Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

GECEMİZ NASILDI? (3 Kullanıcı)

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı
RE: GECEMİZ NASILDI?

Ravza_Nur yazdı:
sadece_eda yazdı:
BEN KALKAMADIM...ÖZÜR DİLERİM...
NE OLUR AFFEDİN. BENİ :(.. :(B)
Düşünmemiz lazım kardeşim,kardeşlerimizle cezanızı keseriz artıkkk,Canın sağolsun kardeşim,bizim dualarımız inş senide içine almıştır.SELAM VE DUA İLE

ablacım ne caza verirseniz haklısınız verin..
biraz geç yattım o yüzden kalkamadım...:(

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

bende kalkamadım akşam ders çalıştım geç uyudum.hakkınızı helal edin.:(:(:(

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

bende kalkamadım akşam ders çalıştım geç uyudum.hakkınızı helal edin.:(:(:(

eliffff

Kayıtlı Kullanıcı

s.a bende uyandım bıraz daha yatıyım dedım.gözlerımı açtım sabah olmuş.hakkınızı helal edersenız inş.a.e.o.:(:(

efsude

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKUM
GECE COK GEC YATMIS OLMAMA RAGMEN DAHA ONCE BIR FORUMDA BIR KARDESIMDEN OGRENDIGIM UZEREB)B)B) 7 IHLAS OKUYUP 3,30 DA KALKMAYA NIYET ETIM RABBIM NASIP ETTI.
RABBIM HEPIMIZIN DUALARINI KABUL ETSIN INSALLAH!
SELAM VE DUA ILE..

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

:(:(:( Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama bu gece
bende kalkamadım kalkan arkadaşlar hakınızı helal edin
kalkmak için burada söz verdim ama :( saati kapatıp
yatmışım çok şükür sabah namazımı kaçırmadım
inş. gelecek gecelerde hatamızı telafi ederiz A.E.O.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

efsude yazdı:
SELAMUNALEYKUM
GECE COK GEC YATMIS OLMAMA RAGMEN DAHA ONCE BIR FORUMDA BIR KARDESIMDEN OGRENDIGIM UZEREB)B)B) 7 IHLAS OKUYUP 3,30 DA KALKMAYA NIYET ETIM RABBIM NASIP ETTI.
RABBIM HEPIMIZIN DUALARINI KABUL ETSIN INSALLAH!
SELAM VE DUA ILE..
A.S.Kardeşim,Rabbim niyetinizi kabul buyursun inş,bu hafta kardeşlerimizin çoğu tembel çıktı.Hayırlısı olsun ne diyelim.SELAM VE DUA İLE

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

eee abla bize ceza vermeyecekmisiniz...
:(
söz verdik yerine getiremedik niye..
sadece birazdaha uyumak için...
cezayı hakettik..ceza vermezseniz haftaya bizim gibi çok tembel çıkar çokkkk...;):(B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

sadece_eda yazdı:
cezayı hakettik..ceza vermezseniz haftaya bizim gibi çok tembel çıkar çokkkk...;):(B)
Krdeşim illede ceza istiyorsanız kalkamayan kardeşlerim,haftaya kadar hergüne bir yasini şerif okusunlar buraya yazsınlar,cezanız budur.SELAM VE DUA İLE

sadece_eda

Kayıtlı Kullanıcı

Ravza_Nur yazdı:
sadece_eda yazdı:
Krdeşim illede ceza istiyorsanız kalkamayan kardeşlerim,haftaya kadar hergüne bir yasini şerif okusunlar buraya yazsınlar,cezanız budur.SELAM VE DUA İLE

tamam ablacım bugün başlıyorum ben ...
bi daha tembellik yok..
(hey benim gibi kalkamayanlar kime diyor revza_nur ablam BİZLERE );)B)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
HAYIRLI CUMALAR,
RABBİMİN İZNİ İLE TAM VAKTİNDE UYANDIM. SİZLERE VE AİLELERİNİZ İÇİN BOL BOL DUA ETTİM. DULARIMIZ İNŞ. KABUL OLUR.B)

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
GALİBA BENDEN BAŞKA KİMSE KALKMAMIŞ.
SAĞLIK OLSUN.

tevbekar

Kayıtlı Kullanıcı

Ah olurmu güzel kardeşim bende tam zamanında duamı yaptım ve kalktığını bildiğim daha çok kardeşimiz var... buraya yazmamışlardır... inşallah Rabbim cümlemizin dualarını kabul eder...

hayırlı cumalar

B)selam ve dua ile... Allah'a emanet olunB)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

mavi22 yazdı:
S.A
HAYIRLI CUMALAR,
RABBİMİN İZNİ İLE TAM VAKTİNDE UYANDIM. SİZLERE VE AİLELERİNİZ İÇİN BOL BOL DUA ETTİM. DULARIMIZ İNŞ. KABUL OLUR.B)
A.S.Rabbim razı olsun kardeşim,Rabbim ibadetlerinizi kabul buyursun inş dua ile

ararat

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm ..kardeşlerim ben bu gece sizlere katılamadım çünkü başka bir evde kaldım ve abdest alamadım ama o satte uyandım ..ama önümüzdeki hafta mutlak sizinleyim ALLAH izin verirse ......lütfen hakkınızın helal edin ....

Selma_

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
bende zamanında uyandım, sizler başda olmak üzere bütün müslüman kardeşlerim için dua ettim.rabbim nasip ederse bugece de kalkacağım.a.e.oB)

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleykum
Affınıza sığınarak söylüyorumki Ben bu sefer zamanı biraz kaçırmışım. Sabah ezanında yaptım duamı ama, Rabbim kabul eyler inşaAllah. Hakkınızı helal ediniz..

"Rabbim, beni, annemi, babamı, mü'min olarak evime gireni, iman eden erkekleri ve iman eden kadınları bağışla. Zalimlere yıkımdan başkasını arttırma." (NUH SURESİ / 28)

..."Rabbimiz, bizi ve bizden önce iman etmiş olan kardeşlerimizi bağışla ve kalplerimizde iman edenlere karşı bir kin bırakma. Rabbimiz, gerçekten sen, çok şefkatlisin, çok esirgeyicisin." (HAŞR SURESİ / 10)

Arş'ı yüklenmekte olanlar ve çevresinde bulunanlar, Rablerini hamd ile tesbih etmekte, O'na iman etmekte ve iman edenlere mağfiret dilemektedirler: "Rabbimiz, rahmet ve ilim bakımından her şeyi kuşatıp-sardın, tevbe edenler ve senin yoluna tabi olanlara mağfiret et ve onları cehennem azabından koru." (MÜ'MİN SURESİ / 7)

Hamd* Alemlerin Rabbi'nedir. (FATİHA SURESİ / 1)
Rahman ve Rahimdir. (FATİHA SURESİ / 2)
Din gününün malikidir. (FATİHA SURESİ / 3)
Biz yalnızca Sana ibadet eder ve yalnızca Sen'den yardım dileriz. (FATİHA SURESİ / 4)
Bizi doğru yola ilet; (FATİHA SURESİ / 5)
Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna* (FATİHA SURESİ / 6)
Gazaba uğrayanların ve sapmışlarınkine değil. (FATİHA SURESİ / 7)

..."Rabbimiz, bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik (ver) ve bizi ateşin azabından koru" der. (BAKARA SURESİ / 201)

"Rabbim, beni namazı(nda) sürekli kıl, soyumdan olanları da. Rabbimiz, duamı kabul buyur." (İBRAHİM SURESİ / 40)

"Rabbimiz, hesabın yapılacağı gün, beni, anne-babamı ve mü'minleri bağışla" (İBRAHİM SURESİ / 41)

"Rabbimiz, biz indirdiğine inandık ve elçiye uyduk. Böylece bizi şahidlerle beraber yaz." (AL-İ İMRAN SURESİ / 53)

..."Rabbimiz, günahlarımızı ve işimizdeki aşırılıklarımızı bağışla, ayaklarımızı (bastıkları yerde) sağlamlaştır ve bize kafirler topluluğuna karşı yardım et"... (AL-İ İMRAN SURESİ / 147)

"Rabbimiz, elçilerine va'dettiklerini bize ver, kıyamet gününde de bizi 'hor ve aşağılık' kılma. Şüphesiz Sen, va'dine muhalefet etmeyensin." (AL-İ İMRAN SURESİ / 194)

..."Rabbimiz, biz nefislerimize zulmettik, eğer bizi bağışlamazsan ve esirgemezsen, gerçekten hüsrana uğrayanlardan olacağız." (A'RAF SURESİ / 23)

"Ve bizi, kâfirler topluluğundan rahmetinle kurtar." (YUNUS SURESİ / 86)

"Rabbimiz şüphesiz biz iman ettik, artık bizim günahlarımızı bağışla ve bizi ateşin azabından koru" diyenler; (AL-İ İMRAN SURESİ / 16)

"Ve bizi, kâfirler topluluğundan rahmetinle kurtar." (YUNUS SURESİ / 86)

Ve de ki: "Rabbim, beni (girilecek yere) doğru bir girdirişle girdir ve (çıkarılacak yerden) doğru bir çıkarışla çıkar ve katından bana yardımcı bir kuvvet ver." (İSRA SURESİ / 80)

AMİN
________________________________________________________________________________________

Allah (c.c.) Dualarınızı kabul eylesin. Rabbim dostlarından ayırmasın bizleri.. Rabbim böyle Nice Mübarek gecelere ulaştırsın inşaAllah...(Amin)

DUALARDA BULUŞALIM

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

:( s.a kardeşlerim ben hepinizden önceliklen hakkınızı helal etmenizi isiyorum :( arkadaşlar ben kakamadım :( işl. bu gece kalkacağım

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

ayyyyy ayıp bize valla çoğu kardeşimiz kalkamamış
neyse ilk başlangıçta biraz tembellik yapmış olabiliriz
inşlh. bi daha olmaz......
beni sorarsanız çok güzeldi...B)B)B)
sabah ezanından sonra uyumiyayım dedim o vaktin feyzinden yararlanayım amaaaaa
bende diğer kardeşlerim gibi uyuya kaldım...
bende ceza alacakmıyım acaba...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Değerli kardeşlerim anlaşıldığı üzere bir çok kardeşimiz kalkamamış,bunu bir sorumluluk olarak kabullenirsek uygulamamız daha kolay olacaktır bizbir güzelliğe hep birlikte başladık bunu devam ettirmeye gayret göstermeliyiz önümüzdeki hafta dikkatli olalım olurmu kardeşlerim.SEALM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt