Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hafız Bir Genç!!! (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm harbi ablacım..Emeğine ve güzel yüreğine sağlık olsun.Beğeniyle okudum.Ne kadar anlamlı ve güzel bir paylaşımdı..Rahman c.c razı olsun, sevabını yazsın inşallah..Kur'an'ı en güzel şekilde okuyabilenlerden ve hayata geçirenlerden olmak duası ile inşallah..Cuma'nı şimdiden tebrik ediyorum harbi ablacım..Acizane dualarımdasın inşallah.Rabbimiz c.c güzel gönlüne göre versin..En Emin'e emanetimsin..Baki Dualar ve daimi muhabbetimizle..B)B)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm harbi ablacım..Emeğine ve güzel yüreğine sağlık olsun.Beğeniyle okudum.Ne kadar anlamlı ve güzel bir paylaşımdı..Rahman c.c razı olsun, sevabını yazsın inşallah..Kur'an'ı en güzel şekilde okuyabilenlerden ve hayata geçirenlerden olmak duası ile inşallah..Cuma'nı şimdiden tebrik ediyorum harbi ablacım..Acizane dualarımdasın inşallah.Rabbimiz c.c güzel gönlüne göre versin..En Emin'e emanetimsin..Baki Dualar ve daimi muhabbetimizle..B)B)
Aleyküme selam hacı kardeşim.evet bende ilk okuduğumda çok beğenmiştim.Duana içtenlikle amin diyorum.Rabbim cümlemize nasip etsin inşallah.sanada hayırlı cumalar can kardeşim.Rabbime emanetsin.sende dualarımdasın.:a15:

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun güzel bir paylaşım hayırlı cumalar

R

reispelin

Allah razı olsun kardeşim. İçimizde yitirdiğimiz onca şey varki? Acaba gerçek kulluk görevlerimizin ne kadarını yerine getirebiliyoruz. Emeğine sağlık.
Selam ve dua ile..

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ALLAH razı olsun nasiplenmek için güzel bir yazı her ibadeti ALLAH görüyo duyuyo diye yapsak ne kaybederiz
ALLAHIM yinede yolundan ayırma biz aciz ve güçsüzüz
selametle eline sağlık

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Üstadım !Fatihadan başladım ilk ayetleri okudum! ama ''iyyake na'budu ''demeye bir türlü dilim varmadı.Çünkü 'SADECE SANA KULLUK YAPARIM !diyemedim.

selamun aleykum rabbim razı olsun kardeşim
muhabbetle
baki selamlar

musti1

Kayıtlı Kullanıcı
bunu yazana tessekur ederım bızı boyle aydınlattıgı ıcıın bır kez daha dusunulım kı gercekten layıgıyla Allah a kulluk edebılıyormuyuz?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. İçimizde yitirdiğimiz onca şey varki? Acaba gerçek kulluk görevlerimizin ne kadarını yerine getirebiliyoruz. Emeğine sağlık.
Selam ve dua ile..

Allah sizden de razı olsun.Rabbim kulluk görevini layıkıyla yapanlardan eylesin inşallah.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun nasiplenmek için güzel bir yazı her ibadeti ALLAH görüyo duyuyo diye yapsak ne kaybederiz
ALLAHIM yinede yolundan ayırma biz aciz ve güçsüzüz
selametle eline sağlık

Allah sizden de razı olsun.duanıza içtenlikle amin.sizde selametle kalın inşallah.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Üstadım !Fatihadan başladım ilk ayetleri okudum! ama ''iyyake na'budu ''demeye bir türlü dilim varmadı.Çünkü 'SADECE SANA KULLUK YAPARIM !diyemedim.

selamun aleykum rabbim razı olsun kardeşim
muhabbetle
baki selamlar

Aleyküme selam kardeşim.Allah sizden de razı olsun.Rabbime emanetsiniz.

gamze33

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun gercektan guzel bır bılgı acaba allaha ne kadar kullak yapıyoruz allah bızlerı onun yanından onun dogru yolundan ayırmasın

tuana001

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

rabbim inşh bizlere de nasip eder hafız olmayı en doğrı şekilde okuyup rabbimin huzurunda sadece fatiha sureside olsa okumayı inşhhhh....

nasırlı_kalp

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel ve anlamlı bir paylaşım, allah hepimize ihlaslı bir kul almayı nasip etsin inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt