Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GÜLERYÜZLÜLÜK (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RE: GÜLERYÜZLÜLÜK

desertrose yazdı:
:):):):):):):)
Selamun aleykum güzel kardeşim..
Çok güzel bir paylaşım olmuş yine Allah c.c. razı olsun..
Güler yüzümüzü eksik etmeyelim öyle ise, birbirimize karşı hep tebessümde bulunalım inşaAllah..:)
Selametle kal canım kardeşim emeğine sağlık.. Allah'a emanet olB)B)B)B)

ve aleyküm selam kardeşim. amin duana Allah razı olsun senden de inşallah. beğendiğine sevindim. Allah'a emanet ol. selametle kal.B)

muhammed_eness

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm Allah razı olsun...tebessüm etmek sadakadır:)selametle

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

''İnsanda iyilik varsa iyilik gösterir. İçi kin ve nefretle dolu ise kötü davranır.
Yüzümüz de sözümüz de güzel olmalıdır. Çünkü biz şefkat ve merhamet Peygamberinin ümmetiyiz. Böyle olmak bize çok şey kazandırır.''

S.A.KARDEŞİM ALLAH C.C RAZI OLSUN GÜZEL BİR PAYLAŞIM.
EMANETİN GERÇEK SAHİBİ OLANA EMANETSİNİZ…ALLAH’IN SELAMI,
RAHMETİ VE BEREKETİ HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN…SELAM VE DUA İLE.B)B)B)B)

andelib

Kayıtlı Kullanıcı

evet tebessüm sadaka olduğu bir hadiste var...
hadis tam hatrımda değil ...
şu an tebessüm ediyom...
görmesenizde bilin......

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm...Allah(c.c) razı olsun inşallah...Gülümseyelim hep inşallah zaten bir kişiye gülümseme sadaka gibiymiş.... B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

asil20 yazdı:
''İnsanda iyilik varsa iyilik gösterir. İçi kin ve nefretle dolu ise kötü davranır.
Yüzümüz de sözümüz de güzel olmalıdır. Çünkü biz şefkat ve merhamet Peygamberinin ümmetiyiz. Böyle olmak bize çok şey kazandırır.''

S.A.KARDEŞİM ALLAH C.C RAZI OLSUN GÜZEL BİR PAYLAŞIM.
EMANETİN GERÇEK SAHİBİ OLANA EMANETSİNİZ…ALLAH’IN SELAMI,
RAHMETİ VE BEREKETİ HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN…SELAM VE DUA İLE.B)B)B)B)

ve aleyküm selam kardeşim. Allah sizden de razı olsun. siz de Allah'a emanet olun inş. selam ve dua ile.B)B)B)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun aliye kardeşim selam,dua ve tebessüm ile...B)

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ALİYE BACIM CEVDET ABİNİN BENİM İÇİN AÇTIĞI TEFRİCİYE FORMUNA TOPLU OLARAK MESAJ BIRAKMIŞTIM SANIRIM GÖRMEDİNİZ.BEN BURADAN BİR KEZ DAHA SÖYLEYEYİM SİZDEN VE SOHBETLERİNİZDEKİ KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH (C.C) RAZI OLSUN BACIM RABBİM İNŞALLAH KABUL EDER SİZLERİN DUALARI SAYESİNDE İNŞALLAH SIKINTILARIMDAN KURTULURUM NE OLUR BENDEN HAYIR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN ÖZELLİKLE NAMAZLARDAN SONRA BACIM DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN KULLARIN HER ZAMAN DUAYA İHTİYACI VARDIR AMA BENİM ŞUANDA FAZLASIYLA İHTİYACIM VAR.RABBİM CÜMLENİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH.ALLAH'IN SELAMI,RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN...SELAM VE DUA İLE A.E.O...B)B)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

asil20 yazdı:
S.A. ALİYE BACIM CEVDET ABİNİN BENİM İÇİN AÇTIĞI TEFRİCİYE FORMUNA TOPLU OLARAK MESAJ BIRAKMIŞTIM SANIRIM GÖRMEDİNİZ.BEN BURADAN BİR KEZ DAHA SÖYLEYEYİM SİZDEN VE SOHBETLERİNİZDEKİ KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH (C.C) RAZI OLSUN BACIM RABBİM İNŞALLAH KABUL EDER SİZLERİN DUALARI SAYESİNDE İNŞALLAH SIKINTILARIMDAN KURTULURUM NE OLUR BENDEN HAYIR DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN ÖZELLİKLE NAMAZLARDAN SONRA BACIM DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN KULLARIN HER ZAMAN DUAYA İHTİYACI VARDIR AMA BENİM ŞUANDA FAZLASIYLA İHTİYACIM VAR.RABBİM CÜMLENİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH.ALLAH'IN SELAMI,RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN...SELAM VE DUA İLE A.E.O...B)B)B)B)

ve aleyküm selam kardeşim.

sizden dualarımızı eksik etmeyeceğiz kardeşim. Allah sizden de razı olsun .Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah. Gerçek sahibimize emanet olun. selam ve dua ile.

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
asil20 yazdı:

sizden dualarımızı eksik etmeyeceğiz kardeşim. Allah sizden de razı olsun .Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah. Gerçek sahibimize emanet olun. selam ve dua ile.

ALLAH RAZI OLSUN BACIM.RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN İNŞALLAH.ALLAHA EMANET OL YÜCE GÖNÜLLÜ KARDEŞİM...B)B)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

asil20 yazdı:
aliye_aliye yazdı:
asil20 yazdı:

ALLAH RAZI OLSUN BACIM.RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN İNŞALLAH.ALLAHA EMANET OL YÜCE GÖNÜLLÜ KARDEŞİM...B)B)B)B)

amin kardeşim, Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin inşallah. Allah'a emanet olun. dua ile inşallahB)

Kaan Erdem

Yönetici

Bu Allahın bir lütfudur. Güler yüzlü olmayı bile mükâfaatlandırıyor Rabbimiz. Güler yüzle davrananı sadaka vermiş gibi sevaplandırıyor.
Birine verdiğin selâmdan, sorduğun hatırdan mükâfaat alıyorsun.
Güler yüz, gülleri açmış bir bahçe gibidir. Seyredenlere bir güzellik verir.
Aile hayatında güler yüzün önemi inkâr edilebilinir mi? İnsan evindeki huzuruna göre topluma huzur katar. Evinden güler yüzle uğurlanmış bir erkek, sabahtan akşama kadar etrafındakilere tebessüm saçar. Bir gülümsemenin çok boşanma teşebbüslerini önlediğine hepimiz şâhit olmuşuzdur.

ALLAH CC RAZI OLSUN KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE KAL SELAMETLE.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

KAAN ERDEM yazdı:
Bu Allahın bir lütfudur. Güler yüzlü olmayı bile mükâfaatlandırıyor Rabbimiz. Güler yüzle davrananı sadaka vermiş gibi sevaplandırıyor.
Birine verdiğin selâmdan, sorduğun hatırdan mükâfaat alıyorsun.
Güler yüz, gülleri açmış bir bahçe gibidir. Seyredenlere bir güzellik verir.
Aile hayatında güler yüzün önemi inkâr edilebilinir mi? İnsan evindeki huzuruna göre topluma huzur katar. Evinden güler yüzle uğurlanmış bir erkek, sabahtan akşama kadar etrafındakilere tebessüm saçar. Bir gülümsemenin çok boşanma teşebbüslerini önlediğine hepimiz şâhit olmuşuzdur.

ALLAH CC RAZI OLSUN KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE KAL SELAMETLE.

Allah cümlemizden razı olsun inşallah..selam ve dua ile.

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleykum canım kardesım Rabbım senden razı olsun ınsalllah.
cok guzel bır konu olmus ,bazen bazı seylerı bılsekte unuttugumuz seyler adına bır hatırlatma oluyor Allah(CC) razı olsun.guleryululuk ıle ılıglı bır konu oldugunda hep bu hıkeye gelır aklıma cokda severım gercı bu hıkeyeyı eskı bır forumumdada yazmıstım ama buda hatırlatma mahıyetınde olsun.

Resullaha(sav) efendımız ebu zerr (ra) e hıtaben soyle buyurmustur.

----dın kardesını guleryuzle karsılamak gıbı bır ıyılıgı bıle sakın kucuk gorme!

(hıkaye)kucuk bır tebessum

Bırgun genc kız uzgun gorunen bır yabancıya gulumsemıstı.adam once sasırmıs sonra kendını daha ıyı hıssetmıstıı.gecmıste bır arkadasının ona yapmıs oldugu bır ıyılıgı anımsamıstı bır an ve arkadasına bır tesekkur mektubu yazmıstı.
Bu mektubu alan arkadasının bu durum o kadar hosuna gıtmıstıkı,yemek yedıgı lokantaya ıyı bır bahsısı bırakmıstı.bu bahsısın mıktarına sasıran garson eve gıderken yolda gordugu fakıre bahsısın bır kısmını hedıye ettı.dılencı cok sevınmıstı cunku ıkı gundur bogazından tek lokma gecmemıstı.once guzel bır yemek yedı yemegını bıtırdıkten sonra kaldıgı eve gıtmek uzere yola cıktı ( o sırada basına bır felaket gelecegınden habersızdı ).
Yolda yururken soguktan tıtreyen bır kedıcık gordu ve kıyamadı ,vıcdanı onu sokakta bırakmaya razı gelmedı onuda beraberınde getırdı evıne.soguktan ,fırtınadan kurtulup sıcacakık kucaklarda olmaktan cok mutlu gorunuyordu kedıcık.
O gece bu evde yangın cıktı.kedıdıcık olaganca sesıyle mıyavlamaya basladı derken ev sahıbı adam ve aılesı uykusundan uyandı boylece yangından kurtulmus oldular..

Bunların tek sebebı kucucuk bır tebbessum du sadece....
selam ve dua ıle...B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt