korktuğu yere uğratmasın ablacım inşallah, sen nasılsın nerelerdesin görüşemiyoruz ya keşke msn adresini falan bulabilsem ablam ama işte burayada yazamıyoruz seni asla kaybetmek istemiyorum canım ablacım çok büyük desteğin oldu bana allah razı olsun k.i.b a.e.o ablam benim

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim
allah acıl şifalar versın
allah sabır versın
allah dua edenlerın dualarını kabul etsın ınşaallah
allah sabrının sonunu nasıp etsın
allaha emanet o kkardeşim

aleyküm selam kardeşim allahım razı olsun çok şükür şifa buldum rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablacım iyiyim allah razı olsun buralardayım walla hergün ama denk gelmiyoruz sanırım, rabbime çok şükür çok sıkıntılı dönemler geçirdim ama rabbim çok şükür şifa verdi sizlerinde duaları sayesinde allah kimseleri korktuğu yere uğratmasın ablacım inşallah, sen nasılsın nerelerdesin görüşemiyoruz ya keşke msn adresini falan bulabilsem ablam ama işte burayada yazamıyoruz seni asla kaybetmek istemiyorum canım ablacım çok büyük desteğin oldu bana allah razı olsun k.i.b a.e.o ablam benim

meleğim ben geeçen gün dediğini yazdım aslında .sana burdamısın dedim hatta sen görmedin.çok sıkıntılı bir süreç atlattın meleğim biliyorum.ama o kadar melekler gibisinki RABBİM yardım etti bak meleğim.camım benim kursum var 2 tane birde bir yerin toplantılarına gisdiyorum fazla giremiyorum buraya.şimdi burdaysan hemen yaz meleğim adresimi veriyim sonra acil çıkmam lazım.birisi gelecekte.bende seni kaybetmek istemiyorum meleğim.sçs ALLAHA emanet ol.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
meleğim ben geeçen gün dediğini yazdım aslında .sana burdamısın dedim hatta sen görmedin.çok sıkıntılı bir süreç atlattın meleğim biliyorum.ama o kadar melekler gibisinki RABBİM yardım etti bak meleğim.camım benim kursum var 2 tane birde bir yerin toplantılarına gisdiyorum fazla giremiyorum buraya.şimdi burdaysan hemen yaz meleğim adresimi veriyim sonra acil çıkmam lazım.birisi gelecekte.bende seni kaybetmek istemiyorum meleğim.sçs ALLAHA emanet ol.

selamün aleyküm ablacım ya sitede bi sorun var sanırım yazılan msjları ancak 1 gün sonra okuyabiliyorum o yüzden cvp veremedim kusura bakma ablam benim rabbime çok şükürler olsun harikayım bu günlerde depresyondan da çıktım çok şükür hayata artık olumlu bakabiliyorum ama ewde çok sıkılıyorum bişeyler yapmak istiyorum ama ne yapcamı bilmiyorum ablacım sen yaz buraya ben ekleriim seni tamam mı canım benim kendine çok iyi bak allah emanet ol öpttt

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablacım ya sitede bi sorun var sanırım yazılan msjları ancak 1 gün sonra okuyabiliyorum o yüzden cvp veremedim kusura bakma ablam benim rabbime çok şükürler olsun harikayım bu günlerde depresyondan da çıktım çok şükür hayata artık olumlu bakabiliyorum ama ewde çok sıkılıyorum bişeyler yapmak istiyorum ama ne yapcamı bilmiyorum ablacım sen yaz buraya ben ekleriim seni tamam mı canım benim kendine çok iyi bak allah emanet ol öpttt

canımın içi oh misler gibi depresyondanda çıkmışsın daha ne olacak.canım sıkılıyorsan hem hobi hem eğitim için imkanın ve vaktin varsa gitmediysen halk eğitimlere ingilizceye yada bilgisayara yazıl hem 40-50 milyon 3 aylık toplam hem sertifika veriyorlar.değişik olur sanada hem tabi varsa canım çevrende öyle bir yer.ben şimdi diksiyona yazıldım mesela 50 tl 6 ay hemde sertifika alacağım.ne güzel değilmi?ingilizceyede yazılmayı düşünüyorum inşallah.sitede online gözüküyorsun ablacım ama cevap gelmiyor neden oluyor ki öyle acaba.seni çok seviyorum canım elanazım kendine dikkat et birtanem.ALLAHA emanet ol.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt