Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hadi Kardeşlerim birbirimize Hellaleşelim... (Zira Kalpler kırılmasın)... (3 Kullanıcı)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
S.A K ardeşim ALLAH razı olsun çok güzel bir konuya değindin Bende bilerek ve bilmeyerek bir kardeşimi incilttim veye kırdımsa lütfen hakkını helal etsin Ben kendimden yana olan tüm haklarımı sitedeki tüm kardeşlerime HELAL ediyorum Selam ve Dua ile A.E.O

C

CMS27

s.a arkadaslar bende bazen haddimi asiyorum belki bilerek ve bilmeyerek bazi insanlarin kalbini kiriyorum olabilir ne olur herkes hakkini helal etsin ben ummeti muhammede hakkimi helal ediyorum allaha amanet olun iyi aksamlar eyerki birilerinini kalbini kirdiysam bilsinki cahiligimdendir ozur dilerim

MeHMeT KoÇ

Kayıtlı Kullanıcı
KoNYa BüYüKKoYuNCU LiSeLeRi FeTHuLLaH GüLeN
ablalarım abilerim kardeşlerim hakkım geçtimi bilmiyorum ama eğer böyle bir durum varsa hakkım sonuna kadar helaldir
ama bende bir kusur işlediysem affedin vede hakkınızı helal edin
allaha emanet olun
gul.gif
gul.gif
gul.gif

beyzanurekin

Kayıtlı Kullanıcı
yureğinize sağlık çokguzel bi konu seçmişşınız...Allah razı olsun...sizden bi isteğim olcak şırnakta şehit düşen askerlerimiz için yasini şerif dağıtıyom almak isterseniz benim konu başlıklarıma tıklayın yasını şerif kampanyasına 26/10/2007 tarihine kadar ekleğebilirsiniz...bende bu kampanyayı sabırla beklıyom umarım duyarlı arkadaşlar olurda kampanya tavan yapar...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
allahrazı olsun kardeşim kimin üzerinde hakkım varsa helal olsun

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Hakkimdan çok Hakkiniz Geçti.lütfen Hakkinizi Helal Edin.hakkim Varsa Helal Olsun.

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
şu ana kadar her hangi bir yazımı okumuş ve kadar gereksiz bir yorum diye düşünen ve benim yazdıklarım yüzünden istemeden de olsa vaktini çaldığım kıymetli kardeşlerim bana da haklarınızı helal ediniz.ben hepinizin yazdığı mümkün olabildiğince oumaya ve faydalanmaya çalışıyorum ben olduğunu düşünmüyorum ama kendi payıma düşen hakkımı sonuna kadar helal ediyorum dua ve selametle Allaha emanet olunuz

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
bende Kimseyi Kirdiğimi Sanmiyorum Ama Helalleşmek Güzeldir.o Zaman Sitedeki Herkes Birbirine Hakkini Helal Etsin.böylece Konu Yerini Bulmuş Olur.

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın aleyküm benim kalbimi kırmadınız hoş kırmış olsaydınız bile size hakkımı gene de helal ederdim.HELAL OLSUN. Güzel bir kanıya varmışsınız. Ben de birinizin kalbini kırdıysam Allah aşkına helal edin hakkınızı. Esenlikle kalın.

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Beni Bilen Hatirlayan Tüm Kardeşlerime Bende Burdan Sesleniyorum Ben Hakkim Varsa Helal Ettim Sizde Bana Helal Edin Lütfen..:)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'an > Sure Âl-i İmrân > Ayet 20

Eğer seninle tartışmaya girerlerse de ki: "Bana uyanlarla birlikte ben kendimi Allah'a teslim ettim." Ehl-i kitaba ve ümmîlere de: "Siz de Allah'a teslim oldunuz mu?" de. Eğer teslim oldularsa doğru yolu buldular demektir. Yok eğer yüz çevirdilerse sana düşen, yalnızca duyurmaktır. Allah kullarını çok iyi görmektedir.

HAKKIM OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM AMA EĞER VARSADA BENDEN YANA HELAL OLSUN AMA BURDAKİ KARDEŞLERİN BANA HAKLARININ GEÇTİĞİNDEN EMİNİM ONLARDA BANA HELALLİK VERİRLER İNŞALLAH

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
benim hakkım varsa helal olsun allaha emanet olun

habib21

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim.geröekten güzel bir konuya değinmişsin.Herkes birbiriyle helalleşmeli.Benim hakkım sen dahil herkes ehelal olsun (hakkım üzerine geçmişse)

ALLAH IN RAHMET VE BEREKETİ TÜM MÜSLÜMANLAR ÜZERİNE OLSUN

kibar06

Kayıtlı Kullanıcı
Çok kıymetli din kardeşlerim. ben bu siteye yeni üye oldum. Biliyorumki sizler çok temiz kalpli insanlarsınız. Benim maadi çok sıkıntılarım var sizlerden benim için dua bekliyorum. ben ALLAH kabul etsin İnşallah 5 vakit namazımı kılıyorum cümle müminler için dualar ediyorum. Sizlerde benim için dua etmenizi diliyorum. ALLAH a emanet olun.

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cumle ummet-i Muhammedin yar ve yardımcısı olsun İnşallah.hakınızı helal edin dostlar

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
S.A...

CEVDET KARDEŞ HALA BANA KIRGINMISIN..

BAK YEMİN ETTİM VALLAHİ BEN SENİNLE ALAY ETMEDİM..

ÇOK ÜZLÜYORUM AMA..

BEN SANA İLGİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİM..

BAK YİNE HATAM VARSA ÖZÜR DİLERİM..

SADECE UFAK Bİ YANLIŞ ANLAŞILMA HADİ GEL BARIŞALIM..

HERKESE ÖRNEK OLALIM...

SELAMETLE...

KİŞİSEL AKTİVİTE:LÜTFENN BU SAYFADAN ÇIKARKEN PEYGAMBER EFENDİMİZ H.Z MUHAMMED (SAV) E SALATU SELAM OKUYUNUZ

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A...

CEVDET KARDEŞ HALA BANA KIRGINMISIN..

BAK YEMİN ETTİM VALLAHİ BEN SENİNLE ALAY ETMEDİM..

ÇOK ÜZLÜYORUM AMA..

BEN SANA İLGİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİM..

BAK YİNE HATAM VARSA ÖZÜR DİLERİM..

SADECE UFAK Bİ YANLIŞ ANLAŞILMA HADİ GEL BARIŞALIM..

HERKESE ÖRNEK OLALIM...

SELAMETLE...

KİŞİSEL AKTİVİTE:LÜTFENN BU SAYFADAN ÇIKARKEN PEYGAMBER EFENDİMİZ H.Z MUHAMMED (SAV) E SALATU SELAM OKUYUNUZ

A.S.KARDEŞİM MADEN ÖRNEK OLMAMIZ GEREK ÖYLE OLSUN BİRDAHA RİCA EDİYORUM ASLA BANA BÖYLE ŞEYLER YAZMA CÜNKÜ COK ÜZÜLÜYORUM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
A.S.KARDEŞİM MADEN ÖRNEK OLMAMIZ GEREK ÖYLE OLSUN BİRDAHA RİCA EDİYORUM ASLA BANA BÖYLE ŞEYLER YAZMA CÜNKÜ COK ÜZÜLÜYORUM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

TŞK KARDEŞİM...

BEN DE YANLIŞ ANLADINIZ DİYE ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM..
SİZ DE RABBİME EMANET OLUNUZ...

SELAMETLE...

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
s a kardeşlerim bu fırsatı kaçırmayalım.var ise haklarım hepsi helal olsun .inşallah diğer kardeşlerimizde haklarını helal ederler..şu an var isek buna inanıyoruz.belki bir an sonra olmayabiliriz onun için helalleşmekte fayda vardır.allah razı olsun hepinizden...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt