Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

gazete,yazar,tv boykot edilecekler!!!!!! (2 Kullanıcı)

şevval_nur

Kayıtlı Kullanıcı
ben zaten o tvleride izlemem gazetelerini de almam.Bilgilendirdiğin için saol. A.E.O.

RANAA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
Ben bahsedilen kanalları izliyorum.Bahsedilen gazeteleride elimden geldiği kadar internetten okumaya çalışıyorum.ama para verip almadım hiç.esas haber kaynağım Zaman gazetesidir.Ancak hürrüyet cumhuriyet milliyette okurujm.okunması gerektiğinide düşünüyorum.Yoksa kimin ne düşündüğünü ne söylediğini nerden bileceğiz.Farklı görüşler okunarak kıyas yapılmalı bence.Özellikle tartışma programlarına özel ilgim var.Tuncay özkanı ben çok fazla bilmezdim.Sözlüm ondan nefret ettiğini söyledi bana.bende neden olduğunu öğrenmek için adamı izledim ve dinledim.Nefret etmekde haklı olduğunu anladım.Ama rastlasam yine dinlerim.İnsanların ne düşündüğünü ve neden öyle düşündüklerini her zaman çok merak ediyorum.İrademe inançlarıma nefsime güvendiğim için izliyorum.
Selametle....

ciftci

Kayıtlı Kullanıcı
munafiklar daha tehlikeli

munafiklar daha tehlikeli

selamunaleykum arkadaslar
bence boykot edilmesi hatta asil boykot edilmesi gerekenleri gozden kaciriyoruz,
bizim islami gazete radyo televizyon sandigimiz medya, dikkat edersek aslinda islamla alakalari yok.
amaclari muslumani uyutmak,sir kapisi,kalp gozu,sirlar dunyasi vs. gibi sacmaliklarla uydurma bir din cikarma pesindeler.
bir tarafta kufru acik ne oldugu belli olan adamlar,kanallar,gazeteler.
diger taraftada musluman gibi gozukup islami ilimlastirmaya yumusatmaya saptirmaya calisan munafiklar var.
bence bunlar kafirlerden daha tehlikeli.
gozumuzu acarsak tehlikelerini farkederiz.mumin uyanik olmalidir.
bir kez daha dusunelim kimi boykot etmeliyiz?
selam ve dua ile

KERAY

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi STAR tv demişsiniz,salı geceleri HAİPOĞLUNU izliyoruz.Bence tv değil de program seçelim.Hoş mecbur olmadıkça zaten tv izlemiyorum.

ciftci

Kayıtlı Kullanıcı
Şimdi STAR tv demişsiniz,salı geceleri HAİPOĞLUNU izliyoruz.Bence tv değil de program seçelim.Hoş mecbur olmadıkça zaten tv izlemiyorum.
star tv yi boykot edelim diyenler hakli olmasina haklida senin dedigin gibi HATIPOGLU'da orda program yapiyo
acaba hatipoglu rahatsiz degilmi star tv nin yayinlarindan
aklim fikrim almaz oldu kimin ne olduguna ne olmadigina
pes vallahi billahi

sessiz_kardelen

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.marmarauniversity.azbuz.com
kardeşlerim aynı star tvsi yağmur duasıyla da dalga geçen star değil mi?hatipoğlunu izleyin tabi ona kim ne der?ama size maneviyatınıza hitap eden şeyleri nerde bulursanız orda izleyin.ama siz işe benim açımdan bakın biraz da.yoksa güzel şey nerde olrsa olsun izlenir.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Bülent Deniz, yaptığı yazılı açıklamada, Fransa meclisinin sözde Ermeni soykırımının inkarını suç sayan kararı kabul etmesinin ardından, her hafta bir Fransız markasını kamuoyuna ilan ederek gerçekleştirdikleri ''Onuruna Fransız kalma'' boykotuna, ilk hafta Total firması ile başladıklarını hatırlattı. Deniz boykotun dördüncü haftasında, Ticket-Sodexho hizmet kart çekleri için boykot uygulayacaklarını kaydetti.

moslem_omer

Kayıtlı Kullanıcı
esselamu aleykum sevgili kardeşlerim. hazır program konusu açılmışken söyleyeyim. benim anlamadığım ilahiyat profesörü ZEKERİYA BEYAZ ahlaki kurallara veya davranışlara uymayan filmde,magazin programlarında görüyoruz. islam profesörü bir insan bu terbiyesizliği nasıl yapar. televizyonlara çıkmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

( web sitesini hack'leyen şöyle yazmış: )
Türkiye'nin en popüler ilahiyatçısı Prof. Dr. Zekeriya Beyaz'ın kendi adını taşıyan internet sitesi saldırıya uğradı.

Erne ve Ekinox takma adlı hacker, Beyaz'ın sitesine "Hocalığına inanmıyorum. Ne demek kurban kesmek yerine parasını dağıtmak yeterlidir. Bunun yanlış olduğunu ben bile biliyorum. İmana gel" ibaresi koydu.

Beyaz daha önce hacker'lara, "İslam'a ve Türk milletine zararlı olan sitelere saldırı yapmak sevaptır. Gazanız mübarek olsun!" diye fetva vermişti.

Beyaz'ın sitesine şimdi girenler beyaz bir zemin üzerine "sitemiz yenilenmektedir" yazısıyla karşılaşıyor.

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim,Allahın izniyle bizde onlara karşıyız
tek kuruş bile olsa inşlh onlara destek olmayacaz çünkü her kuruş
din kardeşimizi hedef alan bi silah oluyor....biraz duyarlı olalım inşlh.......

ÜZÜLDÜK DEMEKLE OLMUYOR MÜSLÜMANLARIN FAALİYETE İHTİYACI VAR!!!!!!!!

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
ben zaten televizyonu şeytan olarak görüyorum seyretmiyorum dini kanallar hariç onlarda bile erkeklere bakmak haram olduğundan bakamıyorum dini ilim öğrenmek açısından dinliyorum resmen afedersiniz lağım kanalları resmen yarı çıplaklar rabbim onlarıda ıslah etsin en güzeli kitap okumak hadisler ayetler okumak şimdide arapca öğrenmek istiyorum .kardeşlerim ALLAH rızası için ilim öğrenelim bizene kim kimnen ne yapmış. hadis ezberleyelim . eğer onlara bakarsak zaten onların günahlarınada ortak oluruz RABBİM bizleri doğru yoluna ilettiği kullarından eylesin amin

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu:)

İşte kardeşlerim,sadece İskender Erol Evrenosoğlu değil,tanımadığımız ismini bilmediğimiz nice allah dostlarının var olduğunu bilerek edeple Allah'a karşı sorumluluğumuzun var olduğunun idrakinde dilimizi elimizi beynimizi ve fikrimizi kullanmalıyız.
evrenesoğlu,bir programda"bilmiyorum (haşa)ALLAH A Cc bi sorayım.." demesi normal mi.vahiy olayı KURAN_I KERİM inene kadardı.
o şahıs üç harflilere soruyordur(ALLAH Cc en doğrusunu bilir)kendisini "ben nebi yim" diye tanıtıp,(haşa) ALLAH a Cc şirk koşmakta dır.
İSLAMİYETİ BÖYLE SAFSATALARLA,DİNİ İSTİSMAR EDENLERLE YANLIŞ ALGILAMAYALIM.ONUN GİBİLER İNSANI SADECE İSLAMİYETTEN SOĞUTMAK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.
ALLAH Cc DUYARLI OLANLARDAN RAZI OLSUN
selam ve baki dualarımla..

firdes

Kayıtlı Kullanıcı

?????????????????????????????????????????????????

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
dinimize hakaret eden bizle alay eden bize bidon kafalı diyen yazar ve onların kukla gazetelerine para verip almayalım arkadaslar....verilen tek bir 30 ykr bile onlara verilince bize silah olarak dönüyor.duyarlı olup savaşımızı bu yönde de sürdürelim.
cumhuriyet
hürriyet
sabah
milliyet
akşam
güneş
vatan
star
şok
yeniçağ
ve adını sayamadığım nice gazete...

dğerlerinin adlarını da siz yazın biz de daha dikkatli olalım...

tvler

show
star
atv
tgrt
doğan gurubu(d'li kanallar)
habertürk
kanaltürk
ve diğerleri

köşe yazarları
ilhan sami selçuk
ertuğrul özkök
emin çölaşan
serdar turgut

bu bölüme yeni her türlü boykot kampanyasını eklemenizi rica ediyorum...

katılıyorum.bunlar hep yalan haber ve düşmanlık yapıyor.samanyolu tv,hilal tv,mpl,dost tv gibi kardeş yayınları izleyelim.vakit,zaman,yeni şafak,milli gazete,gülistan gibi kardeş yayınlar alalım inşallah.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
katılıyorum.bunlar hep yalan haber ve düşmanlık yapıyor.samanyolu tv,hilal tv,mpl,dost tv gibi kardeş yayınları izleyelim.vakit,zaman,yeni şafak,milli gazete,gülistan gibi kardeş yayınlar alalım inşallah.
:a08: Kardeş yayınlar derken;) islami çizgide olanları takip edelim inşallah..
selam ve baki dualarımla..

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim RABBİM CC razı olsun kardeşim inşallah zaten çıbanın başı medya

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
EMEL SUNTER güya başörtülü bir ilahiyatçı televizyon kanallarına çıkıp ayetleri inkar ediyor Allah ıslah etsin....!

andelib

Kayıtlı Kullanıcı
gazete , tv önermiyelim..hatta hiçbirini okumayalım izlemeyelim mümkünse...çünkü azda olsa hepsi yalan söylüyo..belki bilmeden ama buna alet oluyo..çok dindar gazeteler buna dahil....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt