Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GECEMİZ NASILDI? (3 Kullanıcı)

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GECEMİZ NASILDI?

S.A KRDEŞİM CUMA GECESİ KALKAMAMIŞTM ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ
BU GECE KALKTIM VE SİZ DEĞERLİ KARDEŞLERİME VETÜM İSLAM ALEMİNE
DUADA BULUNDUK ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN :) B)

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm hayırlı cumalar,ben ilk defa katıldım listedeki herkese ve tüm din kardeşlerime duamı yaptım Rabbim kabul buyurur inşallah.Ravzanur kardeşim Allah razı olsun böyle güzel bir olaya vesile olduğun için.içimi bir huzur kapladı herkesten Allah razı olsun dualarda buluşalım insallah.
[marq]B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)[/marq]

e_m_i_n

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
Esselamu Aleyküm kardeşler,gecemiz mübarek olsun.Rabim tüm yapılan duaları dergahına kabul eylesin.Eğer sizlerde kabul ederseniz,bunu tekrarlayalım.Cuma geceleride kalkıp namazımızı kılıp dua edebiliriz.Umulurki,Rabim içimizden birinin hatrına diğerlerimizinde dualarını kabul eder.Bu acizane kardeşiniz için çok özel bir gece oldu.Büyük bir sevgiyle kalktım.Yorumlarınızı bekliyorum.SELAM VE DUA İLE

Ve aleyküm selam ;

Her cuma gecesi olduğu gibi,Karanlığın içinde şeffaf bir ışık vardı ...

Selamlar !

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜM;B)B)B)
BEN LİSTEYE YAZILMİŞTIM ZANNEDİYORUM,ÖYLE DEĞİLSEDE BENDE VARIM.
BİR DAMLA ALLAH RIZASI İÇİN UYKUSUZ VE DUA DOLU GECELER DİLEĞİYLEB)B)B)

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.BEN DE KALKTIM ŞÜKÜR.TESPİH NAMAZI KILDIM.RABBİM CÜMLEMİZİNKİNİ KABUL ETSİN.A.E.O.

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE KALKTIM AMA NAMAZI DA KILDIM ÇOK ŞÜKÜR DE Bİ YERDE YANLIŞLIK YAPMIŞIM SONRADAN FARKETTİM.RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH.VE SAYENİZDE ÖĞRENMİŞ OLDUK.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

cakamo yazdı:
SELAMUNALEYKÜM;B)B)B)
BEN LİSTEYE YAZILMİŞTIM ZANNEDİYORUM,ÖYLE DEĞİLSEDE BENDE VARIM.
BİR DAMLA ALLAH RIZASI İÇİN UYKUSUZ VE DUA DOLU GECELER DİLEĞİYLEB)B)B)
A.S.Kardeşim Rabbim razı olsun kardeşim dualarımız bir olsun

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
S.A.BEN DE KALKTIM ŞÜKÜR.TESPİH NAMAZI KILDIM.RABBİM CÜMLEMİZİNKİNİ KABUL ETSİN.A.E.O.
A.S.Kardeşim Rabbim kabul etsin inş sevabızı yazsın dua ile

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm ablacım ben bu hafta kalkamadım kutlu doğum programındaydım çok geç geldim kalkamadım

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

neslihantuncel yazdı:
BENDE KALKTIM AMA NAMAZI DA KILDIM ÇOK ŞÜKÜR DE Bİ YERDE YANLIŞLIK YAPMIŞIM SONRADAN FARKETTİM.RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH.VE SAYENİZDE ÖĞRENMİŞ OLDUK.
Rabbim kabul buyursun kardeşim yanlışlıklarımızı melekleri tarafından tamam eylesin selam ve dua ile

Semra-Nida

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM kardeşlerim hayırlı cumalar benlistede yokum ama kalktım ve sitedeki kardeşlerimede dualr ettim cenabı ALLAH kabul eder inşallah bundan sonrada kalkmaya çalışacağım SELAM VE DUAİLE kalın

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.İNŞALLAH BUNDAN SONRA BENDE KATILMAK İSTERİM AMA KONUYU TAM ANLAYAMADIM TESBİH NAMAZINAMI KALKIYORUZ GECE

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

bezmi safa yazdı:
S.A.İNŞALLAH BUNDAN SONRA BENDE KATILMAK İSTERİM AMA KONUYU TAM ANLAYAMADIM TESBİH NAMAZINAMI KALKIYORUZ GECE

S.A.AYŞECİM.DUA LİSTEMİZ VAR ORAYA İSMİNİ YAZDIRIYORSUN VE HER PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECE 03.30 DA TEHECCÜD NAMAZI KILIP LİSTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ BİRBİRİMİZE DUA EDİYORUZ.SON OLARAK BİR YENİLİK YAPILDI.AYDA BİR KERE BU GECEYİ TESPİH NAMAZI İLE İHYA EDİYORUZ İNŞAALLAH.BU AY GEÇTİ,BİR DAHAKİ AY TESPİH NAMAZI KILARSIN.AMA HER HAFTA DUALARDA BULUŞUYORUZ RABBİMİN İZNİYLE.RAVZANUR KARDEŞİMİZİN FORUMU VAR DUA GECESİ LİSTESİ O FORUMA GİRİP YAZDIR ADINI.A.E.O.

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a bende kalktım zamanında ama ilk defa kıldığım için belkide tesbihleri yavaş söylediğimden 1 saati geçti.bu nedenle duamı sizlerden sonra yaptım.kıldığım en uzun namaz idi.yorucu ama bi o kadar da farklıydı.a.e.oB)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Semra-Nida yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM kardeşlerim hayırlı cumalar benlistede yokum ama kalktım ve sitedeki kardeşlerimede dualr ettim cenabı ALLAH kabul eder inşallah bundan sonrada kalkmaya çalışacağım SELAM VE DUAİLE kalın
A.S.Kardeşim Rabbim razı olsun.İbadetinizi kabul buyursun inş bundan sonra dua listemizde sizede yer vereceğiz
.SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt