Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (1 Kullanıcı)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Tanı beyin bölgesindeki küflenme

Tanı beyin bölgesindeki küflenme

İlginç bir mantık...
Top yuvarlaktır, karpuz da yuvarlaktır, dolayısıyla karpuz toptur.

Ya da;

Gerçek acıdır, biber de acıdır, dolayısıyla gerçek biberdir.

Ya da;

Mısır da patlar, top da patlar, dolayısıyla mısır toptur.

Ya da...

Kör Pilotlar...

Yolcular uçağın yanında otobüsten inmişler.. Bavullarını gösteriyorlar. Bir bakmışlar uçak şirketinin minibüsü yanlarında durmuş.

İçinden kaptan pilotla, yardımcı pilot inmişler...

Yolcular fena halde bağırmışlar.. Nasıl bağırmasınlar.. Kaptan pilotun elinde bir beyaz baston. Kolunda üç noktalı bant.. Yardımcı pilotun elinde bir köpek tasması.. Tasmanın ucunda bir köpek.. Sağa sola çarparak öyle ilerliyorlar uçağa.. Günlerden 1 Nisan değil ama, “Şaka herhalde” demiş yolcular, doluşmuşlar uçağa.. Uçak pistte hızla ilerlemeye başlamış. Yolcuların gözleri camda. Uçak hızlanmış.. Yolcular endişelenmeye başlamışlar.. Uçak daha hızlanmış. Pistin sonu hızla yaklaşmaya başlamış.. Uçak iyice hızlanmış.. Bazı yolcular paniklemiş, dua etmeye başlamışlar. Uçak son hıza ulaşmış. Bu arada pistin sonuna da ulaşmış. 10 metre sonra betonun bitip çimlerin başladığını gören yolcular dehşet içinde çığlığı basmışlar.. Tam o anda da kaptan pilot levyeyi sonuna kadar çekmiş.. Uçak tam pist biterken tekerleklerini yerden kesmiş, havalanmış. Kaptan pilot arkasına yaslanmış derin bir nefes almış ve yardımcı pilota dönmüş:

– Biliyor musun? Bir gün çığlık atmakta gecikecekler ve hep birlikte geberip gideceğiz!...”

Şair...

Yıllar önce bir genç delicesine aşık olmuş. Sonunda bir gün sevdiği kıza açılmış ama reddedilmişti. Aradan seneler geçmiş. Genç, aşkından yazdığı şiirlerle ünlü bir şair olmuş, ismi duyulmuş, namı yayılmış. Sevdiği kız, bir zamanlar kendisini seven gencin namını duymuş ve kocasını da yanına alarak adamın yanına gitmiş ve;

Beni tanıdın mı?

Tanıyamadım.

Kadın ısrarla tekrar sormuş iyi bak tanımadın mı? demiş.

Adam gerçekten de tanıyamamış.

Tanıyamadım.

Bunun üzerine kadın: “Sen seni şair edeni nasıl tanımazsın?

Adam da bunun üzerine sinirlenerek:

Madem ki keramet sendeydi, yanındaki niye şair olamadı?

:K

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.

Evet ben itiraf ediyorum.
ben AŞIGIM.çok ama çok seviyorum.
bir an aklımdan çıkmıyor.aklımdan çıksın diye çok ugraştılar,hatta en yakınlarım bana öyle kızdılarki,artık kendine gel dediler.ne yapmaya çalışıyon,amacın ne bu kadarda olmazki dediler.
ama bir türlü vaz geçemedim.ALLAHIMA dua ediyorum sevgilimle cennette birlikte olmak istiyorum.bu dünyada kavuşamadık bari cennette kavuşalım diye çok yalvarıyom,aglıyom.
evet kardeşlerim ben deliler gibi AŞIGIM.
ne olur beni kınamayın,ne olur bana kızmayın.gönül bu onu çok ama çok sevdi.hemde öyle çokki anlatamam.
kendisini tanımıyorum,daha görmedim,ancak ismini biliyorum.okadar.
ahhhh yandım ,yandım onun aşkından.kavuşmak istiyorum ama olmuyor.çekip gideyim yanına diyorum ama oda yasak.
ama bir gün ona inşaallah kavuşacagım.bir daha hiç ayrılmaylım diyecem.ben onsuz artık yapamıyorum.ne olur baba akıl verin,bana bir yol gösterin ne yapayım.
onu öyle çok seviyorumki,çok kişidende kıskanıyom.bir çok kişide onu seviyor ve onlarda aşık.onlarada kızmıyom onlarda haklı.ama onu kimseyle paylaşmak istemiyom.çünkü ölesiye seviyom.
evet katdeşlerim onun yalnıca adını biliyorum.isterseniz size adın söyleyeyim.ADI..B)B) ALLAH B)B)

kardeşlerim sizleri çok seviyorum,ama en çok onu.yani AŞKIMI.
sizi AŞKIMA emanet ediyorum.

bende itiraf ediyorum sayın abinin aşkına ölesiye bende aşık oldum inşallah sevgimiz aşkımız karşılıksız kalmaz

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
[/I]
bende itiraf ediyorum sayın abinin aşkına ölesiye bende aşık oldum inşallah sevgimiz aşkımız karşılıksız kalmaz

sen ona AŞIK olursunda,sen onu seversinde o seni yalnız bırakırmı hiç.
O diyorki"sen beni anarsan,bende seni anarım""sen bana yürürsen,ben sana koşarım"
ona kim aşık olmuşta karşılık bulmamış.
ve inşaallah sende bende ve diger aşıklarda mahçup olmayız.AŞKIMIZA BİR KARŞILIK BULURUZ.inş.selametle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
2007_07_09_b3ta_hnldesign_nl_beta309.gif

Selamün aleyküm, bu çok hoştu Hafize annemiz:D..Emeğinize sağlık..

andelib

Kayıtlı Kullanıcı
uzun zamandır böyle komik şeyler görmemiştim....
allah razı olsun
hepside çok komik
bakıp bakıp gülüyom..
eline sağlık

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Kurban bayramına özel karikatürler :))

Kurban bayramına özel karikatürler :))

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt