Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülümseten Şirinler:)) (2 Kullanıcı)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Gülümseten Şirinler:))

ZEHRA MELEK yazdı:
desertrose yazdı:

s.a. ablacım süper olmuş emeğine sağlık:D
yanlız çiçek verecem diye insanlar ne hallere düşüyor derdimde farelerde aynı durumdaymış bilmiyordum:D
çok güldüm yaaa rabbimde seni kevserde güldürsün ne diim
:DB)B)B)

Aleykum selam kardeşim:) Bu benim favori resmim çok sevimliler öyle değilmi:)
Amin güzel kardeşim Allah c.c. razı olsun cümlemizi kevserde güldürsün RabbimB)B)B)

ali

Kayıtlı Kullanıcı

:(resimleri çok sevdim ;)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
:D:D:D:D:DHAKLISI KARDEŞİM DİĞER BİR KARDEŞİMİZE YAPTIĞIN YORUMU OKUDUM ASLINDA SEVİMLİLER ADININ SADECE FARE OLMASIMI BİZE İTİCİ GELİYOR GÜZEL BİR YAKLAŞIM BAK YİNE ERDEMLİK YAPTIN.HEP SENİN FORUMLARINDA BEN BÖYLE DUMUR OLUYORUM:D:D:D:DEVET KEDİLER MARATON KOŞUYOR:D:D:D:DHAKLISIN KARDEŞİM.SELAM VE DUA İLE KAL ALLAH CC EMANET OL KARDEŞİM.

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
:D:D:D:D:D:DONLARDA ALLAH CC YARATTIĞI AMA FARELİ DONDURMA İŞTAHIMI KAÇIRDI:(:(:(:(:(SELAM VE DUA İLE KAL KARDEŞİM.ALLAH CC EMANET OL.ÇAOK TATLI BICIR BICIR ÇOK ŞİRİN RESİMLER.:D:D:D;)

O beğenmediğin fareli dondurma için kediler maraton koşuları yapıyor biliyorsun değilmi:D:D

Sende Allah'a emanet ol kardeşim, Selametle;)

:D

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
S.ALEYKÜM ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL HEPSİ AMA Bİ KISMI HARİÇ EVET EVET İLK AKLINIZA GELEN MOUSE:):):) KISMI:):):)HEPSİNİ RABBİM YARATMIŞ AMA NE BİLEYİM BANA HEP GARİP BİR VARLIK OLARAK GELDİLER NE DERECE DOĞRU BİLMEM AMA..NEYSE UZUN SÖZÜN KISASI ÇOK GÜZELDİ..BİLHASSA MAİL GELMEMİŞ DİYEN BEBEK:):):)ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN ELİNİZE,EMEĞİNİZE SAĞLIK..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..

Aleykum selam kardeşim.. Yahu mause sana ne etti:D
Neyse şaka birtarafa beğendiğine sevindim mauselarada bakmayı ver;):)
Allah senden de razı olsun kardeşim güldürdün beni sağolasın..
Selam ve dua ile kal inşaAllah..

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

erdal yazdı:
S.ALEYKÜM...

HEPSİDE GÜZEL VE ŞEKER ŞEYLER...

TEBESSÜM ETTİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM...

ALLAH c.c. razı olsun...selametle...

Aleykum selam abim..
Vesile olduysam ne mutlu bana asıl ben teşekkür ederim..

Cümlemizden razı olsun Rabbim, selam ve dua ile kal inşaAllahB)B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

RESİMLER ÇOK TATLI EMEĞİNE SAĞLIK HAYIRLI CUMALAR:D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
S.ALEYKÜM ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL HEPSİ AMA Bİ KISMI HARİÇ EVET EVET İLK AKLINIZA GELEN MOUSE:):):) KISMI:):):)HEPSİNİ RABBİM YARATMIŞ AMA NE BİLEYİM BANA HEP GARİP BİR VARLIK OLARAK GELDİLER NE DERECE DOĞRU BİLMEM AMA..NEYSE UZUN SÖZÜN KISASI ÇOK GÜZELDİ..BİLHASSA MAİL GELMEMİŞ DİYEN BEBEK:):):)ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN ELİNİZE,EMEĞİNİZE SAĞLIK..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..

s.aleyküm mouse bana bişi yapmadı ama dedim ya hep garip gelmiştir..o yüzden görünce bi garip oldum:):):)allah affetsin töbe töbe yahu..hepsi de allahın vazifedar bir memuru elbette..ama diğerleri daha güzeldi:):):):)sağolun ben de biraz tebessüm ettim bu vesileyle..allaha(c.c.)emanet olun hayırlı akşamlar..dua edin inşaAllah..

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
desertrose yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:

s.aleyküm mouse bana bişi yapmadı ama dedim ya hep garip gelmiştir..o yüzden görünce bi garip oldum:):):)allah affetsin töbe töbe yahu..hepsi de allahın vazifedar bir memuru elbette..ama diğerleri daha güzeldi:):):):)sağolun ben de biraz tebessüm ettim bu vesileyle..allaha(c.c.)emanet olun hayırlı akşamlar..dua edin inşaAllah..

Aleykum selam.. Haklısınız tuhaf gelebilir doğrudur, nede olsa Fare, adı çıkmış 9'a inmez 8'e:) Ama bence çok sevimliler birkeresinde sokakta bir fare izlemiştim sanırım zehirlenmişti bişeyden kendinde değildi pek, yavru bi kediyle inatlaşıp durmuşlardı çok komik bir hadiseydi, ozamandan beri seviyorum fareleri:)
Neyse sizde Allah'a emanet olun kardeşim, duamdasınız inşaAllah sizde eksik etmeyin dualarınızdan..

Selametle..

SURMELI_CEYLAN

Kayıtlı Kullanıcı

FARELİ DONDURMA HARİÇ HEPSİ ÇOK İYİYDİ AEO EMEĞİNE SAĞLIK

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Aleykum selam.. Haklısınız tuhaf gelebilir doğrudur, nede olsa Fare, adı çıkmış 9'a inmez 8'e:) Ama bence çok sevimliler birkeresinde sokakta bir fare izlemiştim sanırım zehirlenmişti bişeyden kendinde değildi pek, yavru bi kediyle inatlaşıp durmuşlardı çok komik bir hadiseydi, ozamandan beri seviyorum fareleri:)
Neyse sizde Allah'a emanet olun kardeşim, duamdasınız inşaAllah sizde eksik etmeyin dualarınızdan..

Selametle..

Haklısınız tuhaf gelebilir doğrudur, nede olsa Fare, adı çıkmış 9'a inmez 8'e:)
:):):):):):)ADI ÇIKMIŞ 9A İNMEZ 8E:):):):):):)EVET SANKİ DURUM BİRAZ BÖYLE GİBİ..AMA TATLILARI DA VAR YAA MESELA TOM VE JERRYDEKİ:):):):)BAKALIM BELKİ BENDE SEVEBİLİRİM ZAMANLA(NASIL OLACAK BİLMİYORUM BELKİ SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ BİR HADİSE GÖRÜRSEM ANCAK O ZAMAN OLUR:):))BENDE DUA EDİCEM İNŞAALLAH..S.ALEYKÜM

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK ALLAHA EMANET OL B)B)B)B)

abidinbasak

Kayıtlı Kullanıcı

SUBHANALLAH, SUBHANALLAH ŞUNLARIN ŞİRİNLİKLERİNE BAKIN. YARATAN NE GÜZEL YARATMIŞ. ALLAH RAZI OLSUN YARATANIN KUDRETİNİ DÜŞÜNDÜRTÜĞÜNÜZ İÇİN.BU GÜZEL GÜLLER SİZE B)B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

abidinbasak yazdı:
SUBHANALLAH, SUBHANALLAH ŞUNLARIN ŞİRİNLİKLERİNE BAKIN. YARATAN NE GÜZEL YARATMIŞ. ALLAH RAZI OLSUN YARATANIN KUDRETİNİ DÜŞÜNDÜRTÜĞÜNÜZ İÇİN.BU GÜZEL GÜLLER SİZE B)B)B)

Allah razı olsun kardeşim..
Vesile olabildiysem ne mutlu bana:)
Bunlarda benden inşaAllahB)B)B)
Selametle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt