Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forum AŞEVİ/Mangal 🍩🥗🥘 (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
@Nur_u Secde,
Desenize siz tam bir kültür zenginliği yaşıyorsunuz kardeşim.
Marmara , Karadeniz , Doğu Anadolu..
Maşallah..

Emeklerinize sağlık olsun Nur-u Secde kardeşimiz , Allah razı olsun.

@_YUSUF_ kardeşimizin gözleri bayram edecek bu son ikramla ?

Aynen kardeşim..zaten bu kadar farklı kültüre sahip başka bir millette yok ...memleketin her yeri bizim .. elhamdülillah

GEVHER

Yönetici
İş başa düştü yine ??‍♂️?

Buyrun bakalım, Adana yöresi yemekleri ile akşama iftara bekliyorum hepinizi.

Adana kebap , mumbar dolması , analı kızlı , yüksük çorbası , ıspanak kökü yemeği , karın dolması , babahannuş salatası , kadayıf dolması ve tabii ki bici bici ...

İftar vaktinde afiyet şifa olsun..indir (8).jpegindir (3).jpegindir.jpegindir (4).jpegindir (1).jpegindir (7).jpegindir (2).jpegindir (5).jpeg10902701-728xauto.jpg

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
İş başa düştü yine ??‍♂️?

Buyrun bakalım, Adana yöresi yemekleri ile akşama iftara bekliyorum hepinizi.

Adana kebap , mumbar dolması , analı kızlı , yüksük çorbası , ıspanak kökü yemeği , karın dolması , babahannuş salatası , kadayıf dolması ve tabii ki bici bici ...

İftar vaktinde afiyet şifa olsun..Ekli dosyayı görüntüle 1864690Ekli dosyayı görüntüle 1864691Ekli dosyayı görüntüle 1864692Ekli dosyayı görüntüle 1864693Ekli dosyayı görüntüle 1864694Ekli dosyayı görüntüle 1864695Ekli dosyayı görüntüle 1864696Ekli dosyayı görüntüle 1864697Ekli dosyayı görüntüle 1864698
Hepsi de bidbirinden güzel gözüküyor. Ellerinize sağlık. Yine iftarı sabırsızlıkla bekliyoruz. ? Mumbar dolması harika gözüküyor bugüne kadar yemek nasip olmadı

_YUSUF_

Yönetici
@GEVHER, elinize sağlık kardeşim hafta sonu yoğunluğu iftarı unutmuşuz neyseki imdada yetişmiş bize güzel yemekler hazırlamışşısınız Rabbim razı olsun.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Gevher kardeşim Bayram telaşı temizlik baklavalar yapılıyor yogunuz ?ne iyi ettin emeğine sağlık

GEVHER

Yönetici
Hepsi de bidbirinden güzel gözüküyor. Ellerinize sağlık. Yine iftarı sabırsızlıkla bekliyoruz. ? Mumbar dolması harika gözüküyor bugüne kadar yemek nasip olmadı
Mumbar dolması güzeldir ama alışık olmayanlar önyargılı olabiliyor ?
İnşallah size de yemek nasip olur kardeşim.

GEVHER

Yönetici
@GEVHER, elinize sağlık kardeşim hafta sonu yoğunluğu iftarı unutmuşuz neyseki imdada yetişmiş bize güzel yemekler hazırlamışşısınız Rabbim razı olsun.
Allah cümlemizden razı olsun kardeşim. Bugün herkes çok yoğun belli ki , iftar bile unutulmuş ??
Afiyet olsun inşallah ?

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Son iftar için dünden beri koşuşturma içindeydim .mahallemizin oruç tutan çocuklarını birde 10yas tutmayan çocuklarına sokagimizda iftar sofrası hazırladık .sadece çocukların olduğu iftar yemeği ..böylece titmayanlar tutanlara ozenecek bu manevi havayı solumalarini istedim.nadalkah 30 yakın çocuktu .çok güzel oldu çok şükür bir gorseydiniz çok mutlu oldular valla ..yoğundu ama finali güzel yaptık çok şükür ???

GEVHER

Yönetici
7
Son iftar için dünden beri koşuşturma içindeydim .mahallemizin oruç tutan çocuklarını birde 10yas tutmayan çocuklarına sokagimizda iftar sofrası hazırladık .sadece çocukların olduğu iftar yemeği ..böylece titmayanlar tutanlara ozenecek bu manevi havayı solumalarini istedim.nadalkah 30 yakın çocuktu .çok güzel oldu çok şükür bir gorseydiniz çok mutlu oldular valla ..yoğundu ama finali güzel yaptık çok şükür ???

Allah kabul etsin kardeşim. En güzel iftar sofrası olmuş , en kıymetli misafirleri ağırlamışsınız..
Maşallah , ne güzel bir düşünce.
Allah kabul etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt