Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Haftanın Konuğu Hanife Deniz (3 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Hayatini gordum ve dedigim tek sey "MASALLAH" !!!

Ne guzel, ne hayirli ve hala ne de candan suren bir omur...
Ben 15 yasindayim. Ve bende senin gibi olmayi isterdim. Bu omru yasamayi isterdim ama layik degilim.
Babaannenize o kadar ozendim ki..
Maalesef benim etrafimda boyleleri yok.
Ah !! Ah!!
Ne diyebilirim MASAALLAH !!

Allh Razı Olsun Kardeşim.
Siz öyle güzel şeylere layıksınız ki,erafınızda olmamasına rağmen bu yaşta bu kadar donanımlısınız,asıl gıba edilecek olan sizlersiniz,sizlerden öyle güzel şeyler öğreniyorum ve bundan çok mulu oluyorum.
Rabbim isikameen ayırmadan sürekli her şeyin en hayırlısını,en güzelini yaşamayı nasibetsin,iki cihanda aziz eylesin.
Allah Rahmet eylesin,babaanneme bende hala özenirim.
Selam ve Dua ile

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ablacıgım konuklugun çok gzel ilerlemiş :) çokda güzel cevaplamışsın Allah razı olsun

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
katrenın de dedgı gıbı ılk soyledgım sey Masallah oldu ne guzel asla ogrenmekten vazgecmemen keske herkes senın gıbı olsa ablam Rabbım senı sevdıklerınden bızden hıc ayrmasın

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
katrenın de dedgı gıbı ılk soyledgım sey Masallah oldu ne guzel asla ogrenmekten vazgecmemen keske herkes senın gıbı olsa ablam Rabbım senı sevdıklerınden bızden hıc ayrmasın

Allah Rzı olsun Kardeşim,
Ama ben zamanımı hiç doğru kullanabildğimi düşünmüyorum.Sizler benim gibi geç kalmayın,inanın zaman öyle hızlı akıyor ki,yaş 46 oluyor ama 46 saay mi,gün mü,nasıl akıp gitti hala inanamıyorum.
Amin kardeşim,hepimizi inşaAllah.
Selam ve Dua ile

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Allh Razı Olsun Kardeşim.
Siz öyle güzel şeylere layıksınız ki,erafınızda olmamasına rağmen bu yaşta bu kadar donanımlısınız,asıl gıba edilecek olan sizlersiniz,sizlerden öyle güzel şeyler öğreniyorum ve bundan çok mulu oluyorum.
Rabbim isikameen ayırmadan sürekli her şeyin en hayırlısını,en güzelini yaşamayı nasibetsin,iki cihanda aziz eylesin.
Allah Rahmet eylesin,babaanneme bende hala özenirim.
Selam ve Dua ile

Estagfurullah ablam. Senni basina gelenler benim basima gelse bu imani yerinde tutabilir miyim bilmiyorum. MasaAllah..

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
Ne demk ablam allah razı olsun :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt