Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Farz (2 Kullanıcı)

YARALI KAPL

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm kardeşim gerçekten güzelmiş allah hepimizi hak ve hukuk bilenlerden eylesin EFECE sen nerde oturuyorsun konyada bende konyadayım

кυѕαу

Kayıtlı Kullanıcı
güzel olmasına güzelde şu devirde birde bizim ülkenizde ordaki yaşam tarzında sanırım 100 kişiden en fazla 5 kişi bu uygulama içerisindedir birde bizim ülkemizden bahserdesek çaok düşük ihtimal sunmaktayız..

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
кυѕαу;848301' Alıntı:
güzel olmasına güzelde şu devirde birde bizim ülkenizde ordaki yaşam tarzında sanırım 100 kişiden en fazla 5 kişi bu uygulama içerisindedir birde bizim ülkemizden bahserdesek çaok düşük ihtimal sunmaktayız..

Yok kusay kardeşim,bizim ülkemizdede öyle gibi,benim bir arkadaşımın daha askere gitmemiş bir oğlu var geçen gün elinde 2 tane cep telefonu gördüm,dedim hayırdır bu ne ? dedi abi birini şirket verdi,nerde çalışıyorsun yahu dedim,TEK de çalışıyormuş, faturalarını ödemeyenlerin elektriğini kesiyormuş.

кυѕαу

Kayıtlı Kullanıcı
MAHLÜKAT-ÜL CİMBOM'UM buda ayrı bi komik cimbom..:B:B bende

ENDAZE-İ KANTAR

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
TERAZİ=ENDAZE-İ KANTAR
:D:D:Dhakkatende çok dehşet olmuş...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
..............:a12::a12::a12::a12:............

(((imam_hatip)))

Kayıtlı Kullanıcı
seninki de anlamlıymış kardeşim.Çok doğru.İnşallah hayatımızı boş sıfırlarla doldurmayız...Bu dünyadan göçerken koskoca bir hiçle gitmeyiz inş.Allah cümlemizden razı olsun...

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel olmuş emeğinize sağlık

(((imam_hatip)))

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın selamı üzerinize olsun.ben de senin avatarına 10 veriyorum abı hayat kardeş
Söyleyin bakalım benim avatarıma kaç verdiniz?(KESİN 10 DUR AMA BEN YİNE DE SORIYIM):D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt