Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hadi Kardeşlerim birbirimize Hellaleşelim... (Zira Kalpler kırılmasın)... (2 Kullanıcı)

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hadi Kardeşlerim birbirimize Hellaleşelim... (Zira Kalpler kırılmasın)...

ablalarım abilerim kardeşlerim hakkım geçtimi bilmiyorum ama eğer böyle bir durum varsa hakkım sonuna kadar helaldir
ama bende bir kusur işlediysem affedin vede hakkınızı helal edin
allaha emanet olun B)B)B)

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Bende bu sitede görevli olanlar ile üye olanların hepsine eğer hakkım varsa tabii helal olsun binlerce kez helal olsun.
Yarınlar bugünü güzel yaşayanlarındır.
Önemli olan yarını düşünerek bugünü değerlendirmektir.
selam ve dua ile.

Hasan06_80

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Helalleşmek

RE: Helalleşmek

B)Kardeşimiz ne güzel yazmış Allah razı olsun ondan Allahu Tealanın kulana bıraktığı tek kul hakkıdır oyuzden çok helalleşmek gerekir diye düşünüyoruz.Sizler Bana da hakkınızı helal edin inşallah yeni üye de olsak birbirimzi istemeden de olsa incitmiş veya kırmış olabiliriz.Hepinize selamunaleyküm kardeşlerim.B)

beadgirl

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim hakkınızı bana da helal edin olurmu :(:(:(benimde hakkım helal olsun sizlere...selametle...

seda

Kayıtlı Kullanıcı

bakın ben bazen kızıyorum erkekler ama benı anlamalarını ıstıyorum çunku ben babamı kaybettıgım ıçın ve babam bana dedıkı babana bıle guvenme onun ıçın konusmuyorum ve hemen erkekler yoksa sen lezbıyenmısın demelerı benı çok uzuyor sonra onlar hemen kufure baslıyorla lutfen benı nalayın ve kızlarkızlarla sohbet etsın erkeklerde erkeklerle sobet etsın yalnısmı dusunuyorum bunu bana acıklayın allah hepınızın yolunu çok guzel eylesın ve dualarınız kabul etsın...saygılarımla...by...:);)

fatihselim07

Kayıtlı Kullanıcı

Herkez hakkını helal etsin 'ALLAH üstünüzde hak, kul hakkı bırakmasın' EĞER HAKKIM VARSA HELAL OLSUN:D:D:D

ALLAH'A karşı gelenler olmasın evrende

İçten ve derinden
AMİN

B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamu Aleikum vr,vb
Kardeslerim kisa bir süredir aranizda yoktum Siyahgülsevdalisi kardesimin acmis oldugu baslik ,konu beni cok huzunlendirdi Allah razi olsun.
Benden yana varsa bir Hakkim Helal Olsun .Ama bana da Haklarinizi Helal ediniz neolur!
Allah Subhane ve Teala dan,Ramazan-i Serifi bizlere hayirli ve Mubarek kilmasini temenni ediyor Rabbimden Ümmet-i Muhammed icin Magfiret diliyorum.
Bizleri Ramazana ulastirn Rabbimize Hamd olsun !

havvabahar

Kayıtlı Kullanıcı

bende dun yanlis anlasildigimi anladim ama hic bir kotu niyetim yoktu. dun aksam kafama taktim gece nete girecektim. sabaha kaldi ama kapanmisti sohpet. daha sonra bu basligi gordum. aciklamadada bulunmak istiyorum ama gecti sanirim. Allah icimi bildigi icin biraz rahatim. Ama kul hakkindan korkuyorum. boyle iste. bir yanlis anlasilma varsa hakkinizi helal edin. benden yana hakkiniz yok dun darlandim biraz ama olsun. Allaha emanet olun.

sedat altun

Kayıtlı Kullanıcı

NE KADAR YAŞAYACAĞIMIZI BİLİYORMUSUNUZ ? HER GÜNÜMÜZÜ BUGÜN ÖLECEK GİBİ DÜŞÜNMELİYİZ VE İBADETLERİMİZİ EKSİKSİZ YAPMALIYIZ HAKKINIZI HELAL EDİN BENDE HAKKINIZ VARSA "HELAL" OLSUN S.A

Tayfun_Dokgoz

Kayıtlı Kullanıcı

EĞER BENIM HAKKIM VARSA ÜZERİNİZDE BENDEN YANA HELAL OLSUN. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı

BANA ÇOK EMEĞİNİZ GEÇTİ, SAYENİZDE YENİ YENİ BİLGİLER ÖĞRENDİM... ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN, HAKKINIZI HELAL EDER MİSİNİZ?

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

siteye yeni üye oldum hepinizin burda emeği var tabiki helal olsunbinlerce sizlerde helal edin selametle kalınB)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

Allah tüm kardeşlerimden razı olsun ufkumu genişleten siteye emekleri geçmiş herkese çoook teşekkür ederim. ben saçmalamış olabilirim arasıra ancak helal edin ne olur hakkınızı....ben bişi yapmadım ama helal olsun benden yana. yaw bi de ben buraya bi takıldım tam takıldım, dewamı dasıyla .Allah'a emanetsiniz....

Hakan Ozdemir

Kayıtlı Kullanıcı

Kimlerin uzerinde hakkim var bilemem ama eger zerre kadarda olsa bir hakkim varsa birilerinde sonununa kadar herkezin giyabinda helal olsun umarim degerli kardeslerim sizlerde bu kardesinize haklarinizi helal edersiniz.B)B)B)B)

rosemoon

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. arkadaşlar sizlerin sayesinde fikrimizden çıkmış bilgilerimizi
tazeledik ,bilmediklerimizi öğrendik .allah cümlenizden razı olsun .allahın selamı bereketi üzerinize olsun .hepiniz hakkınızı helal edin .selam ve dua ile.

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

BENDEN YANA KİMSE ÜZERİNDE HAK YOKTUR HERHALDE AMA VARSA HELAL OLSUN...
AMA SANIRIM İSTEMEDEN DE OLSA CENNET GÜLÜ KARDEŞİMİN KALBİNİ KIRDIM AMA KONU GERÇEKTEN CİDDİYDİ VE O FARKINDA DEĞİLDİ,BİLMİYORUM BELKİ O DA KENDİNCE HAKLIDIR AMA BEN BU SİTEDEKİ KİMSEYİ KIRMAK İSTEMEM ÖNCE ONDAN SONRADA BÜTÜN SİTE KARDEŞLERİMDEN HELALLİK İSTİYORUM ÇÜNKÜ GERÇEKTEN BU SİTEDE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM,ABİ VE ABLALARIMIZIN ÜZERİMDE ÇOK HAKKI VAR HELAL EDERLER İNŞLLH DEMIII...

BRC

Kayıtlı Kullanıcı

Kimin hakkı varsa benden yana, HELALİ HOŞ OLSUN...

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

[big]amin inş. her daim sözümdür bana iyilikte yapaba kötülükte hakkım iki cihanda helladir öncedende şimde gelecek avrsa gelecektede...[/big]

Amirix38

Kayıtlı Kullanıcı

Ben zaten yeni üyeyim siz degerli kardeslerimin cok hakkivar cok faydalandim ALLAH emegi gecenlerden raziolsun.Kimin hakkı varsa benden yana, HELALİ HOŞ OLSUN.

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
EĞER AZICIKTA HAKKIM VARSA HELAL OLSUN ARKADAŞLAR.BANA ÇOK EMEĞİNİZ GEÇTİ, SAYENİZDE YENİ YENİ BİLGİLER ÖĞRENDİM... ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN, SİZDE HAKKINIZI HELAL EDER MİSİNİZ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt