Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gülelim mi? (2 Kullanıcı)

beyazz

Kayıtlı Kullanıcı
kıyamet kopsa medya neder

kıyamet kopsa medya neder

kıyamet kopsa medya ne der..??

Anadolu ajansı: Kıyamet koptu (A.A)

Sabah: Biz Öldük!

Zaman: Biz demiştik, böyle olacağı belliydi!

Dünya Gazetesi: IMKB’de endeks bir daha yükselmeyecek.

Hafta Sonu: Ayhan Işık ile Hülya Avşar gizlice buluştular
CHA: Abi, cehennemden alev görüntüleri var elimizde...

Metro Hipermarket Bülteni: Gerçekten Son indirim??.

Fanatik Gazetesi: Bu maçın galibi yok!

Hürriyet Gazetesi, Ertugrul Özkök: Iyimserliği elden bırakmayalım, hiç olmazsa cehennemde ısınmak için yakıt parası yok
Milliyet Gazetesi Meral Tamer: Zebaniler, delik kazanların üreticisini Şeytan’a şikayet etti.

Cumhuriyet: Sonunda Ata’mıza kavuştuk.

Bilim Teknik: Evren hakkında bütün bilmediklerimiz...

Oyun dergisi: Game Over
Elle: Yargı gününde anında 10 kilo verin!

Para: Kıyametten kâr yapmanın 100 yolu

Show TV, Reha Muhtar: Sayın Zebani, kazanların yanında terlemiyor musunuz?

Kanal 6: Izliyorsunuz sayın seyirciler, kazanların içi bir volkan gibi, insanlar bağrış çağrış yanıyor, kızarıyor...

Aktüel: Mahşer günü yanınızda olması gereken 2 şey: Sevaplar ve ısıya dayanıklı elbise

Arena, Uğur Dündar: Cennete kaçak girmeye çalışan günahkarların tüyler ürperten dosyası

beyazz

Kayıtlı Kullanıcı
şaka gibide olsa Allah böyle hırsızlardan cümlemizi korusun.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
kıyamet kopsa medya ne der..??

Anadolu ajansı: Kıyamet koptu (A.A)

Sabah: Biz Öldük!

Zaman: Biz demiştik, böyle olacağı belliydi!

Dünya Gazetesi: IMKB’de endeks bir daha yükselmeyecek.

Hafta Sonu: Ayhan Işık ile Hülya Avşar gizlice buluştular
CHA: Abi, cehennemden alev görüntüleri var elimizde...

Metro Hipermarket Bülteni: Gerçekten Son indirim??.

Fanatik Gazetesi: Bu maçın galibi yok!

Hürriyet Gazetesi, Ertugrul Özkök: Iyimserliği elden bırakmayalım, hiç olmazsa cehennemde ısınmak için yakıt parası yok
Milliyet Gazetesi Meral Tamer: Zebaniler, delik kazanların üreticisini Şeytan’a şikayet etti.

Cumhuriyet: Sonunda Ata’mıza kavuştuk.

Bilim Teknik: Evren hakkında bütün bilmediklerimiz...

Oyun dergisi: Game Over
Elle: Yargı gününde anında 10 kilo verin!

Para: Kıyametten kâr yapmanın 100 yolu

Show TV, Reha Muhtar: Sayın Zebani, kazanların yanında terlemiyor musunuz?

Kanal 6: Izliyorsunuz sayın seyirciler, kazanların içi bir volkan gibi, insanlar bağrış çağrış yanıyor, kızarıyor...

Aktüel: Mahşer günü yanınızda olması gereken 2 şey: Sevaplar ve ısıya dayanıklı elbise

Arena, Uğur Dündar: Cennete kaçak girmeye çalışan günahkarların tüyler ürperten dosyası

dalga geçilecek, mizah yapılacak bir çok konu var ama bu konuda ciddiyeti korumalı, işin gerçeği odur ki bu Günümüzde cehennem kükrediği zaman yürekler korkudan yerlerinden fırlayıp boğazı tıkacak, gözler dikilecek derya kadar ter akıtılacak ...
Ahirete inanmak Allaha inanmak demektir.

beyazz

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;533619' Alıntı:
dalga geçilecek, mizah yapılacak bir çok konu var ama bu konuda ciddiyeti korumalı, işin gerçeği odur ki bu Günümüzde cehennem kükrediği zaman yürekler korkudan yerlerinden fırlayıp boğazı tıkacak, gözler dikilecek derya kadar ter akıtılacak ...
Ahirete inanmak Allaha inanmak demektir.

bende aynı şeyi düşünüyorum ,bu inanmayanların neyle karşılaşacagını bilmeden şuursuzca yaşamaları diye düşünüyorum başka bir sitede dolaşırken karşılaştım paylaşmak istedim.

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
harika bir senanaryo doğrusu......Bu kadar fikri hayır yolunda sarfetseler ya...

paylaşımın için teşekkürler...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
bende aynı şeyi düşünüyorum ,bu inanmayanların neyle karşılaşacagını bilmeden şuursuzca yaşamaları diye düşünüyorum başka bir sitede dolaşırken karşılaştım paylaşmak istedim.

ya, Peygamberimiz (sav) buyurmuşlar ki :'eğer hayvanlar Kıyametin kopacağını bilseydi, sizler et yemezdiniz'
Bir de cehenneme sarkıtılan kıldan ince kılıçtan keskin ,7 (başka rivayette 70) duraktan oluşan ,ki herbirleri arası 70 senelik yoldur,
'Cehennemin kükreyişi üzerine 70 ömürlük peygamber sevabına dahi sahib olsa bütün ümitler kesilir'
Allah o Günümüzde Hz.Muhammedten (sav) mahrum eylemesin!

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Bayram Harçliği

Bayram Harçliği

BAYRAM1.jpg

BAYRAM2.jpg

BAYRAM3.jpg

BAYRAM4.jpg

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM ABLACIĞIM ELİNE SAĞLIK RABBİME EMANET OLUN

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM ABLACIĞIM ELİNE SAĞLIK RABBİME EMANET OLUN

ALEYKÜMSELAM A SİZ DAHA UYUMADINIZMI BEN GENE SİTE BANA KALMIŞ DEDİM :K BİLGİSAYARI KAPAMAYA GELDİM OĞLAN AÇIK BIRAKMIŞ BİR İKİ FIKRA BULUP YAZAYIM DEDİM HAYIRLI GECELER ALLAHA EMANET OLUN :H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Darwin Dedemizin Bir Aşk Hikâyesi

Darwin Dedemizin Bir Aşk Hikâyesi

Bir zamanlar Darwin diye bir adam varmış. Bu Darwin çok ama çok dengesiz biriymiş. Yaşıtları sokakta misket oynarken bu Darwin her gün bir ağaca çıkar maymun gibi bağırırmış.(bu arada darwin maymunlarla kafayı bozmuş herhalde).
Yıllar böyle geçip gitmiş. Darwin büyümüşte adam olmuş. Ama ne yazık ki beyni hiç gelişememiş. E tabi çocukken ağaçlara çıkıp, ağaçtan ağaca atlamaya çalışırsan ve binlerce kez kafa üstü ağaçtan düşersen beynin gelişeceğine daha da beyinsizleşirsin.
Bir gün yine o her zaman gittiği hayvanat bahçesinin önünden geçerken bir maymun görmüş. O anda maymunla göz göze gelmişler. Ve Darwinin içinden; işte hayatımın aşkı diye bir şey geçmiş. Artık nasıl geçmiş onu bilemeyiz.
Gitmiş maymunun yanına;
—eee şey merhaba
—şey merhaba
—şey bişey şey
—ney ney
—şey işte ya şey
—ney işte ney
Diye aralarında fevkalâde bir diyalog geçmiş. Tabi o günden sonra Darwin hayvanat bahçesini kendine mesken tutmuş. Maymunun kafesinin yanına bir çadır kurmuş. Bilim araştırmaları yapacağım diye de bir yalan uydurmuş.
Darvin o maymuna öyle âşık olmuş ki onunla ilerde bir yuva kurmayı bile düşünüyormuş. Ancak yaşadığı yerin örf ve adetleri onların evlenmesine mani imiş. Ama Darwin kararlıymış. Mutlaka ben o maymunla evleneceğim diyormuş.
Bir gün hayvanat bahçesinin müdüründen izin alarak maymunu gezintiye çıkarmış. Kimse görmesin diye de henüz yapım aşamasında olan bir apartmanın içine girmişler. Tam o sırada kafasına bir tuğla düşmüş. Ve o anda ayyy diye bağırmamış. bulduuum diye bağırmış. Maymun: ne buldun darwin yoksa muz mu? Diye bir soru bulmuş.
Darwin; e herhalde muz bulmadım. Evleniyoruz canım sevgilim evleniyoruz demiş.
Maymun şaşırmış. Nasıl olacak bu iş bir anlat hele demiş.
Darwin başlamış zırvalamaya; aklıma bir teori geldi demiş. Biz insanlarda maymunuz… Tabi maymun şaşırmış ve: peki Darwincim siz niye hayvanat bahçesindeki kafeslerde yaşamıyorsunuz bizim gibi? Diye tarihe geçecek bir soru sormuş.
Darwin hemen araya girmiş. Yahu sevgilim şuan maymun değiliz, eskiden maymunduk şimdi evrim geçirip insan olduk. Maymun başlamış gülmeye. Kıh kıh kıh. Ya buna kargalar bile güler daha güzel bir teori bulamadın mı demiş. Darwin: hayır sevgilim. Bak göreceksin birçok insan bu teoriye inanacak. Ve bizde bu arada evlenmiş olacağız bak görürsün… Ve darwinin dediği olmuş. Darwin ermiş muradına biz çıkalım kerevetine…
YIL 2007 ve halen maymundan geldiklerini savunan insanlar var. Allah akıl fikir nasip etsin…
ÂMİN

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜMSELAM A SİZ DAHA UYUMADINIZMI BEN GENE SİTE BANA KALMIŞ DEDİM :K BİLGİSAYARI KAPAMAYA GELDİM OĞLAN AÇIK BIRAKMIŞ BİR İKİ FIKRA BULUP YAZAYIM DEDİM HAYIRLI GECELER ALLAHA EMANET OLUN :H

ABLA BİZ SENİ GELECEĞİNİZİ BİLİYOR DEVİR TESLİM İCİN BEKLİYORDUK HAYIRLI GECELER RABBİME EMANET OLUN

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm hafize anne...inanın çok güzel bir paylaşım olmuş..sabah vakti tebessüm ettik..selam ve dua ile kalın..selametle...

acizane kul

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam. Sanada hayırlı sabahlar hafize annem.

O toprakta da maymun gibi bağırtıyorlardır onu. Adamın kötülüğü yüzünden belli zaten.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt