Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÜNÜN AYETİ (2 Kullanıcı)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
İnsanlara, kendilerine indirileni açıklaman için ve düşünüp anlasınlar diye sana da bu Kur'an'ı indirdik..
Nahl 44

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
“(Resûlüm!) Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne erteliyor.” (İbrâhim, 42)

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
“…Allah sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.” (Kasas, 77)

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
“Ey îmân edenler! Karşılıklı rızâya dayanan ticâret hâli müstesnâ, mallarınızı bâtıl (haksız ve haram yollar) ile aranızda yemeyin…” (Nisâ, 29)

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Sayın en sonebi geçen gün buyurduğunuz hocamız için okuduğunuz hatmi şerifden anlamamız gerekeni anladık yarın zatı ailniz için gurubumuzca hatim indirilecek ve size bildirilecektir.

Saygılarımızla.

Aleykum Selam Efendim...;

Saygı ve selam bizden Allah C.C. razı olsun...
Ağaç bu işte...Hayır ağacı ...
Hamd ve şükürler olsun Allah C.C. na... Selam olsun Muhammed Mustafa A.S. 'a ...Nemire beyefendimize...vede siz Hafız ilmi suyu ile sulanmış gönül yolcularına...

nazlı ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır. Başkası onu bilemez.”
(En’am, 6:59)
“De ki: Allah’tan başka ne göklerde, ne de yerde hiç kimse gaybı bilemez.”
(Neml, 27:65)
“De ki: Ben size, Allah’ın hazineleri benim yanımdadır veya ‘Ben gaybı bilirim’ demiyorum. Ben ancak bana vahyolunana uyarım.”
(En’am, 6:50)

hira_nurr

Kayıtlı Kullanıcı
Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz. (ENBİYA/35)

hira_nurr

Kayıtlı Kullanıcı
Allah sizi annelerinizin karnından çıkardığı zaman hiçbir şey bilmiyordunuz. Şükredesiniz diye size işitme (duygusu), gözler ve gönüller verdi. (NAHL/78)

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
575100_10150783573644311_1567474525_n.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt