Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hadi Kardeşlerim birbirimize Hellaleşelim... (Zira Kalpler kırılmasın)... (4 Kullanıcı)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Kardeşlerim aklıma geldide site içinde bazı durumlarda bazı kardeşlerimizin yanlış anlaşılmalar yada başka durumlarda kalplerini kırmış olabiliriz. Rabbime Sıgınarak Affınısı istiyorum kardeşlerim kimin kalbini kırdıysam Hepinizden gıyabınızda o kardeşlerimden Özürdiliyor Hepinizden Helallik isitiyorum. Eger benim gibi düşünen kardeşlerim varsa herkez bir yazı yazsında helallikler çogalsın kardeşlerim s.a.
Özellikle Sevgili ablacığım Zerda ablama banakattığı degerler ve üzerimde ki ilim hakkı için helallik istiyorum.
Fatoş Kardeşimin onun için bazen kalbini kırıyorum helallik istiyorum.
Muhammed kardeşimden bazen iş yogunlugunda şiirlerine ve yazılarına bakamadıgımdan, Gurbetten ablamdanda helallik isityorum onla aramızda kötü bir konuşmak yada kırıcı bi konuşma geçmedi ama geçmedi ama olsun. ve şuanda aklıma gelmeyen tüm kardeşlerimden yeni eski hepinizden helallik istiyourm kardeşlerim... sizinde helallik istekleriniz varsa bence zaman geçirmeden isteyelim inşallah...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hadi Kardeşlerim birbirimize Hellaleşelim... (Zira Kalpler kırılmasın)...

a s değerli kardeşim inanırmısın okadar duygulandımki bilgisayarın başında ne yazacağımı düşünüyorum böyle bir şey mümkünmüdür kardeşim sen hiç bir zaman bu acizane ablanı kırmadın kıran biri varsada belkide o benimdir mümin kardeşine kırılırmı hiç varsa bile helal olsun binlerce defa helal olsun sende bu acize hakkını helal et olurmu kardeşim benim ayrıca bende burdan eğer bilerek veya bilmeyerek kırdıklarımız varsa helallik istiyorum bu gün müminlerin bayramı eğer varsaki eminim yoktur herkese hakkımız helal olsun biz olsak olsak değerli kardeşlerimize hizmetkar oluruz hak taleb eden değil selam ve dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

HELAL OLSUN .SİZİN BENİM ÜZERİMDE EMEGİNİZ ÇOKTUR. RABBİM BANA ÖGRETTİGİNİZ HERŞEYİN KARŞILIGINI HER İKİ CİHANDA VERSİN.SİZ DESTEGİNİZİ ESİRGEMEDİKÇE VE BENDEDE BU ÖGRENME ARZUSU OLDUKÇA, BİZLER HZ FATIMA SİZLER HZ ALİ OLURSUNUZ İNŞALLAH.ASIL SİZ HAKKINIZI HELAL EDİN.BENİM VARSA EGER ANNENİZİN SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN.BEN SİZDEN RAZIYIM RABBİMDE HER İKİ CİHANDA RAZI OLSUN.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN İNŞ. GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL ABLACIM HAKKIM ASLA YOKTUR SİZDE MÜTEVAZİLİK DEGİL YAPTIGIM BAŞI ÖNCE MAHSUN VE SUÇLU BİR ÇOCUGUN MAHÇUPLUGU İLE HELALLİK İSTİYORUM SİZ VE TÜM KARDEŞLERİMDEN OLABİLİR Kİ ÜZMÜŞÜMDÜR BİLMEDEN YA DA NEFSİME UYARAK İSTEMEDEN HEPİNİZİN AYRI BİR YERİ OLDU BU GÖNÜLDE HELAL OLSUN ABLA HELAL OLSUN FATOŞ FATOŞUN DEDİGİ GİBİ BENDE ABLA SENDE RAZIYIM FATOŞ KARDEŞİM SENDE DE RAZIYIM HAMDOLSUN RABBİME...

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı
RE: HAKKIM SONUNA KADAR HELAL OLSUN!!!

RE: HAKKIM SONUNA KADAR HELAL OLSUN!!!

Kur'an > Sure Âl-i İmrân > Ayet 20
Eğer seninle tartışmaya girerlerse de ki: "Bana uyanlarla birlikte ben kendimi Allah'a teslim ettim." Ehl-i kitaba ve ümmîlere de: "Siz de Allah'a teslim oldunuz mu?" de. Eğer teslim oldularsa doğru yolu buldular demektir. Yok eğer yüz çevirdilerse sana düşen, yalnızca duyurmaktır. Allah kullarını çok iyi görmektedir.

AH KARDE$IM MUSTAFA YÜREGIMI DAGLADIN BEN SENDEN ÖYLE $EYLER ÖGRENDIM KI ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BIRAK SANA KIRILMAYI DARILMAYI HAKKINDA BIR DEFA BILE $ÜPHEYE DÜ$MEDIM.SENDEN GELEN HER ZAMAN HAYR DIR IYI NIYETTIR DOSTLUKTUR MERHAMETTIR ALLAH A$KI RESULÜNÜN SEVDASIDIR ASIL SEN HAKKINI HELAL ET. ALLAH SENI IKI CIHANDA MESUT BAHTIYAR ETSIN SEN BENDEN RAZIMISIN?

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

ZERDA ABLA HAKKINI HELAL ET SENIDE COK SEVIYORUM
EGER KIRDIMSA ÜZDÜMSE BILMEDEN YANLI$ BI$EY YAZDIMSA HAKKINI HELAL ETB)B)B)B):(:(:(

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

FATOS KARDESIM SENDE BU SON FORUMDAN DOLAYI HAKKINI HELAL ET.
BA$KA KIRGINLIGIN VARSA INANIN HEPINIZIN YERI BA$KA BU GURBET ELDE
KALBIMDE ONDAN DOLAYI DA HELAL ET

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

gurbetten kardeşim bende seni çok seviyorum asla bende bir hakkın yoktur ama kardeşlik hakkımız varsada helal olsun dua ile

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

Kur'an > Sure Âl-i İmrân > Ayet 20

Eğer seninle tartışmaya girerlerse de ki: "Bana uyanlarla birlikte ben kendimi Allah'a teslim ettim." Ehl-i kitaba ve ümmîlere de: "Siz de Allah'a teslim oldunuz mu?" de. Eğer teslim oldularsa doğru yolu buldular demektir. Yok eğer yüz çevirdilerse sana düşen, yalnızca duyurmaktır. Allah kullarını çok iyi görmektedir.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

ESTAFURLLAH ABLACIM NE HATTİME BEN SADECE FAYLAŞICIYIM BEN ÖGRETİCİ DEGİLİM O GÖREV EFENDİMİZDİ VE ONUN ŞİMDİ Kİ HALİFELERİNİN BİZ İSE ONLARIN YOLUNU TAKİP EDEN YOLUNUN ÜSTÜNDE Kİ KÜÇÜK ÇAKILTAŞLARIYIZ İSTEGİMİZ O DUR Kİ BİZE VURSUNLAR YÜRÜKENDE BİZDE ONLARIN YOLUNDA YÜRÜYELİM HER VURDUKLARINDA BİZE YOLDA YOL ALALIM YOKSA BİR TAŞIN ELİ AYAĞI YOKTUR Kİ YÜRÜSÜN YOLDA. BEN SENDENDE RAZIYIM HEPİNİZDENDE RAZIYIM HİÇ BİRİNİDEN KÖTÜLÜK GÖRMEDİM ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN...

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞİM YAZILARIN PAYLASIMLARIN SIIRLERİN COK GUZEL COK BEGENIYORUM YORUMLARIN OLSUN OYLE ZATEN
DEĞER VERDİĞİM BEĞENDİĞİM İNSANLAR ARASINDASIN GERÇİ YOKTA BENDEN YANA HELAL OLSUN.SENDE HELAL ET KARDEŞ

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

gurbetten yazdı:
FATOS KARDESIM SENDE BU SON FORUMDAN DOLAYI HAKKINI HELAL ET.
BA$KA KIRGINLIGIN VARSA INANIN HEPINIZIN YERI BA$KA BU GURBET ELDE
KALBIMDE ONDAN DOLAYI DA HELAL ET

ablam benim hakkım varsa annenizin sütü gibi helall olsun.yorumda ise ikinize satgı duydugum için cevap yazmadım.

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

helal olsun veys kardeşim

ummetinfakiri

Kayıtlı Kullanıcı

Abiciğim hakkınızı helal ediniz. İnanın buradaki kardeşlerimin benim ailemden farkı yoktur.. AİLEMİN BENİM ÜZERİMDE HAKLARI OLDUĞU GİBİ SİZLERİNDE BENİM ÜZERİMDE ÇOK HAKKINIZ VAR.. Benim kesinlikle sizde ve bu sitede kimsenin üzerinde hakkım yoktur.. Ama nefsime kefil değilim hakkınız bu fakire helal ediniz..
ALLAHA EMANET OLUNUZ...

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

helal olsun kardeşim allah razı olsun...

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

SelamünAleyküm
Benim üzerinizde hakkım varsa Ananızın Sütü gibi helal olsun.
Sizlerde Hakkınızı helal edin Kardeşlerim. Allah Hepinizden razı olsun.
''ALLAH'A EMANET OLUN KARDEŞLERİM''
''SELAMETLE KALIN''B)B)B)

nilsu

Kayıtlı Kullanıcı

BEN YALNIZCA BİROKUYUCU VE FAYDALANICI OLARAK SİZİN ÜZERİNİZDE HAKKIM OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM.VARSA DA HELAL OLSUN KARDEŞLERİM.AMA SİZİN HAKKINIZI ASLA ÖDEYEMEM.BANA ÇOK ŞEY KATTINIZ.KENDİMİ GELİŞTİRMEKTE YOL KATETMEMDE BENİ ÇOK GÜZEL YÖNLENDİRDİNİZ.SİYAHGÜLSEVDALISI,ZERDA,GURBETTEN ARKADAŞIM ÖZELLİKLE SİZE SÖYLÜYORUM.BANA ÇOK YARDIMCI OLUYORSUNUZ.ASIL SİZ HAKKINIZI HELAL EDİN.BİR DE MUHAMMET KARDEŞİM YENİ ÜYE OLDUĞUM ZAMANLARDA SİZİ KIRDIM BİRAZ GALİBA.SİZ DE HAKKINIZI HELAL EDİN OLURMU.BAZEN AGRESİF OLABİLİYORDUM,SAĞOLSUN ZERDA KARDEŞİM BANA YUMUŞAK HUYLU OLMAYI ÖĞRETTİ.BENİM HAKKIM VARSA DA HELAL OLSUN HEPİNİZE.

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

ESTAGFURULLAH NE DEMEK VARSADA HELAL OLSUN!
KI OLDUGUNU ZANNETMIYORUM ASIL SEN HO$ SOHBETINDEN DOLAYI HAKKINI HELAL ET.ALLAH RAZI OLSUN!B)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

est. kardeşim nilsu güzel iltifatlarınız için tşkler Hakkım yoktur Helal olsun inş. Tekrar Tekrar Teşekkürler inşallah...

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

est. kardeşim nilsu güzel iltifatlarınız için tşkler Hakkım yoktur Helal olsun inş. Tekrar Tekrar Teşekkürler inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt